Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 Eylül Pazartesi haftanın ilk günü burç yorumlarınız melekler :tik:
  Sevgili Koç,
  Küçük başarılar ve mutluluklar yaşayacaksınız, yeni ve heyecanlı aşk ilişkilerine hazırlıklı olun ayrıca çevrenizde yenilik yapma isteğiniz sizi ilginç ortamlara sokabilir veya yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük, fiziki bitkinlik içinde olabilirsiniz. Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve uyumlusunuz öte yandan iç güdüleriniz ve dürtülerinizdeki yoğunluk sizin dışa dönük olmanızı sağlıyor. Gelişen olaylar karşısında şaşkınlığınızı hemen belli ediyorsunuz. Sosyal ilişkiler ve etkinlikler için son derece başarılısınız. Bazı sosyal faaliyetlere girebilir ve bunda son derece başarılı olabilirsiniz fakat bu durumlar size biraz da masraf açabilir.


  Sevgili Boğa,
  Düşündüğünüz kadar faydalı ve üretken olamadığınızı düşünüyorsanız, geriye dönüp gününüzü nasıl geçirdiğinizi efektif bir bakış açısıyla iyice gözden geçirmelisiniz. Zamanınızı, daha harcamadan öylesine dolduruyorsunuz, kendinize dinlenme fırsatı tanımadan öyle yoğun bir programın altına giriyorsunuz ki, öncekini nasıl bitirdiğinizi ve sonrakini nasıl halledeceğinize kafa yormakta, elinizdeki maddeyle hakkını vererek ilgilenemiyor, konsantre olamıyorsunuz. İş hayatınızda yeni düzenlemelere ve yepyeni bir anlayış içeren bir çalışma programına ihtiyacınız var. Eğer böyle bir sistemi oluşturacak ve kendinizi buna adapte edecek kadar enerjiniz olduğunu düşünmüyorsanız, yardım istemekten çekinmemelisiniz.


  Sevgili İkizler,
  Bu dönemde yakın akrabalarınızdan, genç bir insanla münakaşa etmeniz mümkündür. Duygusal ilişkiniz bitti bitecek derken karşı tarafın özverili tutumuyla düzeliyor. Çekiciliğinizi rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz, küçük aşk kaçamakları ve beraberliklerinin yoğun olacağı bir devredesiniz ayrıca genel yaşamınızda da küçük başarılar elde edebilirsiniz. Bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır. Özellikle siz bir kadınsanız eşinizin beklenmedik yolculukları ya da alkole, eğlence ve benzeri şeylere düşkünlüğü canınızı sıkabilir.


  Sevgili Yengeç,
  Sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin. Sizin de farkında olduğunuz gibi aslında gerçekten seviliyorsunuz. Ve sevdiğiniz kişi sizin için her tür zorluğa katlanıyor fakat sizde üzerinize düşen görevi vakit geçirmeden yerine getirmelisiniz. Gerek ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır. Bu ihtiyaçtan dolayı birlikte olduğunuz kimselere karşı olumsuz tutumlar içine girebilir ve farkında olmadan çevrenizdekileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Karşılaşacağınız kimseler içinde ard niyetli birisi olduğu takdirde, sezgileriniz onun ne olduğunu anlasa bile içgüdüleriniz sizi ona itebilir.


  Sevgili Aslan,
  Bugün şaşırtıcı düşünceleriniz olabilir, sanki ruhsal çöküntü veya depresyon yaşıyor gibisiniz, kıskançlık ve duygusal sömürü yapma eğiliminiz bu ara bir hayli fazla. Eğer yüzeysel davranmaz, bugünün işini yarına bırakmazsanız güzel günler geçireceksiniz. Bugün dürtüleriniz yoğun ve bunları kontrol etmekte zorlanıyorsunuz ve tabii ki genel bir memnuniyetsizlik havası içinde rahat olamıyorsunuz. Duygusal yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir. Karşı cinsten birisinin bir süreden beri bu gün sizinle kontak kurmaya çalıştığını öğrenebilirsiniz. Fazla düşünmeden aklınıza gelen ilk tercihi yapın. Para sorununuz yoksa elinize biraz para geçebilir. Bir dostunuzun istediklerini kabul ederseniz bazı zorluklarada katlanmak zorunda da kalabilirsiniz.


