13 Eylül Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
13 Eylül Günlük Burç Yorumları
13 eylül burç yorumları 13 eylül burcu burç ne burcu
Sevgili Meleklerim bakalım yıldızlar bizim için neler diyor...Haftanın son gününde bizleri neler bekliyor.Burcumuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta bizi neler bekliyor.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 13 Eylül burç yorumlarınız :dil::dil::dil:Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Koç 21 Mart - 19 Nisan
Yakın dostlarınızla ilişkilerinizin daha da güçleneceği, birlikte keyifli saatler yaşayacağınız bir günde bulunuyorsunuz. Aşktaki karmaşık hislerinizin netliğe dönüşeceği bir dönemdesiniz. Maddi sıkıntılarınız kısa da olsa bir süre daha devam edebilir.Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)

Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız, sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz insanlara güvenip onları desteklemeniz size başarı getirecektir. Kredi başvurunuza olumlu sonuç çıkacak. Bunu çok iyi değerlendirin.İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
Dostluğunuzun aşka dönüşeceği bir gündesiniz. Her iki taraf da bunu gizleyemeyecek. Bu sizi heyecanlandırabilir. Sakin ve kararlı görünün. Yeni bir yatırım için titiz bir çalışma yapmanız gerekiyor. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmemelisiniz.Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz
Başarı için uygun ortama ihtiyacınız olabilir. Bu nedenle çalıştığınız mekanda ve elemanlar arasında köklü bir değişikliğe gidebilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları için farklı yöntemler deneyin. Hatta bu konuda hayal gücü denemeniz bile yararlı olacaktır.
Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)

Aslan 23 Temmuz - 22 Ağustos
Bugün aşırı iyimser olmayı bırakın. Sizi sevdiklerini sandığınız insanların ihanetiyle yüz yüze kalabilirsiniz. Uzun zamandır bu durum sebebiyle uğradığınız maddi ve manevi zararları hesaplayıp kendinizi onlardan soyutlayın. Depresyona girmeyin.Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
İlkler hiç unutulmaz. Onu ne kadar arasanız da bu özleminizi içinize gömmek hem onun yeni düzenini olumsuz etkilemeyecek hem dekarşınıza çıkacak kısmetinize set çekmemiş olursunuz. Parasal sıkıntılarınız yerini refaha bırakıyor.
Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)

Terazi 23 Eylül - 22 Ekim
Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz. Ama herkes sizin kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz dostlarınızı şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolayca kabullenemiyor.Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)

Akrep 23 Ekim - 21 Kasım
İşinizdeki olumlu gidişat yerini biraz sıkıntıya terk etse de bu geçici bir durum. İş danışmanlarınız sayesinde size rakip olanların yol açtığı sorunların üstesinde gelebilirsiniz. Sevdiğinizin de eğlenmeye ve ilgiye ihtiyacı olduğunu unutmayın.Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)

Yay 22 Kasım - 21 Aralık
Hemcinslerinizle olan sürtüşmeler sizi depresif bir hale getiriyor. Borç yaparak giriştiğiniz alışverişlere bir sınır getirmezseniz gerekiyor. Aksi halde mali açıdan kaygı verici durumlar yaşayabilirsiniz. Akraba ziyaretlerini ihmal etmemelisiniz.Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

Oğlak 22 Aralık - 19 Ocak
Bilmece yumağı gibi olan hayatınızdaki bazı sorunları tek başınıza çözmeye kalkışmayın. bu konuda zekasına güvendiğiniz dostlarınızla fikir alışverişinde bulunup onların desteğini alın. Nihayet maddi olarak yüzünüzün güleceği bir günde bulunuyorsunuz.Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)

Kova 20 Ocak - 18 Şubat
Suni olarak yaratılmaya çalışılan gergin ortamlarda zekanızın size göstereceği yolla problemleri kolayca aşabileceksiniz. Yeterli finansal kaynakları elde ettikten sonra evinizde ve işyerinizde yenilenme operasyonlarına başlayabilirsiniz. Sağlığınız çok iyi.
Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)

Balık 19 Şubat - 20 Mart
Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacaktır. İçinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmezseniz başarılarılı olabilirsiniz. Maddi kayıplarınız sizi umutsuzluğa sürüklemesin.
 
Üst