Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 mart burç 13 Mart Cumartesi gününe günlük burç yorumunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :tik:

  Koç

  Sevgili Koç, sosyal guruplar, kulüp, dernek gibi topluluklarda şansınız açık olacak ve çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Arkadaşların rolü her zamankinden daha önemli. Size her konuda destek olacak ve
  Fırsatlarda aracı rolünü oynayacaklar. Yalnız kalmayacak ve kalabalık ortamlara bulunacaksınız.

  Boğa

  Sevgili Boğa, dikkatinizin kariyerinize odaklandığı bir gündesiniz. Çalışmıyorsanız anne ya da babanızla ilgilenebilirsiniz, ilişkiniz ön planda. Gözler sizin üzerinizde olacak ve bulunduğunuz ortamlarda lider pozisyonunda olacaksınız. Sorumluluklarınız her şeyden önce gelecek.

  İkizler

  Sevgili İkizler, Ay sizin gibi hava elementinde bulunduğundan enerjik ve zihinsel olarak açık olduğunuz bir gündesiniz. Üniversite, medya ve yurt dışı bağlantılı konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kısıtlanmadan hareket edebilir ve enerjinizi yapıcı alanlara yöneltebilirsiniz. Daha çok kavramlarla uğraşacaksınız.

  Yengeç

  Sevgili Yengeç, ortak maddi konular ve bütçe yapmak bugünün en önemli önceliği olacak. Komisyon, kredi, borç, fatura ödemeleri, vergi, sigorta gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Derin düşünceler içinde olabilir ve problem çözebilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanın baskısını hissedebilirsiniz.

  Aslan

  Sevgili Aslan, bugün bireysel olmayın ve işbirliği yapın zira her türlü işbirliği size çok şey kazandıracak. Eşiniz, iş ortağınız, uzun zamandır beraber olduğunuz kişi sizi doğru yöne götürebilir. Evlenmek ya da iş ortaklığı kurmak gibi düşünceleriniz olabilir. Hemen her konuda başka biriyle ortak hareket edeceksiniz.

  Başak

  Sevgili Başak, görev duygunuz her şeyden önce gelecek ve başkalarının beklentilerini karşılamak için çaba sarf edeceksiniz. Bugün size ait bir gün değil, bir anlamda başkalarına hizmet gününüz. Günlük işlerin detayları, rutin işler ve sağlıkla ilgili konular vaktinizin çoğunu alabilir. Ancak detaylarda kaybolmamaya çalışın.

  Terazi

  Sevgili Terazi, yaratıcı olacağınız ve hayata renkli gözlerle bakacağınız bir gündesiniz. Ciddi sorumluluklar ve rutin işler çok sıkıcı gelebilir. Sevgiliniz ya da varsa çocuğunuzla olan ilişkiniz ön planda olacak. Sevdiğiniz konulara zaman ayırabilir ve renkli bir gün geçirebilirsiniz. Parlak çözümler bulmakta zorlanmayacaksınız.

  Akrep

  Sevgili Akrep, bugün başka işlerle meşgul olsanız da, zihninizin gerisinde eve ait konular yer alacak. En şanslı olduğunuz alan eviniz, anne babanız veya başka bir mülkünüzle ilgili bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapabilir, eksikleri tamamlayabilirsiniz. Mahremiyetiniz önemli, içe döneceksiniz.

  Yay

  Sevgili Yay, hareketli bir gün sizi bekliyor. Sürekli yolda olmanız, yüz yüze ya da telefonla görüşmeler yapmanız gerekebilir. Mesaj trafiğiniz ve yazışmalar yoğun olacak. Kardeş, kuzen, amca, dayı, hala gibi anne babanızın dışında kalan yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Yorulacak ama sıkılmayacaksınız.

  Oğlak

  Sevgili Oğlak, bugün para ve maddiyatın ağır bastığı bir gün olacak. Aylık geliriniz, ödemeler ve alacaklarınızla meşgul olabilirsiniz. Alışveriş yapacak, para harcayacak ve paraya odaklanacaksınız. Aşırı özgüvenle fazla açılmayın. Maddi konularda avantajlısınız ama fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

  Kova

  Sevgili Kova, bugün Ay yine sizin burcunuzda ve sizi ön plana çıkarıyor. Duygularınızla hareket edebilirsiniz. Duygularınızın farkına varmak sizi rahatlatacak. Duygularınız Ay’ın gelgitleri gibi gün içinde değişebilir. Hayatınızın her alanı fırsatlarla dolu, önemsiz görünen konular bile büyük olaylara dönüşebilir.

  Balık

  Sevgili Balık, bugün kendi dünyanızdan çıkmamak ve kendi gerçeklerinizle yaşamak isteyebilirsiniz. Tek başınıza daha verimli çalışacak ve enerjik olacaksınız. Kendinizi sorgulamak ve motivasyonlarınızı anlamak için uygun zaman bulabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda huzursuz olacak, yalnız kaldığınızda enerjinizi yenileyebileceksiniz.

   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, ortak maddi konular ve bütçe yapmak bugünün en önemli önceliği olacak. Komisyon, kredi, borç, fatura ödemeleri, vergi, sigorta gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Derin düşünceler içinde olabilir ve problem çözebilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanın baskısını hissedebilirsiniz.

  Teşekkürler

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  çok idareli bir gün teşekkürler :)
   
13 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Mart Günlük Burç Yorumları

  13 Mart Günlük Burç Yorumları

  (23 Aralık - 20 Ocak) İş ve güncel yaşamınızda yenilikler olacak. Evde bazı kimselerle tartışabilirsiniz, fakat ikna kaabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız. Yanlız vazife ve özel ilgi alanlarınız arasında bir dengesizlik görülüyor. birinden birisi oldukça ağır basabilir. bu da birinin geri kalması anlamına gelecektir. Özel ilgi alanına bir haftalık bir ara sizi bu...
 2. 13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Haziradn Pazar günü burç yorumunuzu okumak ve burcunuz hakkında fikir sabihi olmak isterseniz günlük burç yorumlarınız :dil::dil: Sevgili Koç, Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba...
 3. 13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Koç İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz. Bu konuda...
 4. 13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu 13 kasım ne burcu 13 Kasım Cumartesi gününe burcunuzdaki gelişmeleri okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :melo::melo::melo: KOÇ BURCU FALI 21 Mart – 20 Nisan İş hayatınız açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Amirinizle birlikte bugün bir yere gidebilirsiniz. Çevrenizi boşaltma çabanızdan vazgeçin. Bunu hak etmiyorsunuz. Gerçekten harika yanlarınız var ve bunları...
 5. 13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gün ortasını harika bir şekilde geçirmenizi diliyor ve 13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ burcu 13 Mart 2013 yorumu Haftaya ailevi konular daha fazla ön planda olarak başlıyorsunuz. Aile ortamlarınızda sevdiklerinizekarşı anaç...

Sayfayı Paylaş