13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar 13 eylül burçları 13 eylül burç yorumları 13 eylül salı günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar
13 Eylül Salı gününe ait burç yorumlarınızı bu yazımızda okuyabilirsiniz melekler

Koç Burcunda Bugün
Bugün iş hayatınızda tek başınıza bazı işleri yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Olumsuz giden bazı konuları yoluna sokmak adına yeni yollar deneyebilirsiniz. Öte yandan sevdiğiniz kişinin ne istediğine kulak vermelisiniz. Onu ihmal etmeyin.

Boğa Burcunda Bugün
Boğalar bugün oldukça konuşkan ve dışa dönüksünüz. Geçmişe oranla yaşadığınız sorunları daha az kafanıza takıyorsunuz. Geçmişte kalan bir ilişkiniz gündeme gelebilir ve eski aşkınızla iletişim kurabilirsiniz.

İkizler Burcunda Bugün
Bugün kariyerinizde başarılı olacağınız ve iddialı olduğunuz bir gün. İçinizdeki enerji yine sizinle. Yolunuz oldukça açık. Fırsatlar doğal olarak karşınıza çıkacak, oldukça şanslısınız. Ancak vereceğiniz kararlarda iyi düşünmelisiniz.

Yengeç Burcunda Bugün
Haftanın bu ilk gününde güne başlarken yapacağınız işleri planlayabilirsiniz. Zor durumlarla başa çıkacağınız şanslı bir gün sizi bekliyor olacak. Hayatınızın odağında şu sıralar kariyeriniz olmalı zira güzel fırsatlar karşınıza çıkacak.

Aslan Burcunda Bugün
Bugün çevrenizdekilere fikirlerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Bir fark yaratarak kendinizi farklı bir yoldan ifade etmelisiniz. İş hayatınızda verimli, coşkulu ve etkili olacaksınız.
Başak Burcunda Bugün
Bugüne hırslı ve başarılı olma arzusuyla başlayabilirsiniz. İş ortamınızda diplomatik ve belli sınırları olan bir imaja bürüneceksiniz. Havada aşk kokusu var Başaklar çıkacağınız akşam davetinin tadını çıkarın.Terazi Burcunda Bugün
İş hayatınızda yeni bir dönüm noktası olabilir bugün. Çalıştığınız yerde yaşanabilecek gelişmeler sizi farklı noktalara getirebilir. Akşam saatlerinde ise bazı kişisel meselelerinizle uğraşacaksınız.

Akrep Burcunda Bugün
Akrepler için değişim zamanı. Kariyerinizde otorite konumunda olan bir kişi iş hayatınıza yön verebilir. Öte yandan aşk hayatınızda partnerinizin ilgisiz ve soğuk tavırları moralinizi bozabilir.

Yay Burcunda Bugün
Hırs ve arzularınız sizi var olan gerçeklikten uzaklaştırıyor. İçinizde büyüttüğünüz bu beklentilerinizi sorgulayın ve ne istediğinizi kavramaya çalışın. Hedeflerinizi gerçekleştirmek adına doğru zamanda doğru yerde olmalısınız.

Oğlak Burcunda Bugün
Dış dünyaya olan yaklaşımınız bugün oldukça akıllıca olacak. Detaylarla bugün fazlaca uğraşacaksınız. Akşam saatlerinde kendinize vakit ayırabilir, ailenizle birlikte baş başa olmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcunda Bugün
Bugün oldukça duygusalsınız. Gereksiz tepkiler verebilirsiniz. Kendinizi çok fazla stres altına almayın. Bu akşam dinlenmeli ve işlerinizden uzak durmalısınız. Hafif bir müzik ve ılık bir duş sizi kendinize getirecektir.

Balık Burcunda Bugün
Bugün Balıklar tatil dönüşü güne enerjik başlayacaklar. Değişim rüzgarları tepenizde esiyor kuvvetlice. Öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açıksınız. Kariyerinizle ya da eğitiminizle ilgili yeni girişimlerde bulunacaksınız.
 
Üst