13 Gün Regl Geçikmesi yaşayanlar

gebe miyim

benmde 5 gün gecikti ne yapayım bilemedim

arkadaslar benm adetm yaklask bir haftadr gelmıyor test yapmaktn korkuyorm ilkkez boyle oldu

Selam arkadaslar reglım 16gun gecıktı tıroıt hastasıyım levetron kullanıyorum acaba omu gecıktırdı ama ılk kez bukadar gecıktı ılacıda 4aydan berı kullanıyorum.

Bnmde de çok gecikme oluyor doktor her defasında ayrı bişe diyo hersey allahtan hayırlısı diyoruz

Adeti 12 gün gecikti eczaneden test alıp yaptım ikinci çizgi silik çıktı acaba hamileliğin

Evet ikinci çizginiz birazda olsa silik çıktı ise ve sonucu ilk 5. dakikada aldı iseniz kesinlikle hamilesiniz hayırlı olsun :)

kizlar benm adetim 15 gun gecmesine ragmen kan testi negatif cikyodu.idrar testide oyle.ve 24.gun pozitif cikti.sanirim gec dollenme oldu.

bahar hanım hamile olma ihtimaliniz var.. bir iki gün bekleyip tekrarlayın diye yazıyor prospektüsünde.. istiyosanız eğer şimdiden hayırlısı olsun.

Merhabalar benimde 10 gün falan gecikti daha önce hic böle bisi yasamadim idrar testi yaptim negatif 5 gün öncede kan testi yaptirdim gene negatif neden olabilir lütfen acil cvp asiri akintim var arada da karin agrisi cekiom çok şiddetli goguslerde sizlama ve uçlarda yanma oluyor lütfen yardimci olun neden kaynaklana blir .s

Geri