1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  12 Temmuz Burç Yorumlarınız...Haydi Gelin Okumadan Geçmeyin...:)

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Ortaklarınız, işbirliği halinde olduğunuz kişiler ya da eşinizin yaratıcı ve değişik fikirleri sayesinde özellikle sizin için riskli sayılabilecek konulardaki birtakım sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Bu insanların yardımları sizi rahatlatacak ve memnun edecek. Astrolojik açıdan ayın konumu eşinizle ya da aynı ortamda bulunduğunuz kişilerle bir takım anlaşmazlıklar ya da gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu durumun geçici olduğunu bilerek hareket ederseniz olayların büyümesine engel olabilirsiniz. Eğer onların fikirlerine gereken ilgiyi göstermez, en akıllı olarak kendinizi kabul eder ufak gerilimleri büyütürseniz ortaklarınız veya eşlerinizle ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Günlük işlerinizde karşılaşacağınız ufak tefek aksillikler nedeniyle sinirlleriniz bozulabilir. Çevrenizde bulunan bir kişinin hakkınızda yapmış olduğu bir dedikodu canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bu kişiyle yüzleşip onun gerçek niyetini öğrenmeniz daha olumlu bir yaklaşım tarzıdır. İleriye dönük planlarınızı çevrenizde bulunan insanlarla paylaşmanız ya da size ait özel işlerinizden bu kişilere bahsetmeniz bu insanların kıskançlık duygularını harekete geçireceğinden yolunda giden işlerinizin bir anda olumsuzlaşmasına neden olabilir. Dostlarınızla ilişkileriniz gayet eğelenceli ve iyi gitmekte.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Ortağınız veya eşinizle beraber ileride büyük kazançlar getirecek işlere girebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler kaydedecek sevdiğinizle beraber hoş ve mutlu anlar geçireceksiniz. Eğer yalnız bir İkizler'seniz sizi çok fazla beğenen bir hayranınızın olduğunu söylemeliyiz. Evililik veya ortaklık gibi ilişkilerinizde uyumlu ve üretkensiniz. Karşılıklı sevgi ve saygıda dikkate değer olumlu gelişmeler var. Ilişkilerinize yenilikler getirecek ciddi ve önemli kararlar alabilirssiniz. Katılldığınız toplantılarda herkesin gözü üzerinizde olacak. Buna karşılık, bu olumluluklardan istifade edebilmek için bazı şeylere dikkat etmeniz de gerekiyor çünkü kafa olarak sorunlu ve stresli bir dönemdesiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Görünürde sizin için pek önemli olamayan bir kişinin desteğini almanız sıkıntılarınızın hafiflemesini sağlayabilir. Bu da size peşin hükümlü davranarak söz konusu kimseye gereken değeri vermemenizin bir hata olduğunu anlatacaktır. Uzun süredir süregelen gizli tuttuğunuz duygusal bir ilişkiniz varsa bu ilişkide önemli ve hoş gelişmeler kaydedeceksiniz. Mutluluk sizden yana. Boş hayallere kapılarak gerçekleşmesi imkansız konuların üzerine gitmekten vazgeçmelisiniz. Parlak bir gelecek sizi bekliyor. Herşeye bir anda sahip olamazsınız. Ayrıca şuan için sahip olduklarınızın kıymetinide bilmelisiniz. Para açısından şanslısınız. Sağlınızla ilgili bazı problemleriniz olabilir.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Önceden düşünmediğiniz hatta aslında pek istemediğiniz bazı şeyleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı bütün olarak değiştirmenize sebep olabilirler. Bugün için kimseye söz vermemelisiniz. Karşılaşacağınız olaylar sözünüzü tutamamanıza sebep olabilirler. Özellikle de yeni tanıştığınız kimselere karşı yalancı durumuna düşmek istemiyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Çarşı pazar alışverişi gibi şeylerden de uzak durmanız yerinde olur. Bugün diğer bazı burçlar gibi sizin de bu gibi şeylerde aldatılmanız ihtimali var. Aslında yiyecek maddelerine özellikle dikkat etmeniz gerekiyor.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Eğer siz yalnız bir Başaksanız bugün olur olmaz maceralara atılabilirsiniz ve özelikle bir erkek Başak'sanız genital hastalıklara karşı tedbirli olmanız gerekmektedir. Eğer bu duygularınızı dengeleyebilirseniz kafanız sağlıklı kararlar almaya ve birşeyin içyüzünü anlamaya yetecek derecede iyi çalışmaktadır. Bununla beraber sadece gerilimleriniz değil, psikolojik isteksizliğiniz ve korkularınız nedeni ile de bir konuda hüküm vermekten veya karar almaktan kaçınıyorsunuz. Evli ve çocuğu olan bir başaksanız bugün çocuğunuzla ilgilenmeniz gerekiyor. Farkında olmadığınız bir fiziksel veya psikolojik sorunu olabilir. Ona karşı fazla ilgisiz kalmış ve kendi sorunlarınıza dalmış olabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim


