Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 kasım burcu 13 kasım ne burcu
  13 Kasım Cumartesi gününe burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :melo::melo::melo:

  KOÇ BURCU FALI
  21 Mart – 20 Nisan
  İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Amirinizle birlikte bugün bir yere gidebilirsiniz. Çevrenizi boşaltma çabanızdan vazgeçin. Bunu hak etmiyorsunuz. Gerçekten harika yanlarınız var ve bunları ortaya çıkarmanız gerekiyor. Sevgilinizle bugün buluşabilirsiniz.

  BOĞA BURCU FALI
  21 Nisan – 20 Mayıs
  Parasal durumunuzdaki zorluklarınız için bazı ek kaynaklara başvurdunuz fakat bu kapılar yüzünüze kapandı. Çaresiz yeni kapılar arayacaksınız. Ama yılgınlığa düşecek bir durum da yok. İşin başındasınız. Hiç beklemediğiniz toplu bir para yaşama şevkinizi arttıracak duyduğunuz bir dedikoduyla yeniden kırılacak. İş yerinizde göz doldurmaya başladınız.
  İKİZLER BURCU FALI
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Sizin açınızdan her ne kadar farklı ve güzel bir gün olsa da içinizde sebebini bilemediğiniz bir durgunluk var ve bu durum çevreniz tarafından da fark edilecek. İş yerinizde sıradan ve rutin bir gün geçireceksiniz. Amiriniz sizden özel bir iş isteyecek fakat bu iş sonradan iptal olabilir. Aşk hayatınız açısından da farklı bir gün geçirebilirsiniz.
  YENGEÇ BURCU FALI
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Bugün önemli bir toplantıya katılabilirsiniz ve bunun heyecanını üstünüzden bir türlü atamıyorsunuz. İş yeriniz tarafından bazı konularda eleştirilebilirsiniz. Eleştiriye bütün esnekliğinizle hazır olun. Biliyorsunuz kolay işsiz kalınan bir süreçten geçiyoruz. Gönlünüzün sultanıyla gayet mutlusunuz. Rahatınıza bakın kimsenin gözü yok.
  ASLAN BURCU FALI
  23 Temmuz – 23 Ağustos
  Bugünlerde yeni işler kovalıyorsunuz ve bugün bununla ilgili yeni ve ilginç gelişmeler yaşayacaksınız. Amirinizin gözü üstünüzdeydi ve bu sayede terfi edebilirsiniz. Sevgilinizle ve ailenizle bugün görüşme fırsatı bulacaksınız. Bugün ailenizin size önemli haberi olabilir fakat soğukkanlılıkla karşılamanız doğru olur. Parasal durumunuzda bir iyileşme görülüyor ve bunu korumalısınız.
  BAŞAK BURCU FALI
  24 Ağustos – 23 Eylül
  İkili ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Çekiciliğinize duyduğunuz güven bazı durumlarda sizi çekilmez hale getirebiliyor. Herkesin size hayranlık duyma zorunluluğu yok. Bugün işiniz üzerindeki hakimiyetiniz sizi ödüllendirecek. Bir para beklentinizin gerçekleşmesi sizi fazlasıyla mutlu edecek. Akşama güzel de bir sürpriziniz var.
  TERAZİ BURCU FALI
  24 Eylül – 23 Ekim
  Güzel bir gün geçireceksiniz özellikle sabah saatlerinde çok neşeli ve heyecanlı olacaksınız. Beklediğiniz bir haberin size ulaşması sizi hemen harekete geçirecek fakat asıl neşeliliğiniz sizin bir değişiklik yapma isteğinizden ileri geliyor. Bu değişiklik sizi yeni bir insan yapacak en azından siz böyle düşünüyorsunuz. Akşama önemli bir telefon görüşme yapacaksınız.
  YAY BURCU FALI
  23 Kasım – 22 Aralık
  Aşk hayatınızda bir duraklama dönemini geride bıraktınız. Sevgilinizle güzel günler geçiriyorsunuz ve bugünde farklı ve güzel bir gün geçireceksiniz. Güzel bir ortama terfi edebilirsiniz. İş yerinizde hareketli bir gün geçireceksiniz fakat bu yorulacağınız anlamına gelmiyor. Amirinizin gözüne tekrar girmek için yoğun çabalar harcıyorsunuz.
  OĞLAK BURCU FALI
  23 Aralık – 20 Ocak
  Bir arkadaş çevreniz var ve aralarında hoşlanmadığınız bir iki kişi var. Onlarla birlikte olmak istemiyorsunuz fakat çevrenizden kopamıyorlar üstelik onlar da sizi pek sevmiyorlar. İki seçeneğiniz varçeneğiniz var; ya arkadaş çevrenizi değiştirmeli ya da onlarla uzlaşmanın yollarınız aramalısınız. İş hayatınızda beklentileriniz gerçekleşecek ve rahat bir gün geçireceksiniz.
  KOVA BURCU FALI
  21 Ocak – 19 Şubat
  Sizi iş ve aşk dışındaki yaşamınızda gelişen olumsuzluklar bunaltmış gibi. Çünkü başka hiçbir şeyi bu kadar takmayacağınızı herkes bilir. İş hayatınızda her şey yolunda amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz zaten bunu uzun zamandır bekliyorsunuz. Parasal açıdan ise biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. Harcamalarınızı kısmanız gerekiyor.
  BALIK BURCU FALI
  20 Şubat – 20 Mart
  Sevgilinizle eskisi gibi sık görüşememeniz sizi çok olumsuz etkiliyor. Özellikle iş yerinizde performansınız bir hayli düşüyor. Sevindirici bir haberiniz var. Akşam olmadan bir arkadaşınızdan bu haberi alacak ve mutluluktan havaya uçacaksınız. Amirinizle aranızda bir konuşma geçebilir iş yerinizdeki beklentilerinizi ona dile getirmek isteyeceksiniz.

