Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 12 Ocak burç yorumlarınız :ehi:


  Koç
  Bugün yepyeni şeylere başlamak için heyecanlı ve sabırsız olacaksınız. Geleceğinizi planlamak için uygun çalışmaları yapabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi henüz kimse ile paylaşmamalısınız. Atılım yapmak için bir süre daha beklemelisiniz.

  Boğa
  Bugün ortaklaşa kullanılan kaynaklarda sizi heyecanlandıran gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Günlük işlerinizi yaparken artan sorumluluklarınız sinirlerinizi bozabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

  İkizler
  Bugün ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme geliyor. İletişim hareketlenirken ilgi duyduğunuz konular artabilir. Ortaklaşa kullanılan para kaynaklarında veya eşinizin parası ile ilgili konularda kendinizi huzursuz hissedeceğiniz gelişmeler olabilir.

  Yengeç
  Bugün günlük işlerinizi yaparken kendinizi huzursuz ve rahatsız hissedebilirsiniz. Fakat duygularınızı paylaşarak ve olaylara iyimser yaklaşarak günlük yaşamdaki sorunları ve gerginlikleri çözebilirsiniz. İşlerinizi yaparken kaslarınızı zorlamamalı ve siyatik ağrılarına karşı tedbirli olmalısınız.

  Aslan
  Bugün kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacak ve çalışma programı yapacaksınız. İyimser ve neşeli tavırlarınızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konuları fazla abartmayın.

  Başak
  Bugün evle ve aile ilgili konularda kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz şeylerle ilgili kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissetmeniz de mümkün. Neyse ki bu etkilerin geçici olduğunu anlayacaksınız. Gerginlikten kurtulmak için bedensel çalışmalar yapabilirsiniz.

  Terazi
  Bugün yakın çevreniz ve akrabalarınızla beraber olabilirsiniz. Bazı engellerle karşılaşılsa bile kısa mesafeli seyahatler yapabilir. İş konularında daha kolay çözümler bulabilirsiniz. Sorumluluğunuzu arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  Akrep
  Bugün meydana gelen olaylar isteklerinizi artmasını sağlayacak. Fakat gereksiz yere heyecanlı ve atak davranabilirsiniz. Sonuçta gelişmelerden huzursuz olabilir heyecanınızı bastırmakta zorlanabilirsiniz. Zaten atılım yapmak için çok da uygun bir dönemde değilsiniz.

  Yay
  Bugün şanslı olduğunuz bir gün. Hareketli ve iyi duygularla dolusunuz. Çevrenizden saygın ve otorite sahibi kişilerin desteğini alıyorsunuz. Gün içinde eski arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gireceğiniz farklı ortamlarda, ciddiye alacağınız kişilerle tanışacaksınız.

  Oğlak
  Bugün aklınız karışık olabilir. Bilmediğiniz sebeplerden ötürü kendinizi huzursuz ve rahatsız hissedebilirsiniz. Öfkeli ve hırçın davranabilirsiniz. Bu etkiler geçici olduğu için olayları zamanın akışına bırakmanız ve rahatlamaya çalışmanız en iyi şey olacaktır.

  Kova
  Bugün yabancı grup ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Hedeflerinizi ve inançlarınızı değiştirecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu bilge ve saygıdeğer kişilerden büyük fırsatlar alabilirsiniz.

  Balık
  Bugün iş ve kariyer konusunda sahip olduğunuz veya olmak istediğiniz şeylerle ilgili alacağınız haberler rahatsız edici olabilir ve huzursuz olabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışmalısınız. Gün içinde heyecan duyacağınız hareketli ortamlara girecek ve farklı özelliklere sahip yaratıcı kişilere ilgi duyacaksınız. Saygın kişiler sizi önemseyecek.

   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Aslan Bugün kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacak ve çalışma programı yapacaksınız. İyimser ve neşeli tavırlarınızla karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konuları fazla abartmayın.

  Başak

  Bugün evle ve aile ilgili konularda kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz şeylerle ilgili kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissetmeniz de mümkün. Neyse ki bu etkilerin geçici olduğunu anlayacaksınız. Gerginlikten kurtulmak için bedensel çalışmalar yapabilirsiniz.

   
12 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Ocak Günlük Burç Yorumları

  12 Ocak Günlük Burç Yorumları

  12 ocak burcu 12 ocak burc hangi burç burclar hangi burç Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele...
 2. 12 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  12 Şubat 2010 GÜnlük BUrç Yorumları

  Günlük BUrcunuzu okumak isteyenler için 12 Şubat Günlük Burç Yorumları karşınızda melekler :tik: Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve...
 3. 12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :pasi::pasi: Sevgili Koç, Bugün Astrolojik oluşumlar size bir çok konuda iyimserlik, aktivite verip, neşe getiriyor. Bununla beraber, aynı oluşum size ani çekimler, duygularda gerilim, gereksiz masraflar gibi olumsuz sayılabilecek şeyler de verebilirler. Evinizde bazı küçük...
 4. 12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ağustos hangi burç Bakalım kızlar 12 Ağustos Perşembe günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir....
 5. 12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 ekim burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor... 12 Ekim 2010 günlük burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Yeni kişilerden yana şansınız devam edecektir. Önemli kimseleritanıyabilirsiniz. Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklara karşı açıkolacaksınız. Özellikle ortak sorunlarınız çerçevesinde diğer...

Sayfayı Paylaş