Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  13 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 mayıs 2014 günlük burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misfirlerimiz için harika bir gün diliyor, 13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  13 Mayıs 2014 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar Hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor olabilir veya bile isteye siz değiştirebilirsiniz.

  Her koşulda olayların yeni hali size daha çok hitap edecek. İlk önce uzun zamandır bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınızı ele alarak işe koyulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli plan veya önermelerin ne kadar gerçekçi olduğu konusu bu hafta içinde netleşmeye başlayacaktır. İlerleyen günlerde hayallerini gerçekleştirmek veya olayların istedikleri şekilde gelişmesini sağlamak isteyen kişiler, ellerindeki verileri istedikleri gibi kullanarak veya çarpıtarak kendilerini sorgulayan kişileri sinirlendirmek pahasına hareket edebilirler ya da tam tersi bizler bu şekilde hareket edebiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın  13 Mayıs 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Boğa Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Boğalar bugün duygularımızla birebir alakalı Ay gezegeni saat 04:00 ile 14:00 saatleri arasında boşlukta olacağından sabah saatleri mali konularda özellikle dikkatli olmak gerekebilir. Güvenlik ihtiyacınız yoğundur ve maddi manevi kendinizi güçlü hissetmek isteğiniz yükselebilir. Bazı harcamalar yapmak durumunda kalsanız bile benim önerim dikkatli olmanızdır. Fiziksel duyularınız son derece yüksektir, bir yandan günlük işlerinizi kolayca halletmekten yanasınızdır diğer yandan başkalarının takdir ve saygısını kazanmak istersiniz. Tabii boşluktaki Ay etkisi altında risk korkusu veya değişim mevzularında tam olarak kendinizi güvende hissetmeniz zordur. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

  Aşk Yaşamı : Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor. Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.
  İş Yaşamı : Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.
  Para Durumu : Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.
  Dikkat : Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.

  13 Mayıs 2014 Salı İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı ikizler Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili İkizler, burcunuzda iki gündür ilerlemekte olan Ay, sabaha karşı 04:00 ile14:00 saatleri arasında boşlukta olacağından, parasal konular nedeniyle, kendinizi dış dünyada rahat ve özgüvenli bir şekilde ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bilinçli olarak kontrolünüz dışı gelişmeler karşısında sakin ve mantıklı bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. Çevrenizde bulunan insanlarla iletişimsel olarak ayrılıklar meydana gelebilir. Özellikle maddi konularda tam olarak kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Bütün bunlar boşluktaki Ay etkisi altında gayet doğaldır. Burada yapmanız gereken her zamanki gibi akıllı stratejiler uygulamak, sinirliyseniz bunu dışarıya aksettirmemek, karşınızdaki insan sizi rahatsız ediyorsa ona gülümseyebilmek, keyifsizseniz inadına sanki çok rahatmışsınız gibi tavırlar içine girerek bir tür oyun oynamak. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. .


  13 Mayıs 2014 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Yengeç günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yengeçler günün ilk saatleri olan 04:00 ile 14:00 arası İkizler burcunda ilerleyen Ay, sizin burcunuza girmeden önce boşlukta olacaktır. Bu saat dilimi içinde, kendinizi ifade gücünüz yüksek olduğu halde, arzuladığınız ortamda olmayışınız nedeniyle biraz gerilimli olabilirsiniz. bazılarınız için bu okula gitmek zorunluluğu, bazılarınız için işin sıkıcı tarafı, kimileriniz için görüşmek zorunda olduğunuz insanlar veya genel olarak yapılacak işler dolayısıyla hissedilebilir. Gayet normaldir, bildiğiniz gibi ay boşlukta olduğunda duygular devredışı kaldığından insan kendini böyle ürkek, çaresiz, güvensizmiş gibi hisseder ya, işte bu da öyle bir durumdur. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  13 Mayıs 2014 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Aslan Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Aslanlar, Ay gezegeninin 04:00 ile 14:00 saatleri arasındaki boşlukta olacağını bildirerek yorumunuza başlıyorum. Genelde bu etki altında, ani düşünceler ve kararlardan uzak durmak gerekebilir. Çünkü bu zaman diliminde sorunları çözmek, çözümsüzlükle eş değer gibidir. özellikle herkesten gizlediğiniz duygusal sıkıntılarınız veya sizin düzeltmenizin mümkün olmadığı durumlar, hedeflerinizi gerçekleştirmenizde engel gibidir. Hani bazen birşeyi çok isteriz, adım atmak niyetindeyizdir, fakat öyle durumlar oluşur ki, sanki bir şey bizi aynı noktaya sabitler. İşte bu saatlerde hissedilen duygu bazı Aslanlarda daha fazla ön planda olabilir. peki çaresiz misiniz? tabi ki hayır, hiçbir insan çaresiz ve çözümsüz değildir. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz.


