1. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan

  13 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

  Güzel Bir Güne merhaba diyerek yorumlarınızı okuyun pozitif düşünerek çevrenize artı enerji yayın melekler.. :) Koç Burcu

  İçinize kapanarak bazı şeyleri görmezlikten gelebilirsiniz. Baskı altında tuttuğunuz gizli enerjinizi kişisel hobilerinize aktarmak istiyor ve bu alanda sizi ifade eden çalışmalara yöneliyorsunuz. Bugün görüşeceğiniz kişilerin, bazı sırlarına ortak olacaksınız. Bu olayları çok özel dostlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz.

  Boğa Burcu

  İstediğiniz bolluğa kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde temek istiyorsunuz. Bugün iddiacı ve istekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi sathınıza çekiyorsunuz . Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.


  İkizler Burcu
  Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde ilginç fikirleriniz, herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ipuçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırı yok ve sizin için imkansızlık saçma.

  Yengeç Burcu

  Sabah saatlerinde başlattığınız güçlü aktivite çalışmalarınız, öğleden sonra, finans konularında odaklaşacaktır. Parasal konularla ilgili sorunların kafanıza takılması, içsel bir enerji düşüşüne sebep olabilir. Bugün partnerinizin sizi yönlendirme konusunda, istemediğiniz baskılarından sıkılabilirsiniz. Kendinizi koruyabilirsiniz.

  Aslan Burcu

  Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Evinizde huzuru sağlamak adına, girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz.

  Başak Burcu

  Olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizin beklediği yardımlaşmayı onların istedikleri şekilde sağlayacaksınız.

  Terazi Burcu

  Gün içinde duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün yaratıcılığınız ve zekanızı ön plana çıkaracak işler peşinde olacaksınız. Olayları fazla abartma huyunuz, sizi zor duruma düşürüyor.

  Akrep Burcu

  Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmaktan çekindiğiniz için, hayallerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları daha sağlamlaştırmak amacı içinde hareket ederken, eleştirici konuşmalardan uzak kalmalısınız.

  Kova Burcu

  Maddesel özgürlüğünüz için, her türlü şartları kendinize hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün, yaşamınızla ilgili yeni bir dönem başlatmak isteyeceksiniz fakat önce kafanızdaki karmaşayı atmalısınız. Her şeyi çok fazla yargılamak zorunda kalacaksınız. Kendinize güvenmelisiniz.

  Yay Burcu

  İş yaşantınızda dikkat çekmekten hoşlanıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin yapıcı davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Bugün Ay'ın konumu size disiplinli davranmanızı tavsiye ediyor. Kararlı davranmanız gereken olayların size sunacağı avantajları görecek ve davranışlarınızı daha iyi yönlendireceksiniz.

  Oğlak Burcu

  Son zamanlarda isteklerinizin gerçekleşmediği duygusu ile karamsarlığa kapıldınız. Partnerinize olan sevginizi gösterirseniz fazlasıyla size geri dönecek. Biraz daha açık bir şekilde hislerinizi anlatmayı deneyin. Meslek hayatınızdaki sıkıntılar artık çok geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Kendinize yönelik harcamalarınız şu günlerde biraz aşırıya kaçmış gibi.

  Balık Burcu

  Karşılıklı ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve partnerinizin kalbini istemeden kırabilirsiniz. Eleştirici yönlerinizi kullanmadan önce iyi düşünmeli ve gerçekleri daha pozitif algılamaya çalışmalısınız. Mantıklı hareket etmeyi sevdiğiniz halde, gerilimlerinizi ilişkilerinize yansıtabiliyorsunuz   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Aslan Burcu
  Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığınız kişilerle bir araya geleceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Evinizde huzuru
  sağlamak adına, girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz.

  Teşekkürler :)
   
13 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Duygusal yanınızın baskın olacağı bir gün sizi bekliyor. Genellikle kontrollü bir insan olmanıza rağmen, karşılaştığınız her insana dert yanmanız, sıkıntılarınızdan bahsetmeniz onları da şaşırtacaktır. Pişmanlık duyabileceğiniz söylemlere dikkat etmeniz gerek. Bugün mantık yürütme beceriniz kısır olduğu için, olmadık şeylerde rahatlıkla partnerinizi suçlayabilirsiniz....
 2. 13 Ocak Günlük Burç Yorumunuz

  13 Ocak Günlük Burç Yorumunuz

  Koç Sevgili Koç, bu sabah uyandığınızda daha iyimser olduğunuzu fark edebilirsiniz. Sabah saatlerinde Ay'ın uyumlu açısı kendi içinizde denge kurmanıza yardımcı olacak. Bugün genel olarak hayatın güzel yanlarını görme eğilimindesiniz. Zevk aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, sabah saatlerinde evinizle ilgili maddi konularda içiniz rahat olabilir....
 3. 13 Mayıs günlük burç yorumunuz

  13 Mayıs günlük burç yorumunuz

  Sevgili melekler işte sizleri anlatan yansıtan günlük burcunuz ruh haliniz burada........ Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Bugünlerde yaşamınıza yeni biri girebilir. Yanlız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Anlaşmanız özveride bulunmanıza bağlı. Para konusunda şanslı bir gün. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Günlük...
 4. 7 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  7 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  günlük burç yorumları 7 ağustos burcu günlük burç yorumu 7 ağustos ne burcu 7 ağustos 2010 koc burcu yorumları Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir çekim söz konusu. Fakat duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlığınızı bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir. 7 ağustos...
 5. 15 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  15 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  15 ağustos burç 15 ağustos burcu 15 Ağustos Pazar haftanın son günündeki burç yorumlarınız melişler yupis koç Bugün, duygusal yaşamınızı özellikle gizli tutmak isteyeceksiniz. Sizin özel dostluğunuza önem veren yakınlarınız için de, bir gizem olabilirsiniz. İsteklerinize yeni bir yön verme ihtiyacı içindesiniz. Kendiniz dahil, çevrenizdeki birçok kişiye tepkisel yaklaşımlar içindesiniz....

Sayfayı Paylaş