  Fazla kötümser olmaya eğilimli olduğunuz bir gündesiniz. Herşey size sıkıntı verebilir, olumsuz gözükebilir. Bu durum günlük ve geçici bir şey. Zihinsel yorgunluğunuz ve bilinçaltı endişelerinizden kaynaklanıyor. Yarın ya da en geç öbür gün herşeye farklı bakacaksınız. Eğer henüz proje aşamasında olan bir karşı cins ilişkisiyle ilgili düşünceleriniz varsa bilmelisiniz ki, kafanızda kurduğunuz ilişki sizin için hem yararsız, hem de risklidir. Ne olacağı belirsiz durumlar için sağlam yürüyen şeyleri riske atmanız doğru olmaz. Konuya daha ihtiyatlı yaklaşmalı ve önce kesin kanaat sahibi olmalısınız. Ateşle ilgili şeylerden gelebilecek tehlikelere açıksınız.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Alacağınız bir haber sizi işiniz hakkında endişelendirebilir Hemen paniğe kapılmayın. Aksayan birşey yok sadece bir yanlış anlamadan dolayı sizi telaşlandırıyorlar. Boşuna kendinizin ve yakınlarınızın keyfini kaçırmayın. Aksilikler karşısında bağırıp, çağırıp, yakınlarınızı kırabilecek kadar gerilimlisiniz. Sosyal ilişkilerinzde de düşüncesiz davranışlara eğilimlisiniz. Kalabalık bir ortamda, hakkınızda hiç de iyi olmayan şeyler düşünülmesine sebep olabilirsiniz. Size normal gelen şeylerin çevreniz tarafından nasıl karşılanacağını da düşünmelisiniz. Önünüzde yorucu günler var.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Çevrenizde farkında olduğunuz ya da varlıklarından haberdar olmadığınız bazı rakiplerinizin olması olasıdır. Bu kimseler bazı konularda size karşı insafsız bir rekabet başlatabilirler ve buna son derece canınız sıkılabilir. Mücadele etme azmindesiniz fakat bugün için güçlerin eşit olmadığını da bilmelisiniz. Herşeye rağmen karşınızdaki kimselerle başa çıkabilirsiniz fakat bu kolay olmaz. Bugün birşeyler kaybetmeniz ya da unutmanız olasıdır. Size rahatsızlık veren bir durumu bitirebilirsiniz fakat bunun sizin için kolay olacağını zannetmeyin. Sıkıntı verici olaylar meydana gelebilir, üzülebilirsiniz fakat en iyisi budur. Ancak bunu yaptıktan sonra kendi bütünlüğünüzü kazanabileceksiniz. Size yardımcı olmak isteyen veya sadece öyle görünen birisi gerçekte engelleyici olabilir.
  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Duygusal ilişkilerle ilgili bir tercih yapabilirsiniz. Kötü tercihte bulunmamak için dikkatli olun çünkü bugün yanlış kararlar almaya uygunsunuz. Size verilen sözlerin tutulmaması yüzünden canınız sıkılabilir. Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bazı uğraşlarınız boşa gidebilir. Bugün, emek verdiğiniz şeyleri noktalamak için acele etmemelisiniz. Bir toplantıda ve büyük ihtimalle de arkadaşlar arasında bir toplantıda veya konuşmada sizi yanlış yönlendirmeleri ve karamsar kararlar almanıza sebep olmaları mümkündür. Bir hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Sizinle hiç bir ilişkisi olmasa bile çevrenizdeki kimseler yüzünden bir kavganın içinde olabilirsiniz. Taraf olmak istemediğiniz halde sizi sinirlendirici gelişmeler olabilir. Bu olaylardan sonra bir durgunluk periodu yaşayacaksınız. Günün sonunda ani bir hareketlenme ve beklenmedik, heyecanlı gelişmeler olabilir. Herşey altüst olmuş gibi görünse de sonu neşeli gelecektir. Eğer erkekseniz son derece hoş ve kalıcı bir aşk ilişkisi başlatmanız mümkündür. Eğer siz bir Kova kadınıysanız gene duygusal ilişkilerden yana şanslıdsınız fakat ayrıca önemli bir karar da verebilirsiniz. Bugün başınabuyruk davranma eğilimindesiniz.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Parayla ilgili beklentileriniz boşa çıkabilir. Birileri para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz gösteriş veya yardım için para sarfedebilirsiniz. Yapacağınız şey herne olursa olsun iyidir fakat sonunda maddi sıkıntı çekmeniz de kaçınılmazdır. Durumu değerlindirin ve çok önemliyse harcamadan kaçınmayın. Bugün sizin için yeniden yapılanma, dinlenme ve mutluluk günü olabilir. Bir hediye alabilirsiniz. Sakin bir ortamda sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilirsiniz ve büyük takdirler toplayabilirsiniz. Şansınızda ani bir iyiye dönüş var. Şansa bağlı işlerde başarılı olabilirsiniz. Tek başınıza uğraş vermek zorunda kalacağınız bir gün.


   
  Son düzenleme: 14 Temmuz 2012
12 Temmuz Burç Yorumlarınız...Haydi Gelin Okumadan Geçmeyin...:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. okumadan geçmeyin

  okumadan geçmeyin

  Eşi bitkisel hayata giren bir erkeğin mektubu Seni ezberlemeye çalışıyorum.Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiçbir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum biliyor musun? Ya saclarını koklamak için? Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayı nasıl başarıyorsun?" derdim hep, Sen de bana,...
 2. 12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı...
 3. 17 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Aman Uğramadan Geçmeyin....

  17 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Aman Uğramadan Geçmeyin....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün daha çok duygularınızla davranma meylinde...
 4. 3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

  3 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız....Okumadan Geçmeyin Meleklerim...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal hayatınızda...
 5. 4 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız....Hadi Bakalım Meleklerim Okumadan Geçmeyin...

  4 Eylül 2012 Salı Burç Yorumlarınız....Hadi Bakalım Meleklerim Okumadan Geçmeyin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün duygusal...

Sayfayı Paylaş