gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 12 Ocak burç yorumlarınız :ehi:


  Koç
  Bugün yepyeni şeylere başlamak için heyecanlı ve sabırsız olacaksınız. Geleceğinizi planlamak için uygun çalışmaları yapabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi henüz kimse ile paylaşmamalısınız. Atılım yapmak için bir süre daha beklemelisiniz.

  Boğa
  Bugün ortaklaşa kullanılan kaynaklarda sizi heyecanlandıran gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Günlük işlerinizi yaparken artan sorumluluklarınız sinirlerinizi bozabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  İkizler

  Bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme geliyor. İletişim hareketlenirken ilgi duyduğunuz konular artabilir. Ortaklaşa kullanılan para kaynaklarında veya eşinizin parası ile ilgili konularda kendinizi huzursuz hissedeceğiniz gelişmeler olabilir.
  Yengeç
  Bugün günlük işlerinizi yaparken kendinizi huzursuz ve rahatsız hissedebilirsiniz. Fakat duygularınızı paylaşarak ve olaylara iyimser yaklaşarak günlük yaşamdaki sorunları ve gerginlikleri çözebilirsiniz. İşlerinizi yaparken kaslarınızı zorlamamalı ve siyatik ağrılarına karşı tedbirli olmalısınız.

  Aslan
  Bugün kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacak ve çalışma programı yapacaksınız. İyimser ve neşeli tavırlarınızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konuları fazla abartmayın.

  Başak
  Bugün evle ve aile ilgili konularda kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz şeylerle ilgili kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissetmeniz de mümkün. Neyse ki bu etkilerin geçici olduğunu anlayacaksınız. Gerginlikten kurtulmak için bedensel çalışmalar yapabilirsiniz.

  Terazi
  Bugün yakın çevreniz ve akrabalarınızla beraber olabilirsiniz. Bazı engellerle karşılaşılsa bile kısa mesafeli seyahatler yapabilir. İş konularında daha kolay çözümler bulabilirsiniz. Sorumluluğunuzu arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  Akrep
  Bugün meydana gelen olaylar isteklerinizi artmasını sağlayacak. Fakat gereksiz yere heyecanlı ve atak davranabilirsiniz. Sonuçta gelişmelerden huzursuz olabilir heyecanınızı bastırmakta zorlanabilirsiniz. Zaten atılım yapmak için çok da uygun bir dönemde değilsiniz.

  Yay
  Bugün şanslı olduğunuz bir gün. Hareketli ve iyi duygularla dolusunuz. Çevrenizden saygın ve otorite sahibi kişilerin desteğini alıyorsunuz. Gün içinde eski arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gireceğiniz farklı ortamlarda, ciddiye alacağınız kişilerle tanışacaksınız.

  Oğlak
  Bugün aklınız karışık olabilir. Bilmediğiniz sebeplerden ötürü kendinizi huzursuz ve rahatsız hissedebilirsiniz. Öfkeli ve hırçın davranabilirsiniz. Bu etkiler geçici olduğu için olayları zamanın akışına bırakmanız ve rahatlamaya çalışmanız en iyi şey olacaktır.

  Kova
  Bugün yabancı grup ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Hedeflerinizi ve inançlarınızı değiştirecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu bilge ve saygıdeğer kişilerden büyük fırsatlar alabilirsiniz.

  Balık
  Bugün iş ve kariyer konusunda sahip olduğunuz veya olmak istediğiniz şeylerle ilgili alacağınız haberler rahatsız edici olabilir ve huzursuz olabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalısınız. Gün içinde heyecan duyacağınız hareketli ortamlara girecek ve farklı özelliklere sahip yaratıcı kişilere ilgi duyacaksınız. Saygın kişiler sizi önemseyecek.


   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan
  Bugün kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacak ve çalışma programı yapacaksınız. İyimser ve neşeli tavırlarınızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konuları fazla abartmayın.


  Başak

  Bugün evle ve aile ilgili konularda kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz şeylerle ilgili kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissetmeniz de mümkün. Neyse ki bu etkilerin geçici olduğunu anlayacaksınız. Gerginlikten kurtulmak için bedensel çalışmalar yapabilirsiniz.
   
12 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Ocak Günlük Burç Yorumları

  12 Ocak Günlük Burç Yorumları

  12 ocak burcu 12 ocak burc hangi burç burclar hangi burç Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele...
 2. 12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk hayatınızda bir duruluk hakim. Tarafların da, izleyenlerin de mutlu olduğu bir ilişki içindesiniz. Son görüşmenizde biraz kırgın ayrıldığınız bir akrabanız, bugünlerde sizi arayıp ilginç bulacağınız...
 3. 12 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 12 Temmuz Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç 12.Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Öğle saatlerine kadar olan gerginlik ve huzursuzluk öğle saatlerinden itibaren yerini canlılık veren bir enerjiye veriyor. Hayattan zevk almak isteyebilir, sizi eğlendirecek ve neşelendirecek aktiviteler ile uğraşabilirsiniz....
 4. 12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ekim burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor... 12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer...
 5. 12 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 kasım ne burcu 12 kasım burcu 12 Kasım Cuma günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Sevgili Koç, Beklentilerinizin arttığını ve bununla birlikte maddi gelirinizin yükseldiğini göreceksiniz. Ama aceleci olmayın. Çünkü bir süre yeni gelişmeleri dengelemek ve düzene koymak için uğraşacaksınız. Bu da gelişmelerin hızını biraz kesecektir. Daha çok ikili ilişkiler bu dönemde gündemde olacaktır....

Sayfayı Paylaş