gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  12 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 12 Temmuz Günlük Burç Yorumlarınız :tik:

  Koç
  12.Temmuz.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Öğle saatlerine kadar olan gerginlik ve huzursuzluk öğle saatlerinden itibaren yerini canlılık veren bir enerjiye veriyor. Hayattan zevk almak isteyebilir, sizi eğlendirecek ve neşelendirecek aktiviteler ile uğraşabilirsiniz. Aşk konusunda, bulunduğunuz mekanlarda sizi ifade gücünüz ve karizmanız sebebi ile takip eden birileri olabilir, dikkat.

  Boğa
  12.Temmuz.2010
  20 Nisan – 20 Mayıs


  Sakin geçen sabah saatlerinden sonra vakit öğleyi gösterdiğinde gergin saatler kendini gösterebilir. Ailenizi ve evi ilgilendiren konular önem kazanabilir, sizden bazı büyük beklentiler olabilir, kendinizi bazı konularda mecbur hissedebilirsiniz. Arada bir çatışma çıkmaması için sakin bir tavır takınmanız gerekiyor. İkizler
  12.Temmuz.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Sabah saatlerinde hissettiğiniz gergin ve can sıkıcı hisler öğle saatlerinde yerini huzura ve enerji veren bir neşeye bırakabilir. İletişim konuları öne çıkabilir, çevrenizle olan diyalogunuz sizi farklı bir gün yaşamaya itebilir. Her türlü ikili ilişkide çevreye enerji ve mutluluk empoze ettiğiniz bir günü yaşayabilirsiniz.

  Yengeç
  12.Temmuz.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Enerji ile dolu olarak başlayan gününüz geri kalan saatlerde de aynı şekilde devam edecek. Özellikle öğle saatlerinden itibaren parasal mevzular önem kazanabilir. İş yerinizde maaşınız ile ilgili bir konu gündeme gelebilir ya da beklenmedik bir yerden kazanç oluşabilir. Yapacağınız anlaşmalar maddi konularda çok önemli olabilir.


  Aslan
  12.Temmuz.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Sabah saatlerinde sahip olduğunuz karamsar ruh hali öğle saatlerinin gelmesi ile dağılıyor. Kendinizi enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz. Özellikle de zihinsel faaliyetler açısından olumlu gelişmeler kendinizi çok formda hissetmenizi sağlayabilir. Bugün kendinizle ilgili konularda yeni kararlar alabileceğiniz bir gün. Bunlar eğitim olabileceği gibi dış görünüşü de kapsıyor olabilir.


  Başak
  12.Temmuz.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Öğle saatlerinden sonra üzerinize bir karamsarlık çökebilir, kendinizi tatsız ve neşesiz hissedebilirsiniz. Kendinizi istemeseniz bile olumsuz düşüncelerin kucağına bırakabilir, negatif bir ruh halinin içine giriş yapabilirsiniz. Yapacağınız bazı anlaşmalar sizi kayıplara sürükleyebilir, dikkatli olmalısınız.


  Terazi
  12.Temmuz.2010
  23 Eylül – 22 Ekim
  Sabah saatlerinde yaşadığınız gerginlik ve can sıkıntısı yerini öğle saatlerinde enerjiye ve neşeye bırakabilir. Arkadaşlar ile iletişime geçebilir, öncülük ederek uzun süredir görüşmeyen bir grubu bir araya getirebilirsiniz. İnsiyatif göstermeniz gereken durumlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir


  Akrep
  12.Temmuz.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  Olumlu başlayan haftanın ilk günü öğle saatlerinden sonra yerini gerginliğe bırakabilir. İş yerinizde küçük çatışmalar yaşayabilir, moraliniz bozulabilir. Kariyeriniz ile ilgili konular gündeme gelerek size heyecanlı saatler yaşatabilir. Toplumsal konulardaki iletişiminiz de sorunlar yaşayabilir, gereksiz tartışmalara girebilirsiniz.


