1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 ekim burcu 14 ekim burç ne burcu
  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler hoppahoppahoppa

  Sevgili Koç,
  Kalıcı bir ilişki çıkabilir ama deneyimlerinizi bir daha anımsayın ve aceleetmeyin.. Ama bu zorlukları hırs ve gayret ile aşıyorsunuz, bazı yeniatılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Hatta yeni bir ortaklık teklifi dahialabilirsiniz. Yanlız bu teklife bir cevap vermeden önce enine boyunadüşünmenizi tavsiye ederim. Çünkü çevrenizde sizden yararlanmak isteyenkimseler olabilir.


  Sevgili Boğa,
  Eğer eğitim konularında bir işiniz varsa istediğiniz sonuçları alacaksınız. Ne var ki bütün olay yine sizde düğümleniyor. Kafanızı en iyi şekildeçalıştırmalı, nerede, ne zaman, nasıl hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yaniherşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı olacak. Daha temkinli vedikkatli olduğunuz sürece sorunları kolaylıkla halledebiliyorsunuz. Bu yöndebiraz gayret göstermeniz yetecektir.


  Sevgili İkizler,
  Aile ve iş yaşamında gelişebilecek ani sorunlar da kendiliğinden çözümekavuşacaklar. Bu dönem her türlü konuda yenilikler ve değişikliklerdüşünebilirsiniz. Hatta bunların çoğunu da gerçekleştirme fırsatıyakalayacaksınız. Belki de kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz.Bunların dışında yeni dönemin sizde yaratacağı rahatlık duygusuna kapılaraktembelleşebilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Pratik yönlerinizi kullanma bakımından iyi bir dönem olacak. Bunun yanındamaddi zorlanmalarında da rahatlama görülecek. Ayrıca harcamaların da budönemle birlikte artacağını hatırlatırım. Tabii ki bu dönemdeki şansın dayardımı ile fazla büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız. Çevrenizdekideğişimlerin yanı sıra bu dönemde kişisel değişiklikler de öne çıkacaktır.Bu dönemde hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak.


  Sevgili Aslan,
  Sosyal ilişkileriniz sizin için son dereca zaman zaman kendinizle ilgiliproblemleri, zaman zaman da duygusal ilişikinizle ilgili problemlerinyoğunlaşacağını gösteriyor. Kızgınlık sizi belirlememeli buna izinvermemelisiniz. Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh halinebürünebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsaçözümlemenin tam zamanı.


  Sevgili Başak,
  Dostların size olan sevgisi ve inancını avantaj olarak kullanabilir veaksaklıkları ortadan kaldırabilirsiniz pek çok şey yapabilecekkenkaramsarlığa kapılmak size zarar verir. Sizde varolduğunu bildiğinizkararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerin olumlu yönde ilerlemesinisağlayacak biçimde kullanının. Böylece yaşamdan zevk alabilir ve doğruzamanda doğru atışı yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.


  Sevgili Terazi
  Sizi doğrudan ilgilendiren konularda ve özel işlerinizde aracı kullanmamayadaima dikkat edin. Söylentilere neden olabilecek tavırlar almamaya gayretedin. Size verebilecekleri zarar fazla değildir. Ancak yine de tedbirlidavranmanın önemi gerçekten çok büyük. Aşırı gergin tavırlarınzla sevdiğinizinsanları kırabilir ve onunla aranızın açılmasına neden olabilirsiniz.


  Sevgili Akrep,
  Bu hafta yapacağınız uzun yolculukları ertelemelisiniz. Ayrıca yabancılarlave yurtdışıyla ilgili işlerinzide de fazla hayalci davranmamalısınız. Olmayacak işlerin peşinde koşmak size zarar verebilir. Somut durumları vesüregelen işlerinizi daha ciddi bir biçimde takip etmeniz sizin açınızdançok daha yararlı olacabilir...


  Sevgili Yay
  Aile içinde, özellikle erkeklerle olan ilişkilerinizde bazı gerginlikleryaşayabilirsiniz. Tartışma ortamlarından uzak kalmanız daha sakin günlergeçirmenize yardımcı olacaktır. Sabırlı olduğunuz ve diğer alanlardakiolumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz taktirde, daha başarılıolmanız mümkün olabilir.


  Sevgili Oğlak,
  Ay burcunuzda ve karmaşık etkiler altında özellikle Pluto kavuşumu düşündürücü, tüm gizemlere dikkat edin. Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, yardımcı olabilir. İkili ilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir, bunların tensel ağırlıklıolması büyük bir ihtimaldir. Kendinizi kontrol edebildiğiniz taktirde bunungetireceği olumsuz etkilerden uzaklaşmanız ve duygusal olarak doyurucu birgün geçirmeniz mümkün olabilecektir.


  Sevgili Kova,
  Bugün Güneş burcunuzdaki Neptün'ü iyi etkiliyor yani yardımcı. Evliyseniz,biraz temkinli olmanız gerekiyor. Eşiniz daha kısa bir yoldan hedefinizeulaşmanızı sağlayacaktır. Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar sizeyardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızısağlayabilir, öte yandan amaca giden yolları aramanız ve bazı sürprizlerhazırlamanız yararınıza olur. Sağlık açısından da temkinli olmanızgerekiyor.


  Sevgili Balık,
  Umulmadık ve ani gelişebilecek rahatsızlıklara karşı açık olacaksınız. Gereken tedbirleri alın.Bazı konularda aşırı sinirli davranışlarınızınzararını görebilirsiniz. İlişkilerinizin zedelenmesini önlemek, tamamensizin kontrolünüze bağlı. Vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir. Neoluyor böyle? Mesleğinizin size sempatik gelmemesi ya da çevrenizdekikişilerin baskısıyla bu mesleğe adım atmış olmanın pişmanlığınıyaşayabilirsiniz.   
 2. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  ağoll pasika ellerine sağlıkk
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ne yani yolculugu iptalmi etsin ohoow :D
   
 4. lazyasli

  lazyasli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  14 Ekim 2010
  Mesajlar:
  7
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  allahtan yolculuk yapmıyorum yoksa ertelemek zorunda kalacakmışım:):)
   
 5. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  dünümü anlatmışş yahu..
  tşklerr canım....
   
14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Ekim Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim Günlük Burç Yorumları

  14 ekim burcu Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Ekim burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, bu sabah uyandığınızda daha iyimser olduğunuzu fark edebilirsiniz. Ay’ın uyumlu açısı kendi içinizde denge kurmanıza yardımcı...
 2. 14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 mart ne burcu 14 mart burcu burç yorumu Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 14 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha...
 3. 14 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs Cuma Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: Koç Burcu Günlük Yorumu Bugünlerde yaşamınıza yeni biri girebilir. Yanlız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Anlaşmanız özveride bulunmanıza bağlı. Para konusunda şanslı bir gün. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. Boğa Burcu Günlük Yorumu Bugün sizin için...
 4. 14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 14 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç: bir ay boyunca özellikle maddi konularda desteklenecek olan koçlar para konusunda güçlü kişilerin yol göstericiliği ve maddi katkıları ile rahatlayacaklar.zeka ve sağ duyu ile kendilerine gelecektede maddi imkanlar sunabilecek projelere adım atabilirler.imza...
 5. 14 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  14 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 ekim pazartesi günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hem arefe gününüzün hem de yarınki Kurabn Bayramınızın ilk gününün gönlünüzce geçmesi dileğiyle 14 Ekim 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 14 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş