Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulnduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz. Ailenizde bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir. Ancak riskli sayılabilecek işlerden uzak durmalısınız. Yeni tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bu kişilere fazla güvenmemelisiniz. Ailenizden bir kişinin içinde bulunduğu maddi problemler nedeniyle yaşanan bazı analaşmazlıklar ve huzursuzluklar size de yansıyabilir. Bu durum eşinizle aranızda bir soğukluk olmasına da neden olabilir.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Sıradan ve çok fazla sorun olmayan bir gün geçireceksiniz. Ancak sağlık açısından hastalıklara eğilimlisiniz. Giyiminize ve yemenize dikkat etmelisiniz. Diğer yandan fazla kilolarınız yüzünden bazı zorluklar yaşamaya başladığınızı unutmamalısınız. Sizden uzakta oturan bir yakınınız sizden haber bekliyor. Evinizle ilgili bir takım onarım ya da süsleme gibi konuları halletmeniz için çok uygun bir zaman. Çevrenizdeki insanlara karşı ısrarlı bir tutum içine girmeniz yakınlarınızla olan ilişkilerinizde gerilime yol açabilir. Kendinizi enerjik ve dinlenmiş hissedeceksiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Evliliğinizde ya da işbirliği halinde olduğunuz kişilerle ufak tefek problemler yaşamaya hazır olun. Bu kişilerden gelen beklenmedik tepkiler nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir, üzülebilirsiniz. İçinize kapanıp etrafa karşı ilgisizleşmeniz hiç birşeye çözüm getirmeyecektir. Hayatınızda bazı küçük değişiklikler olabilir. Sevdiğiniz kişiden duyacağınız hoş sözler sizi mutlu edecek. Bu kişinin sizinle ilgili düşüncelerinin oldukça olumlu ve ciddi olduğunu söylemeliyiz. Ona daha da cesaret vermeniz için bundan sonraki adımı siz atmalısınız.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  İşinizle ilgili sinirli ve gerilimli konuları eve taşımanız eşinizle aranızda problemlerin çıkmasına sebep olabilir. Bu tür sorunlarınız yüzünden evliliğiniz çıkmaza girebillir. Aşırı yoğun çalışma temposuna bir süre ara verip ortam değiştirmeye ihtiyacınız olabilir. Ev, emlak gibi konularla ilgileneceksiniz. Bu tür alım satımlar için oldukça uygun bir gün. İşinizle ilgili önemli bir toplantıya katılabilir, bu toplantıda kariyeriniz için önemli sayılabilecek kişilerle tanışabilir.Bu kişlerden yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Eğer çalışan bir kimseyseniz sıkıcı ve yalnız bir gün geçirmeniz olasıdır.
  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Günlük, sıradan ve fiziksel aktiviteler kafanızın rahatlamasına sebep olabilir. İşinizle ilgili memnuniyetsizlikleriniz olabilir. Eğer bu varsa yeni imkanlar aramanız için en uygun dönemdesiniz. Bunda başarılı olmasına olabilirsiniz fakat kolay olacağını da zannetmeyin. İhtimalleri hesaplayıp, neler yapabileceğinizi gözden geçirin ve kendinize güvenerek gereken kararları verin. Yanılırım diye çekinmeyin çünkü bugün en doğru kararı verebilirsiniz. İçinde olduğunuz sorunlara beklenmedik çözümler gelebilir ve insanlar size hiç hesapta olmayan kolaylıklar yapabilirler. Sorunlarınızın çözümü için bildik yerlerde çok yeni kimseler aramalısınız.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  İş yerinizdeki kimselerin sinir bozucu tutumları olabilir. Bu durumda gereken tedbirleri almalı ya da hak ettikleri karşılığı vermekten çekinmemelisiniz. Eğer bu gibi rahatsızlıklarda çekimser kalarak geçiştirirseniz ilerde daha da büyümüş olarak karşılaşabilirsiniz. Yoğun bir gün sizi beklemektedir. Bugün sizin tahmininizden daha karışık ve yorucu olacaktır. Bu kadar şey arasında sizden haber bekleyenler için zaman ayırmanız zor olmakla beraber bunu yapmalısınız. Aksi takdirde birileri hakkınızda olumsuz düşünmeye başlayacak. Karlı zannettiğiniz şeylere para yatırmak için hemen harekete geçmeniz hatalı olur. İstediğiniz şeyleri bir kaç gün sonra çok daha uygun şartlar altında yapabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Genel olarak mutlu bir atmosfer içindesiniz ve meydana gelen gelişmeler size de bazı konularda cesaret kazandırabilir. Bugüne kadar düşünmediğiniz bazı işler hakkında planlar yapmaya başlamanız olasıdır. Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlara girmeniz olasıdır. Fazla acele etmeniz gereken bir durum yok ve sakin davransanız da bir şeyi kaçıracak değilsiniz. Bu yüzden kendinizi frenlemeli ve Soğukkanlı düşünmelisiniz. İstediğinizi elde etme ihtimali yüksektir. Bazı büyük masraflar ya da borç ödeme gibi şeylerden dolayı maddi sıkıntı çekmeniz, en azından parasız kalmanız olasıdır. Söz konusu harcamaların yapılmaları gerekmekte fakat hepsini birden yapmamanız tavsiye edilir. Elinizde bir miktar kalmalı.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Bugün genel olarak çevrenizde yoğun bir aktivite var ve sırf bu yüzden bile derdinizi anlatamayabilirsiniz. Bir çok konuyu anlayabilme zorluğuna sahipsiniz. Gereksiz sorularla çevrenizi bezdirmekten kaçının. Biraz düşünürseniz anlayamayacağınız konu yoktur. Siz sadece geçici bir kafa tembelliğinden dolayı anlayışsızlaşıyorsunuz. Gereken teşebbüsleri yapmak size kalmış birşey. Duygusal ilişkilerinize gelince. Bu alanda, bugün insiyatifi ele almalı ve isteklerinizi çekinmeden ortaya koymalısınız. Bunu yaparsanız daha başarılı olduğunuzu ve işleri çok kolay hale getirdiğinizi de görebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Bir konuda sizi çok saf zanneden ve bazı şeyler kopartmak isteyen kimseler olabilir. Bu kimselere onların zannettikleri gibi aptal olmadığınızı belli etmelisiniz. Yutmuş gibi davranıp, ortalığı bulandırmamak tutumu hiç bir işe yaramaz. Atak olmalısınız. Eğer siz evli bir erkekseniz eşinizin ailesiyle ilgili bazı sorunlarınız olabilir ve bu durum eşinize karşı soğuklaşmanıza da neden olabilir. Siz bir kadınsanız bugün yalnızlık sizde hoş olmayan psikolojilere sebep olabilir. Yakın dostlarınızı, sevdiğiniz kimseleri çağırarak kendi çevrenizde bulunmalısınız. Yakınlaşma meylinde olduğunuz insanlar sizin ayarınızda kimseler olmadıkları gibi size bir şekilde zarar da verebilirler. Bu dönemde yeni ilişkilere ve yeni tanıştığınız kişilerle dostluk geliştirmeye uygun değilsiniz.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Siz bir Oğlak kadınıysanız karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz. Artık sizin de güçlü bir kişiliğinizin olduğunu ortaya koymanızın zamanı geldi de geçiyor bile. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkilerinizi ihmal etme meylinde olabilirsiniz ki, bunun sonucunda ortaya çıkabilecek soğukluk sizi çok fazla üzebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, bugün İstenmeyen misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz. Eğer çok erken davranıp, ortadan kaybolmazsanız bugün için yaptığınız bütün planlar suya düşebilir. Ya kaybolmalı veya diğer planlarınızı zamanında ertelemenin yolunu aramalısınız.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  İhmal ettiğiniz bazı konularda sizi sıkıştırabilirler. Çevrenizdeki kimselerin haklı talepleri bile size büyük bir haksızlık gibi görünebilir. Fazla sorun çıkartsanız da eninde sonunda onlara uymak zorunda kalacaksınız. Haklı olduklarını da düşünerek çabuk uyum göstermeniz size zaman kazandıracaktır. Bugün çeşitli sakarlıklara ve kazalara da açıksınız. Büyük ve kalıcı zararlar olmayabilir fakat kendi sakarlığınızdan gelebilecek bir sürü tehlike var. Toplum içinde yıkıp, devireceğiniz şeylerle başkalarına da zarar verebilirsiniz. Merak etmeyin yarından itibaren bu durumdan kurtuluyorsunuz. Beklemediğiniz bir hediye hayatınıza mutluluk getirebilir.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bir süre çevreden uzak kalmanızda ve kendinizi toplamanızda fayda var. Her zaman başkalarını düşünerek davranmak kolay olmayabilir. Kendi kendinize olmanız ve kafanızdaki stresleri yalnızlıkla atmanız en kolay çözümdür. Önümüzdeki günlerde görüşmeyi ve şu veya bu şekilde bir ilişkinizin olmasını planladığınız kimseleri teker teker bugünden aramalısınız. Bu hem planlarınızı pekiştirir hem de sizinle ilgili konuları daha ciddiye almalarına sebep olur. Bir arkadaşınızın teklifini kabul ederek eğlenceli saatler geçirmeniz veya değişik konularla ilgilenmeniz olasıdır.