  Sevgili Başak,
  Bir uyarım var; Aşk ilişkilerinizde duygusallığı abartma eğilimindesiniz. Göreceksiniz ki çevrenizdeki kara bulutlar bugün yerini pırıltılı bir güneşe bırakacak. Özellikle şunu bilmeniz gerekli; Mantık herşey demek değildir. İnsan biraz da sezgilerine güvenmeli ve mantığı devre dışı bırakmalı Benim mantığım almıyor diyorsunuz, belki de sırf inat olsun diye. Aslında onlar herkesce bilinen ve doğruluğu ispatlanmış şeyler. Bugün cana yakın ve uyumlu davranışlarınız var veya olmalı, genel çevrenize ve yakınlarınıza sıcak duygular beslediğiniz bir dönemdesiniz, bu doğrultuda çevrenize kendinizi sevdiriyorsunuz diyebilirim genelde ilişkileriniz uyumlu bir hava içersinde geçecektir.


  Sevgili Terazi
  Bugün tüm duygusal dürtülerinizdeki yoğunluk sizi bir hayli zorlayacak, kendinize Meslek hayatınız olumsuz yönde etkilenecek çünkü kendinizi tutamıyorsunuz. İş yerindeki meslektaşlarınızla ya da çalışma ortağınızla hiç de hoş olmayan tartışmalara girebilirsiniz. Ayrıca her işe ‘yapabilirim’ diye değil de ‘yalnızca ben yapabilirim, benden başka kimse yapamaz’ şeklinde atılmanız hiç hoş olmuyor. Zamanı ve ortamı iyi seçerek biraz da sezgilerinizle ve yumuşak başlı tavırlarla girişimlerde bulunmalısınız. Genelde moralinizin iyi olduğu bir devre geçireceksiniz, çevrenizde bir şenlik havası esiyor ama tabii ki bazı Teraziler için geçerli.


  Sevgili Akrep,
  Davranışlarınızdaki tutku ve hareketlilik size önemli avantajlar sağlayacak. Ama duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğunda süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. Bu arada sevdiğiniz kişiden işleriniz ya da başka nedenlerden dolayı kısa bir zaman ayrı kalabilirsiniz. Gün içersinde tavırlarınızda gevşeklik ve rahatlık göze çarpıyor, işinize ve çevrenize karşı ihmalkar davranışlarınız var ve özel ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda bencil olabiliyorsunuz ve bu yüzden sevdiğiniz kişiyi kırabilirsiniz.  Sevgili Yay
  Yeni tanışmalar ve ilişkilere hazırlıklı olun yani bir beklentiniz var elbette bunlardan doğacak mutlu beraberlikler salt aşk olmasa da olabilir. Buna karşın ilişkinizle uyumsuzluk içersindesiniz ve pürüzler çıkacaktır. Sosyal çevrenizi genişletmek ve yetkili konumdaki kişilerle verimli diyaloglar kurabilmek için faaliyetlerde bulunmalısınız. Haksızlığa dayanamıyor ve insanlara yardım etmek amacıyla sürekli çabalıyorsunuz. Bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size yükselme arzusu aşılayacaktır. Tuttuğunu koparan bir yapıda olacaksınız. Akılcısınız ve planladıklarınızı hayata geçirebileceksiniz.


