Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  12 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  12 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 12 nisan 2014 günlük burç yorumu


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafilerimiz için güzel bir haftasonu diliyor, 12 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızda paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  KOÇ Burcu Yorumu:

  Aile duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Geçmişi sorgulamak ve eski konuları sevdiklerinizle paylaşmaktan hoşnut kalacaksınız. Ailenizin üzerinizdeki gücünüzü inkar etmiyorsunuz. Bugün, kendinizi ifade edecek güçlü bir enerji içindesiniz.

  BOĞA Burcu Yorumu:

  Yakın dostlarınızla birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. Kardeşlerinizle birlikte kısa yolculuklar yapabilir, yakın bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Başarılı bir iletişim tablosu çiziyorsunuz. Yardımlaşma konusunda istekli ve yapıcısınız. Bugün, bilginizi kullanabileceğiniz alanlar seçiyorsunuz.

  İKİZLER Burcu Yorumu:

  Maddi konulara duygusal yaklaşım içindesiniz. Ailenizle ve annenizle ilgili bazı parasal ilişkileriniz gündeme gelecek. İşinizle ilgili yeni değişimler arzuluyorsunuz. Karar vermeden önce adımlarınızı sağlam bir şekilde hesaplamalısınız. Aşk konusunda yeni ortamlara girecek karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz.

  YENGEÇ Burcu Yorumu:

  Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Satürn gezegeni size destek veriyor. Daha kararlı ve mantıklısınız. Bugün sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Olaylara yaklaşım tarzınızı partnerinizin onaylamasını bekliyorsunuz. Karşı tarafla aranızda bazı güç oluşumu içinde olacaksınız. Kişisel çekim gücünüz çok fazla.

  ASLAN Burcu Yorumu:

  Hedefiniz hep zor işler. Gözünüz yükseklerde. Mars’tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Duygusal konularda kendinizi daha iyi ifade edecek amaçlarınıza yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyi yüceltmesini iyi biliyorsunuz. Bugün, ikiniz için farklı bir gün.Gizlediğiniz duygularınızı onunla paylaşabilirsiniz.

  BAŞAK Burcu Yorumu:

  Hislerinizde yanılmıyorsunuz. Yeni işler için atağa kalkmalı ve arkadaşlarınızla gerekli iletişimi gündeme getirmelisiniz. İşbirliğini seviyor olmanız bir çok dost çevrenizin de çoğalmasına neden oluyor. Bugün, partnerinizi ikna edici konuşmalar yapacaksınız. Aşkta kolay olmadığınızı sevdiğiniz kişi çok iyi biliyor.

  TERAZİ Burcu Yorumu:

  İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz. Ay tepe evinizde ilerliyor ve romantik ve duygusal konularda dikkat çekici davranışlarınızla göz dolduruyorsunuz. Keşfetme içgüdünüz sayesinde yeni mutluluklar sizi bekliyor.

  AKREP Burcu Yorumu:

  İşinizde güçlü olmak için her türlü zorluklara katlanıyorsunuz. Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. İkinci yönetici gezegeniniz Mars, maddeye olan bağımlılığınızı daha belirgin bir hale getiriyor. Kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.

  YAY Burcu Yorumu:

  İşinizde başarısızlığa tahammül edemiyorsunuz. Bugün tatil günü olmasına rağmen, yeni işgününün hesaplarını yapıyorsunuz. Duygusal yaşamınızı etkileyecek maddesel konuların ortaya çıkmasıyla kafanızı iyice karışabilir. Başkalarının menfaatleri için, size yaklaşımları gözünüzden kaçmıyor ve önleminizi alıyorsunuz.

  OĞLAK Burcu Yorumu:

  Sistemli yapınız yüzünden çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalı ve enerjini yansıtabileceğiniz kişilerle aynı ortamı paylaşmalısınız. Duygularınızda her zamanki gizliliğinizden kurtuluyor ve konulara daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle birlikte olacaksınız.

  KOVA Burcu Yorumu:

  Sürekli kendinizi aşma eğilimi içinde olmanız, sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor. Yine yeni projeler peşindesiniz. Beraber çalışacağınız kişileri sınayarak seçiyorsunuz. Duygusal konularda aşkın her türlüsü size ilginç geliyor ve kişilere şans vermenin hiçbir sakıncası olmadığını farkındasınız.

  BALIK Burcu Yorumu:

  Ay, kombinasyon burcunuz Yengeç’e geçti ve gözlemciliğinizi güçlendirdi. Bu durumda sürekli içinizden yorum yapmanız sizin aleyhinize gelişebilir. Net olmamakla yargılanabilirsiniz. İlişkinizde yanılma payınızın da olabileceğinizi unutmamalısınız. Bugün, olayların farklı boyutunu göreceksiniz.
   
12 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 nisan 2011 burç yorumları 13 nisan 2011 burç yorumu yorumu yorumları 13 Nisan 2011 günlük burç yorumlarınız arkadaşlar :sigara::sigara::sigara: Sevgili Koç, Yaşam enerjiniz o kadar yüksek ki hiç kimse sizinle yarışamıyor. En zor anlarınızda bile yalnızlığı tercih ediyorsunuz. Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay’ın bulunduğu konum,...
 2. 5 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  5 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  5 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 5 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftason diliyor, 5 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 5 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...
 3. 19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  19 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 19 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor, 19 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...
 4. 26 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  26 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  26 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 26 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel ve keyifli bir haftasonu diliyor, 26 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 26 Nisan 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve...
 5. 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 temmuz 2014 burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu tatili diliyor, 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 12 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...

Sayfayı Paylaş