Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  13 mayıs 2013 burç yorumları günlük burç yorumları


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününüde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Koç

  Venüs ve Güneş’in işbirliği sayesinde kendini bugün biraz da olsa yeniden keşfediceksin. Uzun zamandır aklına gelmeyen şeyler bir anda zihninde canlanabilir; bir koku, bir tat, eskilerde kalan bir hayali yeniden ortaya çıkartabilir. Ya da hiç seninle alakası olmayan bir davranış sergileyebilir, kendin dahi buna şaşırabilirsin. Bir kişiyi bir süredir sürekli altdan alıyorsun, bugün artık resti çekeceksin.


  Boğa

  Yoğun bir haftaya balıklama atladın. Sabahın ilk saatlerin itibaren ritme ayak uyduracaksın. Mızmızlanmaya ve alışık olduğun Pazartesi sendromuna vakit dahi bulamayabilirsin. Çevrende gelişen bazı olaylara artık tepkisiz kalmak istemiyorsun. Sadece gözlemliyordun, ama bu sana artık yeterli gelmiyor. Şimdiye dek süren suskunluğuna bir son vereceksin. İşle ilgili bir görüşme gerçekleşebilir. Kararlılığın ve duruşun beğeni toplayacak.


  İkizler

  Venüs bugün iş hayatında, Neptün ise sosyal ilişkilerinde etkili olacak. Kişiliğinde zayıflık olarak gördüğün bir kaç özelliğini kapatmak için çok fazla çaba harcıyorsun. Hatta bu özelliklerinden dolayı utandığın zamanlar oluyor. Aslında biraz abartıyorsun. Çünkü o kadar çok iyi ve etkileyici yönlerin var ki. Bunları görmezden gelerek kendine haksızlık ediyorsun. İnatlaştığın biriyle barış imzalaman gerekiyor. Sende bunun farkındasın, ama erteleyip duruyorsun.


  Yengeç

  Ay ve Plüton’un karşılıklı konumları seni negatif etkileyebilir. Ortada bir neden yokken, kendini keyifsiz ve bitkin hissedebilirsin. İyice kendini bırakmak yerine zevk aldığın ve yoğunlaşabileceğin işler ile ilgilenmelisin. Çocukların var ise, keyifsizliğinin acısını onlardan çıkartma. Zaman zaman bunu yapabiliyorsun. En ufak şeylerde sadece rahatlamak için kendini onları azarlarken bulabiliyorsun. Bu çok sakıncalı ve hiç adil değil.


  Aslan

  Genel olarak tatsız ve husursuzsun. Her an bir şey olacakmış gibi bir his var içinde. İç huzurun bugün yok gibi. Diğer yandan da aklın bir kişiye takıldı kaldı. Zamanında aramadığın ve ilgilenmediğin için biraz pişmanlık duymaya başladın. Uzaktan izliyorsun gizlice ve bazı konularda zamanında yanıldığını düşünüyorsun. Geri adım nasıl atarım diye de geçiyor aklından. Beklemekten başka çaren yok. İş işten geçmiş sayılmaz, sadece bunu bilmen şimdilik yeterli.


  Başak

  İş konusunda seni motive eden konular var. İstikrarlı bir şekilde devam ettiğin takdirde amacına ulaşacağını biliyorsun. Ama diğer yandan da stres var, seni bedensel olarak da etkilemeye başladı. Doktor kontrolünden geçmeden, sana tavsiye edilen ilaçları almamalısın. Başkasında etki ettiği gibi sende etmeyebilir ve şikayetlerin artabilir. Huzurunu bozan her şeyden uzaklaşmak istiyorsun, fakat sen kaçtıkça seni kovalıyorlar. Kaçış yok. Yüzleşmeli ve kuvvetli olmalısın.


  Terazi

  Plüton sayesinde değişik bir havaya bürünebilirsin. Seni her gün görenler dahi bu değişimi fark edecekler. Dış görünüşünde değişiklik olmasa da, konuşma tarzın ve davranışların ile girdiğin ortamlarda dikkat çekecek ve beğeni toplayacaksın. Dünden kalan bir konu ile bugün ilgilenmen gerekebilir. Arkandan konuşan biri tempo düşürdü ve sessizce pusuya yattı. Yakında ortaya çıkar yine. Ama bu kez sen de tetikte olacaksın.