  Sevgili Oğlak,
  Kendinizi beğeniyorsunuz ve bunu çevrenizdeki insanlara da hissettiriyorsunuz. Sağlığınız ise iyi sayılır; fazla düşünceler ve koşuşturmaktan dolayı başağrıları çekebilirsiniz. Bugün sorumluluk hissiniz yoğunluk kazanıyor, tutumluluk ve dikkat bu günün özelliklerinden ve siz bazı işlerinizde ve olaylarda geri planda kalmayı tercih ediyorsunuz. Sadakat duygunuz bugün bir hayli önde olacak. Sizden yaşlılarla bağlantılarınız yoğunluk kazanacak. Günün ikinci yarısında daha açık yapıda olduğunuz için her şeyi ortaya dökmeniz ve çok iyi anlaşmalara varmanız olasıdır. Bir insan üzerinde kesin bir güç kazanabilir ve bu üstünlüğünüzü kullanarak onu son derece üzebilirsiniz. Rahatsız yolculuklar yapabilirsiniz.


  Sevgili Kova,
  Kararlılık hırs ve gayret sizin istediğiniz konuda başarılı olmanızı sağlayabilir ve ani bir saygınlık kazanabilirsiniz, iyi görüşmeler yapabilecek durumdasınız. Bugün aceleciliğiniz kazalara eğiliminizi artırabilir, yaralanma tehlikesi geçirebilirsiniz ve yüksek ateş görülebilir. Eğer siz bir kadınsanız, size bir erkek tarafından verilen sözlerin tutulduğunu görebilirsiniz. Evinizde aşırı yorulmanızı gerektiren bazı durumlar olabilir. Süregelen ilişkilerinizde birlikte olduğunuz kimsenin tutumlarını ihtiyatlı karşılamanızda fayda vardır. İnsanlarla yakın ilişkilerde bulunmaktan kaçının. Zamanınızı düşüncelerden uzak geçirmekle kendinizi yenileyebilir konulara daha kolay çözüm getirebilirsiniz.


  Sevgili Balık,

  Bir çok şey sizin kendi kuruntu ve yakıştırmanız. Siz bir kadınsanız bir erkeğin tutum ve yaklaşımları yüzünden mutlu olabilirsiniz. Sağlık sorunu olan yakınlarınız varsa onlarla ilgili iyiye yönelik değişiklikler yaşanabilir. Kendinize ruhsal işkence yapıyorsunuz, kıskançlık duygularınız depreşebilir ve zihinsel uyanıklığınız azalabilir. Yakınlarınızdan veya özel ilişkinizden ayrılmaya eğilimli olabilirsiniz. Bu gün sosyal yönden yenilendiğiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir gündesiniz. İnsanlara daha fazla anlayışlı davranıyorsunuz. Size yük olan veya gereksiz işlerden kurtulabilmek için mükemmel bir zamandasınız. Biraz inatçı ve gururlusunuz.
   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  doğru walla bu aralar bağımsızlık duygum çok yoğun :D sağol pasim

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler emeğine sağlık canım :)
   
13 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Eylül Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül Günlük Burç Yorumları

  13 eylül burç yorumları 13 eylül burcu burç ne burcu Sevgili Meleklerim bakalım yıldızlar bizim için neler diyor...Haftanın son gününde bizleri neler bekliyor.Burcumuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta bizi neler bekliyor.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 13 Eylül burç yorumlarınız :dil::dil::dil: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Koç 21 Mart - 19 Nisan Yakın...
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Koç İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz. Bu konuda...
 4. 13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu 13 kasım ne burcu 13 Kasım Cumartesi gününe burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :melo::melo::melo: KOÇ BURCU FALI 21 Mart – 20 Nisan İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Amirinizle birlikte bugün bir yere gidebilirsiniz. Çevrenizi boşaltma çabanızdan vazgeçin. Bunu hak etmiyorsunuz. Gerçekten harika yanlarınız var ve bunları...
 5. 13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 13 eylül burçları 13 eylül burç yorumları 13 eylül salı günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 13 Eylül Salı gününe ait burç yorumlarınızı bu yazımızda okuyabilirsiniz melekler Koç Burcunda Bugün Bugün iş hayatınızda tek başınıza bazı işleri yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Olumsuz giden bazı konuları yoluna sokmak adına yeni...

Sayfayı Paylaş