gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  13 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar, 13 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.


  13 Temmuz 2011 Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler


  Sevgili Koç,

  Henüz oluşturamadığınız olayların alt yapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz. Bu gün, arkadaşlarınızla bir arada olmanın ve onların desteği konusunda olumlu yansımalar alıyorsunuz. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız.

  Sevgili Boğa,

  Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Finans konularında kendinizi güçlü hissedecek ortamları tercih ederken, ortaklıklarda karşı tarafın isteklerinden çok, kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Çünkü, hedefleriniz konusunda isabetli tahminler yapacak ve pozisyona uygun tavırlar alacaksınız. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.
  Sevgili İkizler,
  Bu gün, aşk enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Parasal konulardaki aktiviteleriniz ile duygusal konularınızı bir arada dengeli olarak götürebilmelisiniz. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,
  İleriyi gören bir düşünce yapısı içinde hareket ederken, para ile ilgili ufkunuz açılıyor. Özellikle maddi konularda hiç kimsenin aklına gelmeyen konularda büyük paralar kazanabilirsiniz. Oldukça hırslı bir karakter yapısıyla politika, ticaret gibi denemediğiniz konularda başarılı olacaksınız. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin.

  Sevgili Aslan,
  Maddi konular sosyal yaşamla birlikte gelecek. Eğer çevrenizle bütünleşebilirseniz, çevresel koşullarınızdan para kazanma şansınız çoğalacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz. Bencil değilsiniz fakat tarzınızın incitilmesine ve tepki almasına tahammülünüz yok. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.

  Sevgili Başak,
  Kendinize her zamankinden daha fazla güveneceğiniz bir dönemdesiniz. Bu koşullar her zaman kişinin karşısına çıkmaz. Fırsatlardan faydalanmanızın tam zamanı. Karşı cins üzerinde de, çekiciliğinizi kullanacaksınız. Arkadaşlarınızın bile kariyerli kişilerden olmasına dikkat edeceksiniz. Fakat olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız dikkatli olmanızda yarar var.

  Sevgili Terazi
  Maddi çıkarlarınız yakın ilişkilerinizle bağlantılı ilerleyecek. Kariyerinizi destekleyici işler yapmak isterken, planlarınızı uyumlu ve dengeli bir şekilde ayarlayacaksınız. Sosyal yaşantınızdan çok aile içi ilişkiler önem kazanıyor. Evinizle ilgili tadilat durumları ortaya çıkacak. Dişleriniz ve kemiklerinizi sağlamlaştırıcı vitaminlerinizi almalısınız.

  Sevgili Akrep,
  İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir dönemdesiniz. Dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız. Dostlarınızla haberleşecek, işinizle ilgili yurt dışı açılımları için gerekli belgeleri toplayacaksınız.

  Sevgili Yay
  Oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Ailenizle ilgili konuların gündem kazanmasıyla yaşadığınız duygu bağlarını pekiştireceksiniz.. Yaşlı büyüklerinizin sorunları canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Ayrıca aşk ve iş hayatınızda ortaya çıkacak pürüzlere karşı hazırlıklı olmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Çevrenize yardım etmek istiyorsanız, önünüze fırsatlar çıkıyor. Bu tür işler, manevi yönünüzü güçlendirirken, size para kazandırma fırsatı da, veriyor. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bugün karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Organizasyonlar önemli olacaktır.
  Sevgili Kova,
  Kariyerinizin rotasını yeniden belirlemelisiniz.. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Yakın çevreniz gittikçe artarken, yeni dostlarınızı evinizde ağırlayacak ve onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbet etmek hoşunuza gidecek. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız.

  Sevgili Balık,
  İkna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek.. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı görme şansı elde edeceksiniz.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
13 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 13 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  13 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  günlük burç günlük burç yorumları 13 temmuz hangi 13 temmuz yorumları Sevgili Melekler günlük burç yorumunu okumadan güne başlayamam mutlaka burcumun yorumunu okumalıyım diyorsanız buyrun size haftanın ilk günü 13 Temmuz günlük burç yorumları :tik: Koç Sevgili Koç, ay tutulmasıyla anne veya babanız, işveren gibi otorite figürleri vurgulanıyor. Anne ya da babanızın hayatında bazı değişiklikler...
 2. 13 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç günlük burç yorumları 13 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumlarınız Kızlar :fati::fati: Koç 13.Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Güzel ve enerjik bir güne başlayabilir, günün geri kalanını da huzurlu ve sakin bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Kendinizi neşe verici ve rahatlatıcı işlere ya da organizasyonlara verebilir, eğlenerek vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarla olan...
 3. 13 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  13 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 temmuz 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle 13 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz... 13 Temmuz 2013 Koç Burcu Yorumu Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz de fark ediyor Bugün birçok fırsatların gündem kazanacağı bir gün Yaşam...
 4. 13 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  13 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 13 temmuz günlük burç yorumları Sevgili melekler, yazın bu güzel haftasonunu en iyi şekilde geçirmeniz dileğiyle 13 Temmuz 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim...
 5. 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  13 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 13 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 13 Temmuz 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç 21 Mart - 19 Nisan İnsan ilişkilerine çok önem veriyor ve ihtiyaç hissediyorsunuz. Ancak zaman zaman duyarsız ve kayıtsız davranışlarınız,...

Sayfayı Paylaş