Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 eylül burç yorumları 13 eylül burcu burç ne burcu
  Sevgili Meleklerim bakalım yıldızlar bizim için neler diyor...Haftanın son gününde bizleri neler bekliyor.Burcumuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta bizi neler bekliyor.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 13 Eylül burç yorumlarınız :dil::dil::dil:

  < Konu Resmi..>


  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Yakın dostlarınızla ilişkilerinizin daha da güçleneceği, birlikte keyifli saatler yaşayacağınız bir günde bulunuyorsunuz. Aşktaki karmaşık hislerinizin netliğe dönüşeceği bir dönemdesiniz. Maddi sıkıntılarınız kısa da olsa bir süre daha devam edebilir.  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)

  Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
  Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız, sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz insanlara güvenip onları desteklemeniz size başarı getirecektir. Kredi başvurunuza olumlu sonuç çıkacak. Bunu çok iyi değerlendirin.  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

  İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
  Dostluğunuzun aşka dönüşeceği bir gündesiniz. Her iki taraf da bunu gizleyemeyecek. Bu sizi heyecanlandırabilir. Sakin ve kararlı görünün. Yeni bir yatırım için titiz bir çalışma yapmanız gerekiyor. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

  Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz
  Başarı için uygun ortama ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle çalıştığınız mekanda ve elemanlar arasında köklü bir değişikliğe gidebilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları için farklı yöntemler deneyin. Hatta bu konuda hayal gücü denemeniz bile yararlı olacaktır.
  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)

  Aslan 23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bugün aşırı iyimser olmayı bırakın. Sizi sevdiklerini sandığınız insanların ihanetiyle yüz yüze kalabilirsiniz. Uzun zamandır bu durum sebebiyle uğradığınız maddi ve manevi zararları hesaplayıp kendinizi onlardan soyutlayın. Depresyona girmeyin.  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
  İlkler hiç unutulmaz. Onu ne kadar arasanız da bu özleminizi içinize gömmek hem onun yeni düzenini olumsuz etkilemeyecek hem dekarşınıza çıkacak kısmetinize set çekmemiş olursunuz. Parasal sıkıntılarınız yerini refaha bırakıyor.
  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)

  Terazi 23 Eylül - 22 Ekim
  Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz. Ama herkes sizin kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz dostlarınızı şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolayca kabullenemiyor.  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)

  Akrep 23 Ekim - 21 Kasım
  İşinizdeki olumlu gidişat yerini biraz sıkıntıya terk etse de bu geçici bir durum. İş danışmanlarınız sayesinde size rakip olanların yol açtığı sorunların üstesinde gelebilirsiniz. Sevdiğinizin de eğlenmeye ve ilgiye ihtiyacı olduğunu unutmayın.  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)

  Yay 22 Kasım - 21 Aralık
  Hemcinslerinizle olan sürtüşmeler sizi depresif bir hale getiriyor. Borç yaparak giriştiğiniz alışverişlere bir sınır getirmezseniz gerekiyor. Aksi halde mali açıdan kaygı verici durumlar yaşayabilirsiniz. Akraba ziyaretlerini ihmal etmemelisiniz.  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

  Oğlak 22 Aralık - 19 Ocak
  Bilmece yumağı gibi olan hayatınızdaki bazı sorunları tek başınıza çözmeye kalkışmayın. bu konuda zekasına güvendiğiniz dostlarınızla fikir alışverişinde bulunup onların desteğini alın. Nihayet maddi olarak yüzünüzün güleceği bir günde bulunuyorsunuz.  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)

  Kova 20 Ocak - 18 Şubat
  Suni olarak yaratılmaya çalışılan gergin ortamlarda zekanızın size göstereceği yolla problemleri kolayca aşabileceksiniz. Yeterli finansal kaynakları elde ettikten sonra evinizde ve işyerinizde yenilenme operasyonlarına başlayabilirsiniz. Sağlığınız çok iyi.
  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)

  Balık 19 Şubat - 20 Mart
  Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacaktır. İçinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmezseniz başarılarılı olabilirsiniz. Maddi kayıplarınız sizi umutsuzluğa sürüklemesin.   
13 Eylül Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül Pazartesi haftanın ilk günü burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Küçük başarılar ve mutluluklar yaşayacaksınız, yeni ve heyecanlı aşk ilişkilerine hazırlıklı olun ayrıca çevrenizde yenilik yapma isteğiniz sizi ilginç ortamlara sokabilir veya yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük, fiziki bitkinlik içinde...
 2. 13 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Nisan Gününe ait günlük burç yorumlarınız kızlar... Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin gibi canlı ve hevesli bir ateş burcu olan Yay'da ve kendinizi iyi hissedeceğiniz enerjiler veriyor. Bugün bakış açınız daha geniş ve genel olarak hayata yaklaşımınız daha iyimser. Aşk ilişkinizde veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda uzun vadeli ve sağlam temelleri olan planlar yapmak isteyebilirsiniz....
 3. 13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 13 eylül burçları 13 eylül burç yorumları 13 eylül salı günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 13 Eylül Salı gününe ait burç yorumlarınızı bu yazımızda okuyabilirsiniz melekler Koç Burcunda Bugün Bugün iş hayatınızda tek başınıza bazı işleri yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Olumsuz giden bazı konuları yoluna sokmak adına yeni...
 4. 13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün parasal...
 5. 13 Eylül Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 13 eylül günlük burç yorumu, 13 eylül cuma burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzün hoş ağzınızın tatlı olması dileklerimizle 13 Eylül Cuma 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları 13 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Sevgili Koç Kendinize çok yeni gündemler yaratıyor, isteklerinizi peşinden...

Sayfayı Paylaş