Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 14 ağustos günlük burç yorumu


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün aydınlık geçmesi dileğiyle 14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz..


  < Konu Resmi..>  14 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

  Bazı maddi sıkıntılarınız ya da kaygılarınız varsa bugünkü gelişmeler bu kaygılarınızdan büyük ölçüde kurtulmanıza ve geleceğe daha ümitli bakmanıza sebep olabilirler. Herhangi bir maddi sıkıntınız yoksa ilerdeki parasal gelişmelerin ilk adımlarını görmeniz olasıdır. Aşk hayatınız da yeni bir döneme girmektedir. Bu alanda herşeyin çok daha iyi ve kolay ilerlediğini görerek karşı cins ilişkilerinizde büyük bir rahatlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız erkeklerle olan ilişkileriniz daha duygusal bir yapı kazanabilir. Erkekseniz kadınlara karşı olan tutumunuz arkadaşça ve anlayışlı bir hale gelebilir. Yemek konusunda aşırılıklarınız olabilir. Hayal gücünüz herşeyi olumsuz yanından ele almanıza ve abartmanıza sebep olabilir.

  14 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu

  Bugün insanlarla olan ilişkileriniz biraz gerilimli hatta sert olabilir. En politik davranmanız gereken durumlarda bile sert çıkışlar yaparak antipati uyandırmanız ve bu yüzden de beklenmedik engellemelerle karşılaşmanız olasıdır. Aynı şekilde size de beklemediğiniz terslikleri yapabilirler. Bugün özellikle sizi çekemeyen ya da herhangi bir konuda aranızda rekabet olan bir kimsenin bazı faaliyetleri canınızı sıkabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde de kendinize hakim olamayıp, normalin üzerinde tepki göstermeniz ve işi çok büyütmeniz mümkündür. Karşı cins ilişkileriniz de de dikkati elden bırakmamalısınız.

  14 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

  Bugün, işlerinizdeki sizi yıldıran zorlukların ortadan kalktığını ve herşeyin çok kolay ilerlediğini görebilirsiniz. Zamanla birikmiş olan ya da bir türlü halledemediğiniz için el sürmeyi bile istemediğiniz işlerden kurtulmaya uygun bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizin biraz daha yumuşaması ve rahat ortamlar içinde konuşmalar yapmanız mümkündür. Aranız soğuklaşmış olan bazı kimseler varsa bunlarla olan ilişkilerinizi de yumuşatabilirsiniz. Özellikle erkeklerle olan dargınlıklarınızı sona erdirebilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz bugün fiziksel olarak kendinizi her açıdan güçlü hissedebilirsiniz. Ancak karşı cins ilişkileriniz memnuniyet verici olmaktan uzak olabilir.


  14 Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

  Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.

  14 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

  Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.

  14 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

  Bugün çevrenizdekilere karşı sabırsız ve hırçın tutumlar içine girebileceğiniz gibi sinirli ve saldırgan kimselerle de karşılaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlara olan yaklaşımınız kabalaşabilir ve umursamaz tutumlarda olabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir erkekle kavga etmeniz veya ayrılmanız mümkündür. Hangi cinsiyetten olursanız olun fiziksel risklere açıksınız. Hiç aklınızda olmayan birsürü şey almanız ve bilinçsiz harcamalar yapmanız olasıdır. Bugün sizi rahatsızlık verebilecek son derece kötü bir durumdan son anda sıyrılabilirsiniz. Ancak bunun olabilmesi için çok dikkatli olmalı ve fırsatlardan faydalanmalısınız. Şans oyunlarında şanslı bir gününüzdesiniz. Abartmamak kaydıyla bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

  14 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

  Bugün size engel olan bazı şeylerden kurtulabileceğiniz, bazı olumsuzlukların ortadan kalkabileceği bir dönemdesiniz. Hangi konu olursa olsun sizi üzen, umutsuzluğa düşüren ve göze alamadığınız şeylerde hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Eğer yalnızsanız ve kafanızda karşı cinsten arzuladığınız birisi ile yakınlaşma planlarınız varsa onun için de uygun bir gündesiniz. Karşınızdaki insanın başı oldukça kalabalık ya da işleri çok yoğun gibi görünebilir ve bu durum sizin cesaretinizi kırabilir. Böyle durumlardan dolayı moralinizi bozmayıp, bir fırsatını bulup niyetinizi belli edin. Hemen cevap veremese bile yakın zamanda beklediğiniz karşılığı göreceksiniz.

  14 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

  Bugün sevdiğiniz bir insanın sizden uzak bir yere gitmesi ve bu durumdan dolayı neşenizin kaçması olasıdır. Bazı önemsiz engellemeler altında olabilirsiniz. Önemli bir sıkıntı vermeseler de bu engellemeler özellikle bir yer ya da bir şeye yetişmeniz gereken durumlarda sizi bezdirebilirler. Karşı cins ilişkileriniz sizin cinsiyetinize göre değişkendir. Siz bir kadınsanız bir erkekle bozuşmanız ya da önemli bir dargınlık olmasa bile ona son derece kızmanız olasıdır. Bu duygularınızı içinize atmaya ya da bastırmaya çalışırsanız ileride çok daha büyük patlamalar yapabilirsiniz. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkileriniz şanslıdır. Kadınlarla iyi geçinmeniz sadece duygusal ilişkilerinizle sınırlı da değildir. Bir kadından beklenmedik yardımlar görmeniz de mümkündür.

