Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  13 Haziran 2012 Burç Yorumları Mlelekler Mekanından....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Acelecilik ve sabırsızlık bu gün ön planda olacaktır.Zihinsel açıdan canlı ve dinç olmanıza rağmen fiziksel açıdan oldukça zayıf ve dirençsizsiniz. Sunulan yardımları nezaketle kabul ettiğiniz taktirde zorluk çektiğiniz şeyleri rahatlıkla halledebilirsiniz. Eş veya sevgilinizin ilgisiz veya kaba tutumları sizi fazlasıyla kırabilir.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs

  Beklediğiniz para varsa ya alamayacak vaya beklediğinizden daha az alacaksınız.İleriye yönelik planlarınızda aksamalar olabilir. Bu günlerde yorgunluğuunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak hoş anlar yaşayacaksınız. Önemli dikkatsizlikler yaparak işinizle ilgili bazı hatalara sebep olabilirsiniz.
  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Çekingenlik sizi bu gün bir hayli zorlayacak, sıkıntı ve gerginlik çekebilirsiniz.Gereksiz harcamalardan kaçının. Tutumluluk bazen bir ikizler için bile gereklidir, ne kadar dahi olursanız olun, değil mi? Fazla alıngan olma meylindesiniz ve masum yaklaşımları bile yanlış değerlendirebilirsiniz.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Hangi cinsiyetten olursanız olun uyumlu ilişkilerinizi bozma eğilimindesiniz.Aşk hayatınızı sıkıntıya sokmak istemeyebilirsiniz fakat bu dönemde bazı dostlarınızın size, sevgilinizden daha çok ihtiyaçları olabilir. Karşınızdaki bazı kimseler size karşı çıkarcı tutumlarda olabilir. Her şeyin ters gittiğini düşünebilirsiniz fakat şanslısınız.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bir süreden beri kafanızda oluşturduğunuz bazı ilişkileri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.Aslında iyi bir durum olsa bile bu aralar atacağınız imzalar ilerde başınıza iş açabilir. Dikkatli olmakta yarar var. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce istediğiniz şeyin ne derece mantıklı olduğunu düşünmelisiniz. Elinizdeki imkanları iyi kullanmaya çalışmalısınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Zihinsel olarak yorgun ve karmaşıksınız. Bütün işleriniz gereksiz yere uzayabilir ve olmadık terslikler çıkabilir. İşlerinizi son dakikaya bırakmanın zararını görmeniz olasıdır. Kendinize güvenerek girişeceğiniz her iş ve alanda başarılı olmamanız için hiç bir sebep yok. Söz verdiğiniz şeyleri yerine getiremezseniz zor durumda kalırsınız.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Gizli ve alışılmadık olayların içine girebilirsiniz.Ani ilişkilerden kaçınırsanız, duygusal açıdan olumlu dönemler yaşayabilir ve hemcinslerinizin tepkilerine karşı daha açık konuma gelebilirsiniz. Bir tatsızlık çıkmaması, tamamen sizin davranışlarınıza bağlı. Gereken çabayı göstermelisiniz. Bu günlerde yorgunluğuunuzu üzerinizden atabilmenizi sağlayacak hoş anlar yaşayacaksınız.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Planlarınızın bozulması sizi bir hayli etkileyecektir. Beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız.Ani patlamalar yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir. Özellikle siz bir Akrep erkeğiyseniz, bu konuda daha temkinli bir tutum izlemeniz gerekiyor. Basit bir inattan ibaret olacak olan bu tür isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Hislerinizin ve sezgilerinizin kuvvetli olması size bazı gelecek olayları hissetmenizde yardımcı olacaktır.Ruhsal yönden gelişme isteğinde olabilirsiniz ve bu tür insanları har zamankinden daha çok anlayacaksınız. Yanılmalara ve aldanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Evde yeni düzenlemeler sürerken daha farklı öncelikler öne çıkıyor. Eldeki maddi kaynakların önem kazandığı bu dönem daha istikrarlı olmanız gerekecek. Güvenliğinizi ilgilendiren meseleler ise aileden destek alınarak aşılabilecek. Biraz özel hayatınız ve kendi iç dünyanızı ilgilendiren temalara yönelik olmalı ancak tartışmalardan kaçınmalısınız.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Düşüncelerinizi yenilediğiniz ve değişik fikirlere açık olduğunuz bu günlerde şans sizden yana. Artan zihinsel çalışmalarda son derece akıcı şartlar bulabilirsiniz. Alacağınız haberler ise sizi harekete geçirici olacak. Diğer taraftan yaratıcı alanda yeniliklerin size kazandıracağı çok şey var. Keyiflere gidebilecek harcamalara karşı daha önlemci olabilirsiniz.
  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Eldeki nakit kaynaklar üzerinden bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hızlı para girişleri ve çıkışları karşısında yapabileceğiniz pek bir şey yok Ancak yetenekleriniz ve sezgileriniz size yeni yollar açabilir. Her şekilde ekonomi yapmak, şu dönem giderleri en aza indirmek sizin elinizde. Düşüncesizce yapılan harcamalar ilerleyen günlerde sorun olacaktır.
   
  Son düzenleme: 15 Haziran 2012
13 Haziran 2012 Burç Yorumları Mlelekler Mekanından.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Haziran Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koç, İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. Unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak. Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Sevgili Boğa, Çekim gücünüz çok yüksektir. Girdiğiniz...
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  18 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanına Özel....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve...
 4. 30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  30 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanında....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Sağlık yönünden iyi bir gündesiniz büyük veya küçük ama bir mal...
 5. 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bugününüzün umduğunuzdan güzel geçmesi dileğiyle 13 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün ve yarın enerjinizi tamamen tüketmemeye de dikkat etmelisiniz. Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden...

Sayfayı Paylaş