Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  13 Mayıs 2012 Burç Yorumları...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan
  Bugün beslenmeniz konusunda dikkatli olmanız, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca doğa yürüyüşleri yapmak da size iyi gelecektir. Eğer uykunuz konusunda dikkatli olmayı başarabilirseniz, haftaya çok daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Bugün kendinizi biraz gergin ya da sinirli hissedebilirsiniz. Dolayısı ile aile toplantılarından, kalabalıklardan biraz uzak durmanız sizin için çok daha iyi olabilir.
  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran

  Sığınmak için aradığınız limanınızı bugün bulabilirsiniz. Duygularınız konusunda hem kendinize, hem de karşınızdaki kişiye dürüst olmalısınız. Böylece gerçek mutluluğu yakalayabilirsiniz.


  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün çevrenizdeki insanları değerlendirirken biraz acımaz yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Ancak daha sonra pişman olacağınız şeyler söylemekten kaçınmanız sizin için çok daha doğru olacaktır.


  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün kendinizi, yaptıklarınızı, hayattaki duruşunuzu, hislerinizi, çevrenizle olan ilişkilerinizi, aşk hayatınızı ve yaşananları değerlendirmek, gerekli dersleri alıp almadığınızı sorgulamak için iyi bir gün olabilir.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Bugün kendinizi fazla iyi hissetmeyebilirsiniz. Bu halin üstesinden gelebilmek için sevdiğiniz insanların arasına karışın. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle ufak planlar yapın. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Bugün kurduğunuz cümleler konusunda dikkatli olmanız gereken bir gün. Çünkü söylediğiniz bazı şeyler, bazı kişilere söylediğiniz şekilde

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün, hayal dünyanızın içinde kaybolabilirsiniz. Hayal kurmanın kimseye bir zararı yok elbette, ancak siz hayattaki duruşunuz ve ilişkilerinizi gözden geçirmediğiniz sürece, hayallerinize ulaşmanız fazla mümkün olmayabilir.


  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık


  Bugün, duygularınız konusunda dürüst olmanız gereken bir gün. Gardınızı düşürün ve kime karşı ne hissediyorsanız söyleyin. Aks, takdirde bu duygusal yükün üzerinizde yarattığı baskıyla baş etmeniz çok daha zor olabilir.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Bugün farklı insanlarla tanışacağınız sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu ortamlarda tanışacağınız biri kalbinizi çalabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeli, hafif yiyeceklerle beslenmeye özen göstermelisiniz.


  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün biraz sakinleşmeye, dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz stresli ortamlar, yoğun iş temposu sizi fazlasıyla yordu. Bugünü kendinize ayırın ve dinlenmenin keyfini çıkarın!


  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Yalnız kalmayı, işleri kendi kendinize halletmeyi seviyorsunuz, ancak bugün biraz çevrenizdeki insanlardan yardım isteyebilirsiniz. Her şeyi tek başınıza halletmek zorunda değilsiniz, yakın çevreniz size seve seve yardımcı olmayı bekliyor.

   
  Son düzenleme: 14 Mayıs 2012
13 Mayıs 2012 Burç Yorumları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Bir süredir izini kaybettiğiniz bir arkadaşınıza rastlayabilir, onunla hasret giderebilirsiniz. Bu karşılaşma sizi eskileri düşünmeye yönlendirebilir. Pozitif yaklaşımlarınızla istediğiniz herkesi etkiniz altına alabileceğinizi bilmelisiniz. Ama tabii ki en önemlisi sizin buna inanmanız. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Eğer...
 2. 13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burcu 13 mayıs burç hangi burç 13 Mayıs Perşembe Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: Sevgili Koç, İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok...
 3. 13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burç yorumları 13 mayıs burç 13 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 13 Mayıs 2011 Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Mars ve Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün kişisel kararlardan çok işbirliği içinde olmayı yeğliyorsunuz. Bu özelliğiniz kayıp yerine kazanç...
 4. 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs 2013 burç yorumları günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününüde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Venüs ve Güneş’in işbirliği sayesinde kendini bugün biraz da olsa yeniden keşfediceksin. Uzun zamandır aklına gelmeyen şeyler bir anda zihninde...
 5. 13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz için harika bir gün diliyor, 13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 13 Mayıs 2014 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar Hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız...

Sayfayı Paylaş