  13 Mayıs 2014 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Başak Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Başaklar saat 04:00 ile 14:00 saatleri arasında boşluğa girecek Ay etkisi altında, organize işlerde, ortak yürütülen projelerde, mesleğinizle alakalı girişimlerde, tanıtım ve reklam hizmetlerinde, sizin öncülüğünüze ihtiyaç duyulan alanlarda işlerinizi yoluna koymakta zorluk çekebilirsiniz. Gecikmeler, aksilikler veya tam olarak arzu ettiğiniz ortamın oluşmaması nedeniyle koşuşturmak zorunda kalmanız mümkündür. Bu saat dilimi içinde eksiklerinizi bir daha gözden geçirmeniz kesinlikle faydalı olabilir. Çünkü bu enerji altında, herşey sizin elinizde değildir. Ekip halinde yapılması gerekmektedir veya başkalarıyla ortak hareket ettiğiniz için, siz ne kadar başarılı olsanız da, grubun içindeki bir kişinin bile işini tam olarak yapmayışı veya yanlışlığı işinizin verimli olarak sunulmasında engel oluşturabilir. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .  13 Mayıs 2014 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Terazi Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Teraziler güne Ay gezegeninin 04:00 ile 14:00 saatleri arasında boşlukta olması dolayısıyla öğrenciler okullarıyla alakalı, çalışanlar patronlarıyla ilgili, evde oturanlar genel olarak yapılması gerekenler nedeniyle oldukça yoğun bir koşuşturma içinde birilerine laf anlatmak, kendilerini ifade etmek durumunda kalabilirler. Otorite konumunda olan kişilerle aranızda oluşabilecek sorunlar, yanlış anlamalar veya sizi ters gelen durumlarla alakalı tepkisel davranmadan sakin kalmaya çalışmanız önemlidir. Bazı işler umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Öğretmeninizle aranızdaki diyalog, çalıştığınız dersle alakalı ummadığınız bir terslik karşısında ılımlı bir şekilde hareket etmeniz iyi olacaktır. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Terazi Burcu günlük yorumlarımızın sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz.


  13 Mayıs 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Akrep Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Akrepler, İkizler burcunun son derecelerinde ilerleyen Ay, 04:00 ile 14:00 saatleri arasında boşlukta olacağından eğitim hayatınızla alakalı ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Hukuksal sorunlarınızı halletmek için acil bir paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşinizle alakalı bir boşanma davası veya nafaka sorunu gündeme gelebilir. Onunla ilgili konuşmanız, kendinizi ifade etmeniz gerekebilir. Ticari faaliyetler için ortaklarınızla bir araya gelerek konuşmanız icap edebilir. Seyahatlerinizle ilgili konularda herhangi bir yere para yatırmanız ve bürokratik işlemlerle uğraşmanız gerekebilir. Yurtdışı vize işlemlerinizde gecikmeler oluşabilir. Son anda kısa bir yolculuk planı oluşabilir. Bu ve buna benzer durumlarda temkinlilik ve sabır şarttır. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .  13 Mayıs 2014 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Yay Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yaylar bugün saat 04:00 ile 14:00 saatlerinde boşluğa girecek Ay etkisi altında, sevgiliniz, eşinizle olan her türlü paylaşımınızda düne nazaran çok daha dikkatli ve olgun tavırlar göstermeniz yerinde olacaktır. Kimi Yaylar için bu yeni bir tanışmanın heyecanı olabilir. Karşınızdaki kişinin iletişimsel gücü, zekası, hareketliliği sizi fazlasıyla etkileyebilir. Aranızdaki iletişim o denli güçlüdür ki, onun tavırları sayesinde garip bir şekilde enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Yalnız ay boşlukta olduğundan gereğinden fazla abartı içine girmeniz, henüz yolun başındayken çabucak ileri noktalara geçmeyi istemeniz sorun oluşturabilir. Daha sakin, kontrollü hareket her zaman için ne kadar farklı biri olduğunuzu düşündürecek ve ilginin daha fazla üzerinizde olmasını sağlayacaktır. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

  Aşk Yaşamı : Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.
  İş Yaşamı : Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.
  Para Durumu : Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.
  Dikkat : Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

