Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 ekim burcu 14 ekim burç ne burcu
  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler
  hoppahoppahoppa

  Sevgili Koç,
  Kalıcı bir ilişki çıkabilir ama deneyimlerinizi bir daha anımsayın ve aceleetmeyin.. Ama bu zorlukları hırs ve gayret ile aşıyorsunuz, bazı yeniatılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Hatta yeni bir ortaklık teklifi dahialabilirsiniz. Yanlız bu teklife bir cevap vermeden önce enine boyunadüşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü çevrenizde sizden yararlanmak isteyenkimseler olabilir.


  Sevgili Boğa,

  Eğer eğitim konularında bir işiniz varsa istediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor. Kafanızı en iyi şekildeçalıştırmalı, nerede, ne zaman, nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yaniherşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Daha temkinli vedikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yöndebiraz gayret göstermeniz yetecektir.

  Sevgili İkizler,
  Aile ve iş yaşamında gelişebilecek ani sorunlar da kendiliğinden çözümekavuşacaklar. Bu dönem her türlü konuda yenilikler ve değişikliklerdüşünebilirsiniz. Hatta bunların çoğunu da gerçekleştirme fırsatıyakalayacaksınız. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.Bunların dışında yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılaraktembelleşebilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanındamaddi zorlanmalarında da rahatlama görülecek. Ayrıca harcamaların da budönemle birlikte artacağını hatırlatırım. Tabii ki bu dönemdeki şansın dayardımı ile fazla büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız. Çevrenizdekideğişimlerin yanı sıra bu dönemde kişisel değişiklikler de öne çıkacaktır.Bu dönemde hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak.


  Sevgili Aslan,
  Sosyal ilişkileriniz sizin için son dereca zaman zaman kendinizle ilgiliproblemleri, zaman zaman da duygusal ilişikinizle ilgili problemlerinyoğunlaşacağını gösteriyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izinvermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh halinebürünebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsaçözümlemenin tam zamanı.


  Sevgili Başak,
  Dostların size olan sevgisi ve inancını avantaj olarak kullanabilir veaksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz pek çok şey yapabilecekkenkaramsarlığa kapılmak size zarar verir. Sizde varolduğunu bildiğinizkararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesinisağlayacak biçimde kullanının. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğruzamanda doğru atışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.


  Sevgili Terazi
  Sizi doğrudan ilgilendiren konularda ve özel işlerinizde aracı kullanmamayadaima dikkat edin. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayretedin. Size verebilecekleri zarar fazla değildir. Ancak yine de tedbirlidavranmanın önemi gerçekten çok büyük. Aşırı gergin tavırlarınzla sevdiğinizinsanları kırabilir ve onunla aranızın açılmasına neden olabilirsiniz.


  Sevgili Akrep,
  Bu hafta yapacağınız uzun yolculukları ertelemelisiniz. Ayrıca yabancılarlave yurtdışıyla ilgili işlerinzide de fazla hayalci davranmamalısınız. Olmayacak işlerin peşinde koşmak size zarar verebilir. Somut durumları vesüregelen işlerinizi daha ciddi bir biçimde takip etmeniz sizin açınızdançok daha yararlı olacabilir...


  Sevgili Yay
  Aile içinde, özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı gerginlikleryaşayabilirsiniz. Tartışma ortamlarından uzak kalmanız daha sakin günlergeçirmenize yardımcı olacaktır. Sabırlı olduğunuz ve diğer alanlardakiolumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz taktirde, daha başarılıolmanız mümkün olabilir.


  Sevgili Oğlak,
  Ay burcunuzda ve karmaşık etkiler altında özellikle Pluto kavuşumu düşündürücü, tüm gizemlere dikkat edin. Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, yardımcı olabilir. İkili ilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir, bunların tensel ağırlıklıolması büyük bir ihtimaldir. Kendinizi kontrol edebildiğiniz taktirde bunungetireceği olumsuz etkilerden uzaklaşmanız ve duygusal olarak doyurucu birgün geçirmeniz mümkün olabilecektir.


  Sevgili Kova,
  Bugün Güneş burcunuzdaki Neptün'ü iyi etkiliyor yani yardımcı. Evliyseniz,biraz temkinli olmanız gerekiyor. Eşiniz daha kısa bir yoldan hedefinizeulaşmanızı sağlayacaktır. Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar sizeyardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızısağlayabilir, öte yandan amaca giden yolları aramanız ve bazı sürprizlerhazırlamanız yararınıza olur. Sağlık açısından da temkinli olmanızgerekiyor.


  Sevgili Balık,
  Umulmadık ve ani gelişebilecek rahatsızlıklara karşı açık olacaksınız. Gereken tedbirleri alın.Bazı konularda aşırı sinirli davranışlarınızınzararını görebilirsiniz. İlişkilerinizin zedelenmesini önlemek, tamamensizin kontrolünüze bağlı. Vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir. Neoluyor böyle? Mesleğinizin size sempatik gelmemesi ya da çevrenizdekikişilerin baskısıyla bu mesleğe adım atmış olmanın pişmanlığınıyaşayabilirsiniz.
   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  ağoll pasika ellerine sağlıkk
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ne yani yolculugu iptalmi etsin ohoow :D
   
 4. lazyasli

  lazyasli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Ekim 2010
  Mesajlar:
  7
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  allahtan yolculuk yapmıyorum yoksa ertelemek zorunda kalacakmışım:):)
   
 5. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  dünümü anlatmışş yahu.. tşklerr canım....
   
14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Ekim Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim Günlük Burç Yorumları

  14 ekim burcu Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Ekim burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, bu sabah uyandığınızda daha iyimser olduğunuzu fark edebilirsiniz. Ay’ın uyumlu açısı kendi içinizde denge kurmanıza yardımcı...
 2. 14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 14 Nisan günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Nisan burç yorumlarınız :yahoo::yahoo: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bazı kaygılarınız var. Kaygılarınızın yersiz olduğunu siz de biliyorsunuz. Bugünlerde bunun üzerine gidecek cesareti...
 3. 14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz burcu 2010 burç yorumu 2010 yorumları Bakalım kızlar 14 Temmuz Çarşamba günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Koç 14. Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Yaratıcılık ve kendini gösterme açısından şanslı bir gündesiniz. İçinizden yükselen bir enerji ile...
 4. 14 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile getirmeniz yararınıza olabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almakta...
 5. 14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 ekim cuma Günü Günlük Burç Yorumları 14 ekim burç yorumları 14 ekim 2011 günlük burç yorumları 14 ekim 2011 burç yorumu 14 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın son iş günü 14 Ekim Cuma gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 14 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç...

Sayfayı Paylaş