13 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
13 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
13 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 haziran 2014 burç yorumları


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 13 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz..


burç.jpg13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Komşuluk türü bir ilişkinizde yaşanacak sevinçleri siz de gönülden paylaşacaksınız. Bu günü diğerlerinden ayıran bazı özellikleri olabilir. Bunları yaratıcılığınızla ortaya çıkartabileceksiniz. Yapay tavırları kolay algılayan bir yeteneğiniz var. Bu, önümüzdeki günler içinde çok işinize yarayacak. Kendinizi sınırladığınız konular, izin için tehlike içermiyor.

Aşk Yaşamı : Bu aralar moral durumunuz aşka elverişli değil gibi. Ama bu, onun size çıkan yolunu kesmeye yetmeyebilir. Bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza yön verecek.

İş Yaşamı : Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde.

Para Durumu : İçinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor. Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor, ama umutsuzluğa kapılmayın.

Dikkat : Prensiplerinize bağlısınız. Bu bağlılığı yaşam biçimi haline getirir gibi yaşamanız sizi kimi durumlarda sıkıntıya sokabiliyor.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri İkizler Burcu 21 Mayıs-21 Haziran
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakında alacağınız bir haber bazı dengeleri alt üst edebilir. Birtakım köklü değişiklik istekleri içine girebilirsiniz. Sabrınızı sınadığınızı düşünüp ilgisiz kalmaya çalıştığınız konu, yanlış donelerle sizi yanıltabilir. Mutlu olmanız gereken bir dost kalabalığı içindesiniz. Bu kalabalığın içindeki ortak sorunlar, ortak sevinçler yabana atılır zenginlikler gibi görünmüyor.

Aşk Yaşamı : Aşkı bütün yoğunluğuyla yaşamak istiyorsunuz, ama çeşitli etkilenmelerin tek sorumlusu partneriniz değil. Yakın dostların düşünceleri yarar getirebilir, ciddiye almaya değer.

İş Yaşamı : İş hacminizi genişletmek istiyorsunuz. Kurmaya çalıştığınız ilişkilerde, aceleciliğinize yönelik güvensizlikler var. Önümüzdeki günlerde uzun yolculuklar ve umut verici görüşmeler olabilir.

Para Durumu : Abartılı fikirler sizi hatalı düşüncelere sürükleyebilir. Çevrenizde birtakım elemeler yapmanız gerekiyor. Alım satım konularında çok çeşitli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.

Dikkat : Kimi konularda çok gözü peksiniz. Bu, son zamanlarda elde ettiğiniz huzuru kaçırmanıza neden olabilir.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aldığınız gerilimli açı bugün, aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Paylaşımla ilgili konular gündemde olabilir, kendinizin olduğu kadar başkalarının sorunlarıyla da da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uzaklarla olan iletişiminizin yoğun olabileceği bugün, sürpriz ziyaretlere açıksınız.

Aşk Yaşamı : Ay, aşk yaşantınızda heyecanlı gelişmelere işaret ediyor. Sevdiğinizle eğlenceli ortamlarda bulunma fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Romantik açıdan güzel gelişmeler olduğu söylenebilir.

İş Yaşamı : Bugün işbirlikleri konusunda isteksiz bir tavır içinde olabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sorunlarınızı büyütme eğiliminizin yüksek olacağı görülüyor.

Para Durumu : Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. İhtiyaclarınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz.

Dikkat : Rahat denilemeyecek ve duygusal açıdan oldukça dalgalanmalara açık bir gündesiniz.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yıldızınızın olumlu etkisinden uzak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Genel bir vücut kırgınlığı hissettiğiniz için her konuya isteksiz yaklaşacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeli kendinizi yorucu faaliyetlerden sakınmalısınız. Çevrenizde sırlarınızı söylediğiniz insanlara dikkat etmelisiniz. Herkes sandığınız kadar güvenilir değil.

Aşk Yaşamı : Aşk hayatınız olumlu gelişmeler içerisinde. Sevgilinizle birbirinizin huylara alışmaya ve birbirinize uymaya çalıştığınız bu dönemde ne kadar dürüst olursanız, ilişkiniz o kadar sağlam temeller üzerine oturur.