  13 Mayıs 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Oğlaklar ilişkinizle birebir alakalı konularda kendinizi pek rahat hissetmeyişiniz nedeniyle tepkisel davranmaya açık olabileceğiniz 04:00 ile 14:00 saatleri arasında sakinlik, ılımlılık ve olgun yaklaşımlar son derece önemlidir. Çünkü bu etki altında aslında sizi rahatsız eden en önemli konu, kendi kimliğinizin bu ilişkideki önemi hakkında ikileme düşüyor olmanızdır. Yani ben kişi olarak onun yaşamında ne ifade ediyorum, önemli miyim yoksa sadece öylesine biri miyim? Bir oğlak için bunlar çok ilginç sorulardır. Yine bu etki altında kendinizi beraberliğiniz adına şöyle bir gözden geçirerek düzeltilmesi gereken yanlarınızı törpüleyerek paylaşımı güçlendirme isteğiniz de yüksektir. Yani ben kendi payıma olanları halledeyim ki aramızda bu sorun oluşturmasın. Yani bir nevi herşeyi mikroskop altında gözlemleme enerjiniz yüksektir. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .


  13 Mayıs 2014 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevgili Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Kova Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Kovalar gün içinde halletmeniz gereken zorunluluklarınızla alakalı konularda saat 04:00 ile 14:00 saatleri arasında boşlukta olacak Ay etkisi altında sakinlik, aşırı uçlarda düşünmemek, özgürlüğünüzü çok fazla önde tutabilecek şekilde kendinizi ifade etmeye çalışmak sorunlara neden olabilir. Kimi zaman öyle hızlı düşünüp öyle hızlı hareket edersiniz ki, sizin yöntemleriniz, çalışmalarınız bedeniniz ve zihninizle uyum içinde olmayabilir. Bu doğaldır ki yorgunluğa, strese açık davetiyedir. Tabii ki kimliğinizi ortaya koyacaksınız, bu sizin en doğal hakkınız. Lakin bunu iddialı bir şekilde ifadelendiriyorsanız sorun oluşturacak demektir. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

  Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
  İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
  Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
  Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

  13 Mayıs 2014 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

  Sevgili Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 13 Mayıs 2014 Salı Balık Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Balıklar aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda kendinizi güvende hissetmenin önemli olduğu bugün saat 04:00 ile 14.00 saatleri içinde benim size önerim, olayları her iki boyutuyla ele alırken kendi içinizde çelişkiye düşmeden değerlendirmenizdir. Çünkü balıklar oldukça yoğun duygulara sahiptirler fakat iş, gerçekçi olarak düşünmeye gelince kendilerinden önce karşılarındaki kişinin istekleri önemli hale gelmeye başlar. Bugünkü etkiler altında ise, dün olduğu gibi mantıklı tarzda düşünmek mümkün olduğundan duygusal ve ruhsal anlamda en başta güvenliğinizi merkez almanız yararlı olacaktır. Siz kendinizi bu aşk ilişkisinde huzurlu, mutlu ve ileriye dönük düşündüğünüzde rahat hissedebiliyor musunuz? önemli olan budur. Alışkanlıkların esiri olmadan hakikatlerden yola çıkarak karar vermek en doğrusudur. 13 Mayıs 2014 Salı gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .
   
13 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  13 MAYIS Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Bir süredir izini kaybettiğiniz bir arkadaşınıza rastlayabilir, onunla hasret giderebilirsiniz. Bu karşılaşma sizi eskileri düşünmeye yönlendirebilir. Pozitif yaklaşımlarınızla istediğiniz herkesi etkiniz altına alabileceğinizi bilmelisiniz. Ama tabii ki en önemlisi sizin buna inanmanız. Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs Eğer...
 2. 13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  13 mayıs burç yorumları 13 mayıs burç 13 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 13 Mayıs 2011 Cuma gününe ait günlük burç yorumlarınız melekler... Sevgili Koç, Mars ve Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün kişisel kararlardan çok işbirliği içinde olmayı yeğliyorsunuz. Bu özelliğiniz kayıp yerine kazanç...
 3. 6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hoş ve sağlıklı bir gün geçirmenizi diliyor ve 6 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs Günlük Burç Yorumu : 06 Mayıs 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Sevgili Boğa Burçları ve yükselen...
 4. 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  20 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 20 mayıs 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz.. 20 Mayıs 2014 Salı KOÇ Burcu Yorumu Çevresel koşullarınızdan ve arkadaşlarınızla iletişim kurmaktan mutlu olacağınız bir gün. Bugün, yakın...
 5. 27 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  27 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  27 mayıs günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 27 mayıs 2014 salı günlük burç Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel ve keyifli bir gün diliyor ve 27 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 27 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki...

Sayfayı Paylaş