13 haftalık bebeğim cinsiyeti ne sizce ?

D

Denizz123

Yeni Üye
Üye
13 haftalık bebeğim cinsiyeti ne sizce ?
Cinsiyetini tahmin edermisiniz kızlar anlayana r yazsın lütfen

Ekli dosyalar

• IMG-20160727-WA0004.jpg
    IMG-20160727-WA0004.jpg
    151,6 KB · Görüntüleme: 1.925
K

kukucuklu

Forum Okuru
Bu bebeğin cinsiyeti kız gibi de ne diyecektim bak bu siteden sana çin takvimine baksınlar tam doğum tarihini verde baksınlar vallahi bende merak ettim bak mutlaka sonucu bana yaz ben kız diyorum :D:D

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar, Evet misafirimiz doğru söylemiş. Aslında çin tavimine göre hesaplama buradakilinkten yapılıyordu. Daha doğrusu bu linkten yorumları bulabilirsiniz. Tam olarak kendiniz hesaplamak için otomatik sonuç veren aşağıdaki bağlantıya bakabilirsiniz.

https://www.hamilemiyim.org/cinsiyet-hesapla/

Son düzenleme:
D

Denizz123

Yeni Üye
Üye
Çin takvimine göre kız bakmistim ben bu fotoda kuku olduğunu nerden anladınız kız olduğu nerden anlaşılıyor yani ilk bebeğim daha pek bilgili değilim kızlar

D

Denizz123

Yeni Üye
Üye
Bak buda düz görüntüsü bacak arasında üç silik çizgi var farkettinmi ne cinsiyeti acaba ya merak ediyorum doktorum da bidakine söylerim dedi

Ekli dosyalar

• IMG-20160727-WA0000.jpeg
    IMG-20160727-WA0000.jpeg
    710,1 KB · Görüntüleme: 1.475
kızılsaç

kızılsaç

Üye
Üye
Denizz123' Alıntı:
Bak buda düz görüntüsü bacak arasında üç silik çizgi var farkettinmi ne cinsiyeti acaba ya merak ediyorum doktorum da bidakine söylerim dedi
görüntüde bebeğin poposu cinsel organ yeri hepsi aynı doğrultuda görülüyor.erkek olsa dik şekil olarak belli olurdu görüntüde.

Benzer İçerikler

Nur banu
Cevaplar
1
Görüntüleme
798
HemşireniZ
HemşireniZ
ışılsu
Cevaplar
12
Görüntüleme