İş Yaşamı : Mesleki açıdan yeni ve olumlu çalışmalar içerisindesiniz.
Geleceğiniz için önemli olduğuna inandığınız hiçbir çalışmayı
kaçırmıyorsunuz. İnatçı yapınız hep bu olumlu çizgide devam etmeli.

Para Durumu : Bugün para konularındaki yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir gün. Alım satım işlerinden karlı sonuçlar elde edebilir, kredi için başvurularınızdan olumlu neticeler alabilirsiniz.

Dikkat : Parasal işlerdeki hesaplılığınızı sosyal alanda ve iş çevrenizde de gösterebilirseniz, hayatta kimse başarınızın önüne geçemez.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara karşı oldukça hassas olacağınız ve duygusal tepkiler verebileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Bazı olayların gelişimine hazmedemeye bilir ve aşırı tepkiler verebilirsiniz. Oldukça enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz kullanabilirsiniz. İş ortamınızda sizi kızdıracak gelişmeler yaşanabilir ve uzun süredir içinizde tuttunuz şeyleri bugün ortaya çıkarabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizi elde edebilmek için olağan üstü çaba harcadığınızın farkındasınız ve zihninizi dinlendirmeye herkesten çok ihtiyacınız var. Bugün oldukça gerilimli olacaksınız. Bu geriliminizi üzerinizden atmak için hem spor yapmalı hem de arkadaşlarınızla birlikte bir eğlence programı hazırlamalısınız. Uzun zamandır hayatınızda bir boşluk olduğunu düşünüyorsunuz ama sizi seven insanların size yaklaşmasına da izin vermiyorsunuz

Aşk Yaşamı : Bugün partnerinizle birlikte bazı sosyal aktivitelere katılacaksınız. Böylece partneriniz kendini size daha bağlı ve yakın hissedecek. Son zamanlarda aranızda ufak tefek sorunlar vardı. Bu yakınlaşma ile bu sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

İş Yaşamı : İşinizde teknik arızalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu yüzden hesap karışıklığı, işlerin zamanında yetiştirilmemesi gibi sorunlarla bunalacaksınız. Öfkenizi sizden konumca altta olan kişilerden almamalısınız.

Para Durumu : Parasal konularda şanslı gelişmeler yaşayacağınız bir gün. Bugün elinize geçecek maddi kazanımları iyi değerlendirmelisiniz. Yatırım yapma, paranızı verimli kullanma konusunda uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Dikkat : Çalışma hayatında başınıza gelen aksilikler sizi çok yıpratıyor. Bu yüzden bugün iç dünyanıza dönebilir, günlük işlerinizi yaparken sıkıntıya düşebilirsiniz.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzlaşmaya açık bir gününüzdesiniz. Bu yüzden de sabahtan itibaren yoğun ama gerilimsiz ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Uzlaşmaya açık olmanız kararsız olmanız anlamına gelmiyor, son noktada kendi kararlarınızı uygulayacaksınız. Akşama doğur alacağınız bir öneri, yaptığınız bir programı değiştirmenize neden olabilir. Size küçük bir sürpriz var.

Aşk Yaşamı : İlişkinizin geldiği nokta, ilk başlarda düşünmediğiniz şeyleri düşünmenize neden oluyor. Sürekliliği olan bir şeyin temelini mi atacaksınız, yoksa gidebileceği yere kadar gitmesine seyirci mi kalacaksınız, henüz karar veremediniz.

İş Yaşamı : İş arkadaşlarınız genel durumla ilgili endişelerini sizinle paylaşabilirler. Siz ise, eskisinden daha başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ve bu kişisel endişelerinizi biraz olsun gideriyor.

Para Durumu : Miras ya da bir satış nedeniyle ailenizin eline geçecek büyük bir paradan size de bir pay düşecek gibi gözüküyor. Elinize nakit olarak geçmese de, küçük bir yatırım söz konusu olabilir.

Dikkat :

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinçleriniz olabilir. Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle sizi rahatlatacak.

Aşk Yaşamı : İlişkinizdeki gergin iletişim, tutku tanımlamalarını hakkediyor. Abartı yaşadığınız duyguların yanında karakterleriniz arasındaki çekişme de gözleniyor. Karşılıklı zoraki onaylamaları taviz olarak değerlendirmeniz pek duygulu değil.