  Akrep

  İş konusunda güzel gelişmeler olacak. Bir süredir beklediğin bir ödemenin gelmesi seni her bakımdan rahatlatacak. Bir yandan da motivasyon olacak. Geçen haftalarda işlerini biraz ihmal etmen aslında enerji toplamanı da sağladı. Hızlı bir giriş yaptın ve değişim kendini göstermeye başladı. Sana haksızlık ettiklerini düşündüğün kişilerden uzak durdun bir süre. Hayatında etkilerini yitirmeye başladılar ve bu yeni ve güzel bir dönemin başlangıcı demek.


  Yay

  Tencere kapak olayı. Yalnız Yay, yıllardır kapağını arıyorsun. Çünkü onu bulmadan hayatına girenler malesef kalıcı olmuyor. Zor birisin, çok seversin, aşktan gözün kör olur, ama diğer yandan da özgürlüğün kısıtlanacak, kalıplara sokulacaksın diye ödün patlıyor. Peki sana bir haberimiz var. O kapakla karşılaşmış olabilir misin? Belki de sadece farkında değilsindir. Şöyle bir etrafına bak. Leb dediğinde leblebiyi anlayan biri var elbette. O gözle bakmaya ne dersin?


  Oğlak

  Karmaşık durumlar, yüzeysel ilişkiler, güler yüzlerin arkasına saklanmış rakip, yetersiz kişilikler. Kendini bir filmin başrol oyuncusu gibi hissediyorsun. Bir çok kalıba şekile girme kabiliyetine de sahipsin. Evde başka birisin. İşte farklısın. Bu Pazartesi günleri biraz adaptasyon sorunu yaşayabiliyor, böyle garip düşüncelere dalabiliyorsun.


  Kova

  Gezegenlerin etkisiyle yalnızlık hissini yoğun bir şekilde hissedebilirsin bugün. Etrafına baktığın seni gerçek anlamda anlayan biri var mı acaba diye soruyorsun kendine. Yalnız Kova, hoşlandığın kişi başka bir ilişkinin izlerini üstünden henüz atamadı ve bunu da sana her fırsatda yansıtıyor. Üstüne giderek bu izleri silebileceğini düşünüyorsun. Ama tam aksini yapmalı, kendini geri çekmelisin.


  Balık

  Güvendiğin birinin aslında buna hiç layık olmadığını pişmanlıkla fark edeceksin. Sen tüm iyi niyetinle yapıcı ve yardımcı olmaya çalışırken aslında olayların bambaşka bir içyüzü olduğunu yavaş yavaş anlamaya başladın. Her zaman içinde ufacık bir şüphe tohumu vardı aslında, ama ustalıkla görmezden geliyordun. Gün içinde alacağın bir haber gözlerini yavaş yavaş açmanı sağlayacak.


   
13 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Bir süredir izini kaybettiğiniz bir arkadaşınıza rastlayabilir, onunla hasret giderebilirsiniz. Bu karşılaşma sizi eskileri düşünmeye yönlendirebilir. Pozitif yaklaşımlarınızla istediğiniz herkesi etkiniz altına alabileceğinizi bilmelisiniz. Ama tabii ki en önemlisi sizin buna inanmanız. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Eğer...
 2. 13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burcu 13 mayıs burç hangi burç 13 Mayıs Perşembe Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: Sevgili Koç, İltifatları ve geniş bir çevreyi kim istemez ki, ancak önemli olan kendinize olan güveninizdir, işte bunu unutmamalısınız. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok...
 3. 13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burç yorumları 13 mayıs burç 13 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 13 Mayıs 2011 Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Mars ve Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün kişisel kararlardan çok işbirliği içinde olmayı yeğliyorsunuz. Bu özelliğiniz kayıp yerine kazanç...
 4. 6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 6 mayıs günlük burç yorumu 6 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde, tüm haftanızın neşe içinde geçmesini diliyor ve 6 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 6 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı...
 5. 27 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  27 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  27 mayıs 2013 günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir hafta geçirmeniz dileğiyle 27 Mayıs 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Son dakikaya kadar oyalanıp oyalanıp, sonra da elin ayağına karışmış bir halde iş bitirmeye çalışıyorsun. Acayip bir panik söz konusu. İşlerini düzene koymalısın ve önem...

Sayfayı Paylaş