   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
 3. twins

  twins Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Kasım 2010
  Mesajlar:
  416
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  21 Mayıs – 21 Haziran Sizin açınızdan her ne kadar farklı ve güzel bir gün olsa da içinizde sebebini bilemediğiniz bir durgunluk var ve bu durum çevreniz tarafından da fark edilecek. İş yerinizde sıradan ve rutin bir gün geçireceksiniz. Amiriniz sizden özel bir iş isteyecek fakat bu iş sonradan iptal olabilir. Aşk hayatınız açısından da farklı bir gün geçirebilirsiniz.
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  akrep nerde S:
   
 5. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  BAŞAK BURCU FALI 24 Ağustos – 23 Eylül İkili ilişkilerinizde daha dikkatli olmanız gerekiyor. Çekiciliğinize duyduğunuz güven bazı durumlarda sizi çekilmez hale getirebiliyor. Herkesin size hayranlık duyma zorunluluğu yok. Bugün işiniz üzerindeki hakimiyetiniz sizi ödüllendirecek. Bir para beklentinizin gerçekleşmesi sizi fazlasıyla mutlu edecek. Akşama güzel de bir sürpriziniz var.

   
13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ocak Günlük Burç Yorumları meleklerim buyrun okuyun :dil: :dil: KOÇ 21 Mart – 20 Nisan Akşama doğru enerjik ve girişken olacaksınız. Bundan yararlanarak sizi ilgilendiren birçok konuda başarı elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Kendinizi iyi hissederek her işe koşturmak isteseniz de, bir kişinin yapabileceği işten fazlasını yüklenmeyin. Önünüzde geçilmesi gereken bazı zorluklar var...
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 13 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Eylül Pazartesi haftanın ilk günü burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Küçük başarılar ve mutluluklar yaşayacaksınız, yeni ve heyecanlı aşk ilişkilerine hazırlıklı olun ayrıca çevrenizde yenilik yapma isteğiniz sizi ilginç ortamlara sokabilir veya yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte enerji seviyeniz düşük, fiziki bitkinlik içinde...
 4. 13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Koç İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz. Bu konuda...
 5. 13 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: # KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) Ay bilinçaltınızı yoğun duygularla sallarken, kendinizi denetleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Keskin hislerinizden ödün vermekten çekiniyorsunuz. Her zaman paylaşıma önem veren siz, bugünü içinize kapanarak yaşamak istiyorsunuz. Enerjinizi bastırmak yerine çeşitli sosyal aktivitelere katılabilir ve kendinizi regüle...

Sayfayı Paylaş