İş Yaşamı : İlginç kişiliğiniz ve kişiye özel, enteresan prensiplerinizle ilgi çekiyorsunuz. Hararetli bazı görüşmeler söz konusu. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi memnunluk yaratıyor.

Para Durumu : Gelirinizle ilgili doyumsuzluğunuz ve koşullarınız içinde arayışlarınız var. Koşullarınızı zorlama girişimlerinizde yakın dost ilişkilerindeki krediniz size destekler verebilir.

Dikkat : Kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Oğlak Burcu 22 Aralık-19 Ocak
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle gurur duyuyorsunuz ve onları etrafınızdan görmekten çok memnunsunuz, yani çevrenizdeki diğer insanlar tam aksine siz ailenize çok bağlı birisiniz. Bugün önemli bir para haberi alacaksınız ve bu haber genel anlamda olumlu olacaktır. Yakında çıkacağınız bir yolculuğu kafanızdan silmiş gibisiniz.

Aşk Yaşamı : Aşkla sevmeyi birbirine karıştırıp karıştırmadığınızı sorguluyorsunuz. Yaşadığınız heyecanın aşk olduğunuzdan emin değilsiniz. Çağlar öncesine dayanan bu saçmalığı düşünmekten vazgeçin ve sevgilinize olan duygularınıza bakın.

İş Yaşamı : Amirleriniz iş yerinde daha atak davranmanızı istiyorlar. Siz ise performansınızdan oldukça memnunsunuz. Bugün yine işle ilgili bir uyarı alacaksınız. Unutmayın, patron olan onlar.

Para Durumu : Almak istediğiniz bir şeyle ilgili büyük bir kararsızlık yaşıyorsunuz. Bu konuda akıl danışacağınız insanlar var ama siz bu kararı vermesi gerekenin siz olduğunu düşünüyorsunuz.

Dikkat : Bir işle ilgili çok yol aldınız fakat pes etme özelliğinizi göz önünde bulundurarak ufak adımlarla hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olur.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Kova Burcu 20 Ocak-19 Şubat
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşama yakın öğreneceğiniz bir şey, sizi çok sabırsız bir yanınızla tanıştıracak. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz. Sık, sık vazgeçip yeniden ele aldığınız hassas bir konu, sürekli üzerinde durmanızı gerektirecek bir sorun haline gelebilir ve önümüzdeki birkaç gün, temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. İyimserlik ve tez canlılığı bir arada harika barındırıyorsunuz.

Aşk Yaşamı : Sağdan soldan verilen diriltme reçetelerine itibar etmemelisiniz. Aşk ilişkiniz tekdüzeliğini sürdürüyor. Bunu artık kabullenmiş ve aşk defterini kapatmış havanızdan sıyrılmanız yeterli olacak.

İş Yaşamı : Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir. İş ilişkilerinizde bazı insanların artık katlanılmaz tavırlar içinde olduğunu düşünüyorsunuz. Bunu işe küskünlük boyutuna vardırmayın.

Para Durumu : Bir tanıdık işinde yaptığınız harcama sizi oldukça zora soktu. Bu zorluğu belli etmeme çabanız, sizden bir miktar daha yardım istenmesine neden olabilir. Mütevazi yaşamınızda genel olarak para sorununuz yok denilebilir.

Dikkat : Duygusal yaşamınızdaki esnekliğinizin olumlu değerlendirilmesi pek mümkün değil. Aşk hayatınızdaki bazı çözümsüzlüklere fazlaca iyimser gözlerle bakmakla hata ediyorsunuz.

13 Haziran 2014 Cuma

13 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart
Günlük Burç Yorumu : 13 Haziran 2014 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendiriyor. Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç, biraz da sizin haberi ne kadar değerlendirebileceğinize bağlı. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların sizden kolay talep etmelerine neden olabiliyorsunuz..

Aşk Yaşamı : İlişkinizde sonsuz bir güven duygusu içindesiniz. Ama bunun getirdiği rahatlık da birtakım sorulara yol açabilir. Rahatlığınız, sevgilinizde kafesteki kuş duygusu yaratmamalı.

İş Yaşamı : İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara hazır görünüyorsunuz.

Para Durumu : Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.

Dikkat : Bir dostunuzla uzun zamandır sürdürdüğünüz bir işbirliği, onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla işlevini kaybedebilir.
 
Üst