Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar, 13 haziran burçları, 13 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.


  13
  haziran 2011 Pazartesi gününe ait günlük burç yorumları sizlerle melekler.  Koç Burcu

  Bugün alacağınız bir haber çok hoşunuza gidecek. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla karşılaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğinizle ilgili düşünceleriniz biraz karamsar olabilir.

  Boğa Burcu
  Sevdiğinizin bir davranışından çok fazla etkilenecek ve huzursuz duygular içine gireceksiniz. Duygularınızı kontrol etmeniz gereken bir gün. Olayların üzerinde fazla durmayın. Duygularınızın yoğunluğu bir kaç saat sürecek.

  İkizler Burcu
  Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşacak, birlikte çok hoş vakit geçireceksiniz. Yakınlarınızla ilişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Keyifli ve esprili bir tutum içine girecek, dostlarınızı eğlendireceksiniz.

  Yengeç Burcu
  Dikkatinizi yükseltmeniz gerekiyor. Aslında çok hızlı düşünüyorsunuz. Fakat, dikkatinizi tek noktaya odaklamanız zor oluyor. Dalgınlık ve unutkanlık yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Sağlınıza özen gösterin.

  Aslan Burcu
  Akıllıca kararlar alacak, dostlarınız ve yakınlarınızla ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. İsteklerinizi kolay ve açık biçimde ifade edecek, ikna edici davranmayı başaracaksınız. Bazı haberlerden duygulanacaksınız.

  Başak Burcu
  Bugünden itibaren çok daha olumlu ve yapıcı bir tutum içine gireceksiniz. Olayları dikkatle değerlendirmek istiyorsunuz. Fakat, sabırlı davranmanız gerekiyor. Yakınlarınızla aranızdaki anlaşmazlıklar ortadan kalkıyor.

  Terazi Burcu
  Geriliminizi arttıracak bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bugün bazı kişiler sıkıntı duymanıza neden olabilirler. Ayrıca, size sıkıntı veren kişilerden uzak durun. Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir.

  Akrep Burcu
  Biraz daha anlayışlı ve sakin olmaya çalışın. İçinizden yükselen farklı istekler sizi zorlayabilir. Biraz daha olumlu olmalı, olaylara yapıcı bir tutum içinde yaklaşmalısınız. Sakin ve sabırlı davranmanız gerekiyor.

  Yay Burcu
  Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Bugün duygularınız daha güçlü ve anlayışınız daha yüksek olacak. Akşama doğru alacağınız bir haber kendinize olan güveninizi arttıracak. Geleceğe yönelik beklentileriniz artıyor.

  Oğlak Burcu
  Karmaşık düşünceler içine girebilir, sabırsız ve telaşlı davranabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilir, onarım gerektiren işlerle uğraşabilirsiniz. Haberleşmeile ilgili sorunlar var.

  Kova Burcu
  Düşüncelerinizi istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Dikkatinizi tam olarak istediğiniz gibi yoğunlaştırmasanız bile düzenli ve kararlı davranabileceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz.

  Balık Burcu
  Sakin, rahat ve olumlu bir tutum içinde bulunacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için şartlarınızı zorlayabilirsiniz. Elinize geçen fırsatları başarıyla değerlendirmeniz mümkün. Dostlarınızla ilişkiniz sıcak.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler
   
13 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Haziran Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koç, İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. Unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak. Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Sevgili Boğa, Çekim gücünüz çok yüksektir. Girdiğiniz...
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 13 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Nisan Gününe ait günlük burç yorumlarınız kızlar... Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin gibi canlı ve hevesli bir ateş burcu olan Yay'da ve kendinizi iyi hissedeceğiniz enerjiler veriyor. Bugün bakış açınız daha geniş ve genel olarak hayata yaklaşımınız daha iyimser. Aşk ilişkinizde veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda uzun vadeli ve sağlam temelleri olan planlar yapmak isteyebilirsiniz....
 4. 13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 13 eylül burçları 13 eylül burç yorumları 13 eylül salı günlük burç yorumları günlük burçlar burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar 13 Eylül Salı gününe ait burç yorumlarınızı bu yazımızda okuyabilirsiniz melekler Koç Burcunda Bugün Bugün iş hayatınızda tek başınıza bazı işleri yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Olumsuz giden bazı konuları yoluna sokmak adına yeni...
 5. 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bugününüzün umduğunuzdan güzel geçmesi dileğiyle 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden...

Sayfayı Paylaş