Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz harika bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz..


  < Konu Resmi..>
  KOÇ burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Kadersel alanınızda gerileyen Merkür, geçmişten gelen konuları sıkıntılı şekilde önünüze getirmişti. Bugünden sonra bu alanlarda rahatlamalar yaşayacaksınız. Yine de fikirlerinizi ortaya dökmek için Merkür‘ün bu evinizden çıkmasını bekleyin.

  BOĞA burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Bugün itibarıyla Merkür düzeliyor. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde veya sosyal hayatınızda yaşadığınız sorunlar geride kalacak. Merkür’ün düzelmesiyle parasal ve aşk hayatınızdaki sorunlarda da düzelmeler yaşayacaksınız.

  İKİZLER burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Merkür iş ve kariyer alanlarınızda düzelmeye başlıyor. Bu tarih sonrası bu alanda zorlandığınız iletişim konuları geride kalmaya başlayacak. Bugün akşam saatlerinde ailevi konularda sabırsız davranmaya müsait olabilirsiniz.

  YENGEÇ burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Yabancı ortaklı işler, medya, ticaret, seyahat, eğitim, hukuk alanlarınızda iki haftadır gerileyen Merkür düzelmeye başlayacak. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar geride kalacak. Fikirlerinizi bugünden sonra rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz.

  ASLAN burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen ve bazı sorunları ortaya çıkaran Merkür düzelmeye başlıyor. Sevdiğiniz insanın parasal görüşmeleri de yoluna girebilir. Sizi zorlayan bir ödemeniz varsa çözüme etkili bir biçimde kavuşabilirsiniz.

  BAŞAK burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde birtakım sorunlar çıkaran Merkür düzelmeye başlıyor. Sorunlarınız varsa daha rahat çözümler üretebileceksiniz. Öğleden sonra üzerinizdeki durgunluk yerini heyecanlı oluşumlara bırakabilir.

  TERAZİ burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  İş ve hizmet alanlarınızda gerileyen Merkür, düzelmeye başlıyor. Bu alanlardaki sorunları ve iletişim aksaklıklarını geride bırakmaya başlayacaksınız. Keyifli başlayan gününüz, öğleden sonra yerini durgunluğa bırakabilir.

  AKREP burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Aşk hayatınızda, eğlence veya sanata dayalı işlerinizde ya da varsa çocuklarınızın hayatında yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlayacak zira Merkür düzeliyor. Bu alanda yaşadığınız iletişim sıkıntıları düzeliyor.

  YAY burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Merkür’ün düzelmesiyle aile iletişiminde yaşadığınız sorunlar bugün itibarıyla geride kalmaya başlayacak. Geçmiş olayları aşarak daha etkili bir çözüm arayışına geçebilirsiniz. Bugün akşam saatlerine kadar iş konularında etkili olabilirsiniz.

  OĞLAK burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre iletişiminizde bir iki haftadır süregelen sorunlar artık geride kalmaya başlayacak. Satışa, pazarlamaya dayalı işleriniz varsa rahat bir soluk alabilirsiniz. Enerjinizi dış ortamlarda harcayacaksınız.

  KOVA burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Merkür’ün düzelmesiyle iletişime dayalı konularda; satış, pazarlama işlerinizde zorlandığınız konular geride kalmaya başlıyor. Yakın çevrenizle ilgili sorunların da düzeldiğine şahit olabilirsiniz. Önemli ödemeler gündeme gelebilir.

  BALIK burcu 12 Nisan 2013 yorumu
  Bugün itibarıyla kendi fikirlerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. İş alanlarınız ön planda olarak güne başlayacaksınız. Öğleden sonraysa ilgi alanınız tamamen özel hayatınıza kayabilir. İlişkilerinizde ani tavırlarınız ön planda olacak.


   
12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Nisan Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan Günlük Burç Yorumları

  burcum bugün ne diyor Bakalım yıldızlar bugün sizin için neler diyor:) Koç Sevgili Koç, iletişim gezegeni Merkür bugün Boğa burcuna yani sizin çalışarak kazandığınız parayı ve sahip olduğunuz maddi varlıkları yöneten ikinci evinize geçiyor. Merkür 2 Mayıs'a kadar burada kalacak. Düşünceleriniz maddi konulara yoğunlaşabilir. Bu dönem sahip olduğunuz maddi varlıklar hakkında...
 2. 12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 nisan 2011 burç yorumları 13 nisan 2011 burç yorumu yorumu yorumları 13 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız arkadaşlar :sigara::sigara::sigara: Sevgili Koç, Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum,...
 3. 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları paylaşıyoruz.. KOÇ burcu 05 Nisan 2013 yorumu İşlerinizi hallettiğiniz zaman sizden daha mutlusu yok. Bugün bu etkiyle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde...
 4. 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunuzun mükemmel geçmesi dileğiyle 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 19 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Beklenmedik tessadüfler güzel sonuçlar getirebilir. Bugün maddi konularda bazı düzeltmeler yapmanız...
 5. 26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz haftasonuna bir adım kala keyifli bir gün geçirmenizi diliyor ve 26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 26 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Yönetici gezegeniniz Mars, karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon...

Sayfayı Paylaş