   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Paylaşımın için tşk burçubaşı lavinya :)
   
  LaViNYaM bunu beğendi.
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  rica ederim ni dimek yaa burccubaşı yazmışsın bende diyorum hurccubaşı diyo heralde hahaha
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru


  Tabi ya sen hem burçcubaşı hemde hurçcubaşısın laviş hahaha Senin hurçlara olan zaaflarını unutmuşum pardon hurçcum hahaha
   
  LaViNYaM bunu beğendi.
13 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Bugün Yıldızlarınız Neler Söylüyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  19 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün gerçekçi ve dengelisiniz. İnsanlarla iyi...
 2. 20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  20 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız..Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün bazı dostlarınız size, fazla önem...
 3. 25 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Merak Ediyorsanız

  25 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız...Yıldızınız Bugün Neler Söylüyor Merak Ediyorsanız

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Çalışma isteğinizin artması ile olaylara...
 4. 5 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Yıldızınız Neler Söylüyor Acaba Bugün?...

  5 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Yıldızınız Neler Söylüyor Acaba Bugün?...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün maddi alanda...
 5. 14 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Bakalım Yıldızınız Neler Söylüyor Bugün...

  14 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...Bakalım Yıldızınız Neler Söylüyor Bugün...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Her zamankinden...

Sayfayı Paylaş