  Yay
  12.Temmuz.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Öğle saatlerine kadar yaşayacağınız gerilimli ve can sıkıcı hava ardından kendini pozitifliğe ve neşeye bırakıyor. İleriye yönelik yeni seyahat planları ortaya çıkabilir yada yurt dışında eğitim, ticaret, kişisel gelişim ile ilgili ilginç haberler alabilirsiniz. İletişim konuları, fikir alışverişlerinde olumlu etkiler gözlenebilir, çevre ile olan ilişkiler artabilir.

  Oğlak
  12.Temmuz.2010
  22 Aralık – 19 Ocak
  Sakin başlayan gününüz öğle saatlerinden itibaren başkaları ile ilgili konuların merkeze oturması ile yoğunlaşabilir. Bazı gizli kapaklı ya da üstü kapalı konular gündeme gelebilir, bazı haberler sizi gerçekten çok şaşırtabilir. Parasal konular ve ortak anlaşmalarda önemli değişimler ya da yenilikler gerçekleşebilir.


  Kova
  12.Temmuz.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Üzerinizde taşıdığınız karamsar ve endişe dolu hava, öğle saatlerinden itibaren dağılabilir. Özellikle de zihinsel konular ve ilişkiler açısından oldukça enerjik bir ruh hali sergileyebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla konuşurken çatışmaktan kaçınmalısınız. Aklınıza her geleni açık sözlülükle söylemek sizi zarara uğratabilir, dikkat edin.


  Balık
  12.Temmuz.2010
  19 Şubat – 20 Mart
  Sakin olarak başlayan gününüz saatler ilerledikçe sizi yorabilecek bir koşturmaya itebilir. Günlük işler, rutin akış bir anda artarak sizi bitkin kılabilir. Huzursuz düşünceler içinize doğabilir, bu yüzden enerjiniz düşebilir.. Anlaşmalar yapmak için doğru olmayan bir döneme giriyor olabilirsiniz, dikkatli olun.


   
 2. BİTTERİM

  BİTTERİM Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  8 Haziran 2009
  Mesajlar:
  1.169
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ErZuRuM
  Yengeç
  12.Temmuz.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Enerji ile dolu olarak başlayan gününüz geri kalan saatlerde de aynı şekilde devam edecek. Özellikle öğle saatlerinden itibaren parasal mevzular önem kazanabilir. İş yerinizde maaşınız ile ilgili bir konu gündeme gelebilir ya da beklenmedik bir yerden kazanç oluşabilir. Yapacağınız anlaşmalar maddi konularda çok önemli olabilir.


  pasikam uzun zamandır senin yorumlarını okuyamıyodum iy geldi tşkler:D
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  Teşekkürlerrr :))))
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  SANIRIM ilkdefa gnlük burcum bu kadar doğru ckıyor :D
   
12 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  12 temmuz burç yorumları 12 temmuz günlük burç yorumları Haftanın son gününde 12 Temmuz Pazar gününde bakalım bizi neler bekliyor sevgili melekler yıldızlar istediğimiz şeyleri söylüyormu size özel en doğru burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, arkadaşlarınıza karşı çok duyarlı olabilir ve yardım etmek için elinizden geleni yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız ön planda....
 2. 12 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  12 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 12 Ocak burç yorumlarınız :ehi: Koç Bugün yepyeni şeylere başlamak için heyecanlı ve sabırsız olacaksınız. Geleceğinizi planlamak için uygun çalışmaları yapabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi...
 3. 12 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Temmuz 2011 Salı gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugüne aktardığınız problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulamayabilirsiniz. Gündemde olmayan ama verimli düşünceler, bir plan ölçeğinde zihninizi işgal edebilir. Müdahaleci davrandığınız bazı...
 4. 12 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 12 temmuz günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 12 Temmuz 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 12 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün Yaratıcılığınız hız kazanıyor Bugün arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız...
 5. 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  12 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 12 temmuz 2014 burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftasonu tatili diliyor, 12 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 12 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...

Sayfayı Paylaş