  14 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu

  Bugün güzel haberler almanız olasıdır. Alacağınız haberler sizi son derece memnun ederek hayata daha olumlu bakmanıza sebep olabilirler. Oldukça duygusal yapıdasınız ve karşınızdaki kimselere son derece şefkatli yaklaşımlar gösterebilir, en ters kişilerin bile dostluklarını kazanabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde de beklenmedik ve güzel gelişmeler olabilir. Eğer evli ya da sürekli beraberliği olan bir kimseyseniz eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimse sizin çok istediğiniz birşeyi yapabilir.Yalnız bir insansanız şanslı tesadüflere açıksınız. Para ve iş konularında da şansınız son derece açıktır. Çalışıyorsanız işyerinizdeki bazı gelişmeler size yeni yükler getirebilir fakat bunların karşılığını da bol bol görürüsünüz.

  14 Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

  Bugün, kendinizi fiziksel olarak son derece bitkin hissetmeniz olasıdır. Bu gibi duygular içinde olsanız da olmasanız da fiziksel yorgunluklardan kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü gerçekten de sağlığınız açısından hassas olduğunuz bir gündesiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda baştan savmacı tutumlarda da olmamanız lazım. Hangi cinsiyetten olursanız olun sağlık hassasiyetinizin dışında oldukça şanslısınız. Bugün karşı cinsten ummadığınız bir yaklaşım görmeniz ya da bir yere davet edilmeniz olasıdır. Bu tekliflere olumlu bakarsanız bazı şeyleri de başlatabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa fazla nazlanmamalı ve vakit kaybetmemelisiniz çünkü karşınızdaki kimse yanlış anlayarak sizden vazgeçebilir.

  14 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

  Bugün son derece hareketli, heyecanlı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Üzerinizdeki bu etkiler önümüzdeki günlerde de kendilerini belli edeceklerdir. Hangi konu olursa olsun sizi engelleyebilecek olan tek şey, maddi sıkıntılar ya da yapacağınız hesapsız harcamalardır. Eğer bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz. Tabii hesabınızı bilirseniz böyle bir tehlike yok. Bugün sabah saatlerinde küçük bir tatsızlık yaşamanız ve büyük ihtimalle de iş yerinizde birilerine kötü şekilde kızmanız olasıdır. Ancak daha sonra durum düzelecek ve fazla kızmanızı gerektirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.

  14 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorum

  Balık. Bugün yeni teşebbüs edeceğiniz işler son derece olumlu gelişmeler gösterebilirler. Ancak, başlangıçta bazı zorluklarla karşılaşabilir ve düşündüğünüzden çok daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, işler deyimi ile basit bir tamirattan, yeni bir işe girmeye, bir aşk ilişkisinden spor yapmaya kadar aklınıza gelebilecek olan herşey kastedilmiştir. Tabii bu vazgeçin anlamına gelmiyor. Yeni başlamanız gereken işlerle ilgili sorumluluk almaktan çekinmemeli ve üzerlerine gitmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz için de güzel bir dönemdesiniz fakat birlikte olduğunuz kimseyle ilgili bir unutkanlığınız zor durumda kalmanıza sebep olabilir.
   
  Son düzenleme: 13 Ağustos 2013
14 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  7 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 7 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz gününüzün aydınlık geçmesi dileğiyle 7 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Sevgili Koç Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Bu keşifleriniz size, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atmanıza...
 2. 21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 21 ağustos günlük burç yorumu Sevgili melekler, merak edenler ve her sabah burç yorumunu okumadan güne başlamayanlar için 21 Ağustos 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 21 ağustos 2013 koç burcu yorumu Ani gelen haberlerde çözüm üretmek, yaratıcı fikirler bularak olayları sükunetle karşılayarak, gidişatı düzenlemek bu...
 3. 28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 28 ağustos günlük burç yorumu, burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, günüzün güzel geçmesi dileğiyle 28 Ağustos Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bugün, alışılmadık bir şekilde sizin adınıza, destekleyici gelişmeler olabilir. Bazı riskler mevcut olmasına rağmen; zorlukların üstesinden...
 4. 14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  14 mayıs günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 mayıs 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güneşli cıvıl cıvıl bir gün diliyor ve 14 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ BURCU 14 Mayıs 2014 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde...
 5. 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 ağustos 2014 burç yorumu, 27 ağustos günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 27 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Sosyalliğinizin sizi çok güler yüzlü yaptığı bir süreçtesiniz. Kendiniz iyi hissetmenin yollarını arayıp bulacak ve sıkıntılarınızın...

Sayfayı Paylaş