gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  13 mart burç 13 Mart Cumartesi gününe günlük burç yorumunuzu okuyarak başlamak isterseniz buyrun melekler :tik:

  Koç

  Sevgili Koç, sosyal guruplar, kulüp, dernek gibi topluluklarda şansınız açık olacak ve çeşitli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Arkadaşların rolü her zamankinden daha önemli. Size her konuda destek olacak ve
  Fırsatlarda aracı rolünü oynayacaklar. Yalnız kalmayacak ve kalabalık ortamlara bulunacaksınız.

  Boğa

  Sevgili Boğa, dikkatinizin kariyerinize odaklandığı bir gündesiniz. Çalışmıyorsanız anne ya da babanızla ilgilenebilirsiniz, ilişkiniz ön planda. Gözler sizin üzerinizde olacak ve bulunduğunuz ortamlarda lider pozisyonunda olacaksınız. Sorumluluklarınız her şeyden önce gelecek.

  İkizler

  Sevgili İkizler, Ay sizin gibi hava elementinde bulunduğundan enerjik ve zihinsel olarak açık olduğunuz bir gündesiniz. Üniversite, medya ve yurt dışı bağlantılı konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kısıtlanmadan hareket edebilir ve enerjinizi yapıcı alanlara yöneltebilirsiniz. Daha çok kavramlarla uğraşacaksınız.

  Yengeç

  Sevgili Yengeç, ortak maddi konular ve bütçe yapmak bugünün en önemli önceliği olacak. Komisyon, kredi, borç, fatura ödemeleri, vergi, sigorta gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Derin düşünceler içinde olabilir ve problem çözebilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanın baskısını hissedebilirsiniz.

  Aslan

  Sevgili Aslan, bugün bireysel olmayın ve işbirliği yapın zira her türlü işbirliği size çok şey kazandıracak. Eşiniz, iş ortağınız, uzun zamandır beraber olduğunuz kişi sizi doğru yöne götürebilir. Evlenmek ya da iş ortaklığı kurmak gibi düşünceleriniz olabilir. Hemen her konuda başka biriyle ortak hareket edeceksiniz.

  Başak

  Sevgili Başak, görev duygunuz her şeyden önce gelecek ve başkalarının beklentilerini karşılamak için çaba sarf edeceksiniz. Bugün size ait bir gün değil, bir anlamda başkalarına hizmet gününüz. Günlük işlerin detayları, rutin işler ve sağlıkla ilgili konular vaktinizin çoğunu alabilir. Ancak detaylarda kaybolmamaya çalışın.

  Terazi

  Sevgili Terazi, yaratıcı olacağınız ve hayata renkli gözlerle bakacağınız bir gündesiniz. Ciddi sorumluluklar ve rutin işler çok sıkıcı gelebilir. Sevgiliniz ya da varsa çocuğunuzla olan ilişkiniz ön planda olacak. Sevdiğiniz konulara zaman ayırabilir ve renkli bir gün geçirebilirsiniz. Parlak çözümler bulmakta zorlanmayacaksınız.

  Akrep

  Sevgili Akrep, bugün başka işlerle meşgul olsanız da, zihninizin gerisinde eve ait konular yer alacak. En şanslı olduğunuz alan eviniz, anne babanız veya başka bir mülkünüzle ilgili bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapabilir, eksikleri tamamlayabilirsiniz. Mahremiyetiniz önemli, içe döneceksiniz.

  Yay

  Sevgili Yay, hareketli bir gün sizi bekliyor. Sürekli yolda olmanız, yüz yüze ya da telefonla görüşmeler yapmanız gerekebilir. Mesaj trafiğiniz ve yazışmalar yoğun olacak. Kardeş, kuzen, amca, dayı, hala gibi anne babanızın dışında kalan yakın akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Yorulacak ama sıkılmayacaksınız.

  Oğlak

  Sevgili Oğlak, bugün para ve maddiyatın ağır bastığı bir gün olacak. Aylık geliriniz, ödemeler ve alacaklarınızla meşgul olabilirsiniz. Alışveriş yapacak, para harcayacak ve paraya odaklanacaksınız. Aşırı özgüvenle fazla açılmayın. Maddi konularda avantajlısınız ama fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

  Kova

  Sevgili Kova, bugün Ay yine sizin burcunuzda ve sizi ön plana çıkarıyor. Duygularınızla hareket edebilirsiniz. Duygularınızın farkına varmak sizi rahatlatacak. Duygularınız Ay’ın gelgitleri gibi gün içinde değişebilir. Hayatınızın her alanı fırsatlarla dolu, önemsiz görünen konular bile büyük olaylara dönüşebilir.

  Balık

  Sevgili Balık, bugün kendi dünyanızdan çıkmamak ve kendi gerçeklerinizle yaşamak isteyebilirsiniz. Tek başınıza daha verimli çalışacak ve enerjik olacaksınız. Kendinizi sorgulamak ve motivasyonlarınızı anlamak için uygun zaman bulabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda huzursuz olacak, yalnız kaldığınızda enerjinizi yenileyebileceksiniz.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Yengeç

  Sevgili Yengeç, ortak maddi konular ve bütçe yapmak bugünün en önemli önceliği olacak. Komisyon, kredi, borç, fatura ödemeleri, vergi, sigorta gibi konularla meşgul olabilirsiniz. Derin düşünceler içinde olabilir ve problem çözebilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanın baskısını hissedebilirsiniz.

  Teşekkürler
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  çok idareli bir gün teşekkürler :)
   
13 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Mart Günlük Burç Yorumları

  13 Mart Günlük Burç Yorumları

  (23 Aralık - 20 Ocak) İş ve güncel yaşamınızda yenilikler olacak. Evde bazı kimselerle tartışabilirsiniz, fakat ikna kaabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız. Yanlız vazife ve özel ilgi alanlarınız arasında bir dengesizlik görülüyor. birinden birisi oldukça ağır basabilir. bu da birinin geri kalması anlamına gelecektir. Özel ilgi alanına bir haftalık bir ara sizi bu...
 2. 13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burcu 13 mayıs burç hangi burç 13 Mayıs Perşembe Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: Sevgili Koç, İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok...
 3. 13 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç günlük burç yorumları 13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumlarınız Kızlar :fati::fati: Koç 13.Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Güzel ve enerjik bir güne başlayabilir, günün geri kalanını da huzurlu ve sakin bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Kendinizi neşe verici ve rahatlatıcı işlere ya da organizasyonlara verebilir, eğlenerek vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla olan...
 4. 13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gün ortasını harika bir şekilde geçirmenizi diliyor ve 13 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ burcu 13 Mart 2013 yorumu Haftaya ailevi konular daha fazla ön planda olarak başlıyorsunuz. Aile ortamlarınızda sevdiklerinizekarşı anaç...
 5. 13 Mart 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  13 Mart 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  13 mart günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 mart 2014 günlük burç yorum Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün dileklerimizle, 13 Mart 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... 13 mart 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu...

Sayfayı Paylaş