Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  12 Nisan günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi:
  KOÇ
  Kendinize olan güveninizi toplamanız gereken bir gün. Biraz sabırlı olmanız ve beklemede kalmanız size çok şey kazandıracak. Kendi kendinize kalmanızın getireceği huzuru başkaları ile paylaşabilirsiniz. Yararlı aktiviteler yolu ile manevi tatmin yaşamak size moral verebilir. Bazı gizliliklerle yüzleşerek yaşayacağınız kabullenmeleri önemsemelisiniz.

  BOĞA
  yimser ve girişken olabileceğiniz bir gün. Öncelikle ileriye dönük planlarınızda oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Başkalarından destek almak güvenle hareket etmenizi sağlayabilir. Ancak biraz da başkaları adına yararlı konulara yönelmeli ve paylaşıma açık durmalısınız. Arkadaşlarla beraberlikler ve yeni sosyal çevreler hayatınıza olumlu katkılar sağlayacak.

  İKİZLER

  İş hayatınızda olumlu gelişmeler var. Üstlerle ilişkilerin getirdiği olanaklarla ilerlemeye başlıyorsunuz. Aynı zamanda kendinizi öne çıkarabileceğiniz dikkat çekici gelişmeler olacak. Çabalarınız ve sorumluluk bilinciniz ile bu dönem çok şey kazanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda olumlu gelişmeleri değerlendirmek ve yeniliklere açık durmak sizin elinizde.
  YENGEÇ
  Hayatınıza pek çok değişiklik bir arada girmeye başlıyor. Kendinizi geliştirmek konusunda yeni adımlar atabilir ve destek görebilirsiniz. Hayat görüşünüzü etkileyen ani gelişmelerle eğitim çalışmalarınızda yeni arayışlara gideceksiniz. Ancak yabancılarla ilgili konuları gündeminizde tutmanız gerekmekte. Başkalarından ilham alabileceğiniz gelişmeler olacak.

  ASLAN
  Finansal konuların öncelikli olacağı gelişmeler var. Borç alacak konularınızı tekrar ele almak üzere harekete geçmektesiniz. Sorunlarınızı başkalarının imkanları ile aşmayı denemelisiniz. Zira bu günlerde destek bulmanız çok kolay. Ancak ortak giderlerin getirdiği sıkıntılar sürmekte ve sizi akılcı olmaya zorlamakta. Risk almamalı ve temkinli olmalısınız.

  BAŞAK
  Hayatınızı etkileyen gelişmeler, ortaklıklar ve ilişkiler yolu ile öne çıkıyor. Başkalarından destek almak ve ilerlemek sizin için önem kazanmakta. Zira bu alandaki ani değişikliklere uyum göstermek zorunda kalabilirsiniz. Ortaklaşa konularda duygusal kararlardan kaçınmalısınız. Beraberliklerinizde yapıcı ve destekleyici şartlar dikkat çekiyor.

  BALIK
  Haftaya son derece iyimser başlamaktasınız. Burcunuzda ilerleyen Ay sizi canlı ve çekici kılmakta. Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz olumlu şartları kullanabilirsiniz. İleriye dönük planlarınızda ise akıcı ve size destek veren şartları kullanabileceksiniz. Ancak ikili ilişikler ya da ortaklıklarda sizi baskı altına alan konularda sakin bir tutum izlemelisiniz.

  KOVA
  Haftanın ilk günü sizi için önemli görünmekte. Finansal konularla ilgili gelişmelerle ilgilenmeniz gerekecek. Yeni gelirler elde edebileceğiniz şanslar öne çıkmakta. Aynı zamanda ani harcamaların getireceği riskler var. Bütçenizi sağlamlaştırmak istediğiniz bu dönem ekonomik olma gereği var. Beklediğiniz destekleri bulmanız zorlaşmakta.

  YAY
  Sizin için olumlu şartlar söz konusu. Eve yönelik çabalarınızda hızlı ilerleyebilir ve özel hayatınıza zaman ayırabilirsiniz. Bu dönemde yerleşimi ilgilendiren konular akıcı biçimde ilerleyecektir. Aynı zamanda yatırım planlarınız varsa, ani bir şekilde hayata geçirebileceksiniz. Ancak iş hayatına ait sorumluluklar tekrar ağırlaşırken, kayıtsız kalmamanız gerek.

  OĞLAK
  Bugün sizi canlı ve hevesli kılan gelişmeler var. Eğitim hayatınıza yönelik yeniliklerle moral bulacaksınız. Alacağınız sürpriz haberler bu konudaki düşüncelerinizi etkileyebilir. Yakın çevre ile ilişkileriniz ise sizi birtakım yenilenmelere itecektir. Zihinsel alanda yaşadığınız yoğunluktan yararlanmalı ve yeni şeyler öğrenmeye açık durmalısınız.

  AKREP
  Heyecanlı ve olumlu zamanlara hazır olmalısınız. Gün boyunca yaratıcı çalışmaların getirdiği yeniliklerle meşgul olacaksınız. Kendinizi ve duygularınızı ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Aşk hayatınıza yansıyan hareketlilik sizi oldukça cesur ve girişken kılacaktır. Hayatın keyiflerini doyasıya yaşamalı ve yarın başlayacak hızlı tempoya enerji toplamalısınız.

  TERAZİ
  İş ortamına ait konular sizi oldukça oyalayabilir. Biraz sistemli çalışmanız gereken detaylar ve fedakarlıklar öne çıkabilir. Elinizdeki işleri bitirmek, biraz da organize olmanıza bağlı. Zira yeteneklerinizi bu dönem öne çıkarmalı, iş hayatınıza gereken önemi vermelisiniz. Aşırı yorgunlukların getirebileceği sağlık problemlerini ihmal etmemelisiniz.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  moral verici :)
   
 3. laleyiğit

  laleyiğit Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Haziran 2008
  Mesajlar:
  37
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  ehh iste inş diyorum:) paylasimin için tşk:)
   
12 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Nisan Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan Günlük Burç Yorumları

  burcum bugün ne diyor Bakalım yıldızlar bugün sizin için neler diyor:) Koç Sevgili Koç, iletişim gezegeni Merkür bugün Boğa burcuna yani sizin çalışarak kazandığınız parayı ve sahip olduğunuz maddi varlıkları yöneten ikinci evinize geçiyor. Merkür 2 Mayıs'a kadar burada kalacak. Düşünceleriniz maddi konulara yoğunlaşabilir. Bu dönem sahip olduğunuz maddi varlıklar hakkında...
 2. 12 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  12 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 12 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve...
 3. 12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Bugün Astrolojik oluşumlar size bir çok konuda iyimserlik, aktivite verip, neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler, duygularda gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler de verebilirler. Evinizde bazı küçük...
 4. 12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ağustos hangi burç Bakalım kızlar 12 Ağustos Perşembe günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir....
 5. 12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 nisan 2011 burç yorumları 13 nisan 2011 burç yorumu yorumu yorumları 13 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız arkadaşlar :sigara::sigara::sigara: Sevgili Koç, Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum,...

Sayfayı Paylaş