Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 nisan 2011 burç yorumları 13 nisan 2011 burç yorumu yorumu yorumları
  13 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız arkadaşlar

  :sigara::sigara::sigara:

  Sevgili Koç,
  Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor.
  Sevgili Boğa,
  Bugün, paylaşımlarınızın gündeme gelmesiyle, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal yaşam önem kazanacak. Bugün, kendinizi iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Konulara nazik yaklaşımlar içinde bulunma isteğiniz, zıt havalarla ters dönebilir.
  Sevgili İkizler,
  Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili sorunlar söz konusu. Gün içinde karşılaşacağınız problemler moraliniz bozmasın. Güç birliği içinde olacağınız kişilerden alacağınız destek sayesinde kendiniz çok daha güçlü hissedeceksiniz. Aklınıza takılan konularda araştırmacı bir tutum izleyeceksiniz. Ayaklarınızla ilgili problemler olabilir.
  Sevgili Yengeç,
  Sosyal ortamlarda bulunmaktan zevk alacağınız bir gün içindesiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunlar başınız ağrıtmasını istemiyorsanız, size söylenen sözlere aldırmamalısınız. Bugün, kurnaz yönlerinizi gizleyerek, kendinizi hoş ve sevimli göstermek isteyebilirsiniz. Fakat mükemmeliyetçi yapınız sayesinde başarıyı kolay yakalıyorsunuz.
  Sevgili Aslan,
  Aile içinde yaşanan olaylara karışı sert bir tutum izleyebilirsiniz. Kardeşlerle ilgili konulara kayıtsız kalmak istemiyor ve bir o kadar da sinirleniyorsunuz. Bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Evinizde mekan çalışmaları gerektiren işlerde, inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Fakat yine de, başarının size yaklaştığını göreceksiniz.
  Sevgili Başak,
  İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Çevrenizde sizden yaşı daha büyük kişilerin bazı desteğini üzerinizde hissedecek ve kendinizi rahatlatacaksınız.Beslenme konusunda dikkatli olmalı ve dengeli olmalısınız.
  Sevgili Terazi
  Ay, para evinizde ilerlerken, harcama konusunda açılmanıza neden oluyor. Yapmayı planladığınız işleriniz için, yeni yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.
  Sevgili Akrep,
  Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Birlikte olduğunuz kişilerin davranış biçimlerinden değişik anlamlar çıkarmanız, gününüzün zorlu geçmesine neden olabilir. Alınganlık göstereceğiniz ortamlardan uzak kalmanızda fayda var. Arkadaşlarınıza fikirsel anlamada yardımlarda bulunacaksınız.
  Sevgili Yay
  Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilerin düşüncelerini kolay hissetmeniz, huzursuz olmanıza neden oluyor. Daha esnek olmalısınız. Bugün, davranış biçiminizde aykırılık mevcut. Arkadaşlarınıza kırıcı davranmak yerine, onları hissetmek size çok şey kazandıracaktır. Siz kendi doğrularınızla yaşamayı seviyorsunuz.
  Sevgili Oğlak,
  Arkadaş çevrenizde, yenilikler ilginize çekmesine rağmen, alışkanlıklarınız konusunda çekimser davranıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda, akıllıca kararlarınızla farklı kulvarlarda dikkat çekiyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Bugün çalışmalarınızı gizli tutmak isteyeceksiniz. Güçlü bağların pekişeceği bir dönem.
  Sevgili Kova,
  Bugün kariyerinize uygun kişilerle birlikte olacak ve fikirlerinizde çevrenizde takdir göreceksiniz. Yaratıcılık konusunda farklılığınızı çevrenize hissettirebileceksiniz. Bugün, değişime hazırsınız. Arkadaşlarınızla organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli ve kişisel başarınızı arttırmayı denemelisiniz.
  Sevgili Balık,
  Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir. İkinizde farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok. Bugün, ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerde bugünn ayın 12si
   
12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Nisan Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan Günlük Burç Yorumları

  burcum bugün ne diyor Bakalım yıldızlar bugün sizin için neler diyor:) Koç Sevgili Koç, iletişim gezegeni Merkür bugün Boğa burcuna yani sizin çalışarak kazandığınız parayı ve sahip olduğunuz maddi varlıkları yöneten ikinci evinize geçiyor. Merkür 2 Mayıs'a kadar burada kalacak. Düşünceleriniz maddi konulara yoğunlaşabilir. Bu dönem sahip olduğunuz maddi varlıklar hakkında...
 2. 12 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: KOÇ Kendinize olan güveninizi toplamanız gereken bir gün. Biraz sabırlı olmanız ve beklemede kalmanız size çok şey kazandıracak. Kendi kendinize kalmanızın getireceği huzuru başkaları ile paylaşabilirsiniz. Yararlı aktiviteler yolu ile manevi tatmin yaşamak...
 3. 12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 ağustos burçları, 12 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, değerli...
 4. 12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 12 eylül burçları 12 eylül burç yorumları 12 eylül pazartesi günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 12 Eylül Pazartesi gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)...
 5. 12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 12 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 12 ekim burç yorumları 12 ekim 2011 günlük burç yorumları 12 ekim 2011 burç yorumu 12 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 12 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 12 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç Burcunda Bugün...

Sayfayı Paylaş