Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 eylül hangi burç Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :sobe::sobe:

  Koç burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar sizin gibi ateşli dürtülere sahip bir burç için, Yay burcunda ilerleyen Ay günleri her zaman motive edici ve enerjinizi yükselticidir. Deyim yerindeyse üstünüzde şeytan tüyü var desek yeridir. Karşı cins üzerinde etkili olduğunuz gibi hem cinsleriniz tarafından da kıskançlıkla izlenebilirsiniz. Aşkı hissetmek isteğiniz yüksektir ve eğer bir ilişkiniz varsa partnerinizle sorunları değil güzellikleri keşfetmek ve yaşamak taraflısı olabilirsiniz. Cesaretiniz oldukça yükselebilir ve her problemin üstesinden gelebileceğinize dair inancınız büyüyebilir. İlişkisi olmayanlar için bu enerji yeni bir kişi yeni bir aşk veya heyecan anlamına gelebilir. Yalnız bu enerji biraz abartı ve herşeyin fazla iyi niyetle ele alınışı anlamına geleceğinden dikkatli olmayı da ihmal etmemek gerekebilir. Gereksiz risklerin altına girmek doğru olmayabilir.
  Günlük enerjiler altında, ilişkinizle ilgili konularda aldığınız haberler keyfinizin daha da fazla artması anlamına gelebilir. Karşılıklı olarak her türlü paylaşıma hazır olabilir onunla aranızdaki bağı güçlendirmek adına cesaretli davranabilirsiniz. Partneriniz de size karşı iyimser, dostane, yardımsever davranışlar gösterebilir. Sezgilerinizin gücü artar ve siz birçok şey hakkında genel bir görüş sahibi olabilirsiniz. Ne yöne gitmeniz veya hangi kararı verirseniz beraberliğiniz daha kaliteli bir hale gelebilir bunu tespit edebilirsiniz. Aranızda ileriye yönelik konularda görüş birliğinde bulunmanız halinde içinden çıkamayacağınız sorun yoktur.


  Boğa burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar, Ay-Yay burcu etkinliği altında yeni bir güne adım atmaksınız. Bugün duygu dünyanızla ilgili konularda karşınızdaki insanla ortak bir nokta oluşturmak isteğiniz yükselebilir. Sizin düşüncenize göre mutluluğun en önemli sırrı, birlikte olduğunuz kişiyle aynı hedefi belirleyerek sevgi duygusu içinde bütünleştiğinizde gerçekleşebilir. İşte bu olduğu takdirde her türlü engel aşılır ve her türlü zorluğun üstesinden gelinebilir. Siz bugün cesaretle hareket edemeyen birisiyseniz, bunun altında yatan en önemli sebep, beraberliğinizde kendinizi yalnız hissediyor olmanızdır. Şöyle bir etrafınıza baktığınızda öyle yüzeysel aşklar yaşanıyor ki, sanki her şey bir pamuk ipliğine bağlı gibi. Çabuk başlayan çabuk biten beraberlikler, her ilişkinin menfaate dönüşmesi ve sonunda hiçbir iz bırakmadan sona ermesi bunlar özellikle gün içinde kimi zaman kafanızı kurcalayan düşünceler olabilir.
  Akşam saatlerindeki enerjiniz ise, özel ilişkiniz ve parasal anlamdaki konuların ön plana gelmesini sağlayabilir. Sabahki duyarlılık yön değiştirmiş gibidir. Bir şekilde maddi güç elde etmek ve işinizde başarılı olarak geleceğinizi kurmak isteğiniz yükselebilir. Şimdi sizi cesaretlendirecek tek olgu veya belirlediğiniz en önemli hedef, para kazanmak ve huzurlu bir beraberlik yaşamak. Bu gerçekleştiği takdirde, iyi bir aile düzeni kurabileceğinizi ve daha güvenli yaşayacağınızı düşünebilirsiniz.

  İkizler burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler bugün, heyecanlı ve ateşli duygulara sahipsiniz. İlgi çekmekten hoşlanan çocuklar gibisinizdir. Ancak karşıt burcunuzda ilerleyen Ay günlerinde, beraberlikte dengeli ve gönül birliği içinde davranmanın önemini göstermektedir. Ne kadar haklı olursanız olun veya sizin söyledikleriniz ne kadar doğru olursa olsun, eğer partneriniz yanlış anlayacaksa veya başka anlamlar çıkaracaksa susmak en doğrusudur. Çünkü bugün sevgilinizin kendine olan inanç ve güven duygusu fazlasıyla ön plandadır. Kendini ve ilişkisini yeniden keşfetmek ve kafasında bir yere oturtmak çabasındadır. Görünen ve bilinenlerden ziyade, bilmediği görmediği durumlar onun için çok daha önemlidir.
  Bu durumda ilişkinizin selameti açısından yapılması gereken en doğru hareket, ona karşı dürüst olmaktır. Belki sizin de memnun olmadığınız durumlar var, belki siz de bazı şeylerin açıklığa kavuşmasını istiyorsunuz. O zaman bugün olabildiğince ılımlı, olgun ve hoşgörülü bir tarzda, sözcükleri iyi seçerek onunla konuşmayı deneyiniz. Eğer ilişki bir ortaklık ise, kendinizi onun yerine koyarak düşünmeye, onun gözüyle durumları görmeye çalışınız. O zaman günü huzurlu bir şekilde geçirmeniz mümkün olabilir.

  Yengeç burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler, duygu dünyanızı ilgilendiren konularda agresif tepkiler verebilirsiniz. Durup dururken çevrenizdeki kişilere ters davranabilir sonra da pişman olabilirsiniz. Sizin isteğiniz etrafınızdaki insanlarla canlı bir iletişim kurmaktır ama bunu ifade ediş şekliniz sert tavırlar içerebilir. Hakkınız olanı almakta, politik davranmak yerine direkt ve açık sözlü davranmanız itici bulunabilir. Bağımlı olmaktan veya üzerinize fazla sorumluluk yüklenmekten sıkılabilirsiniz. İstediğiniz koşullar başkaları tarafından kabul görmeyebilir ve bu durum bulunduğunuz her ortamdan uzaklaşmanıza sebep olabilir. Hareket özgürlüğünüz kısıtlanması sinirlerinizi gerebilir ve bazı koşulların uygun olmadığı konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz.
  Gün boyu, duygusal olarak sahip olduğunuz her olguyu savunmaktan yanasınızdır. Ateşli güçlü ve tutku dolusunuz ama bulunduğunuz konum yetersizdir. Çok çaba sarf etmenize rağmen elde ettikleriniz sizi doyurmaz ve daha iyi olması için sabırlı davranmanız gerekirken, tepkisel davranarak kendinizi hırpalayabilirsiniz. Bilinçaltı dürtüleriniz kişiliğinizle ters orantılıdır. Her zaman sessiz ve ürkek durmanıza alışık olan insanlar sizi yanlış tanıdıklarını düşünebilirler. Çevrenizle olan ilişkiniz açısından, sorun yaratabilecek bu etkinin bilincinde olarak sakin kalmaya özen gösteriniz. Kendinizi ortaya koyarken içgüdülerinizin sizi yönetmesine izin vermeyiniz.

  Aslan burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar yeni bir güne, dün akşam üzeri itibariyle etkisini hissettiğimiz Ay- Yay burcu seyri altında devam ediyoruz. Bu enerji, aşk hayatınız, tutkularınız, yaşam sevinciniz, dünyaya bakış açınız ve ruhunuzun derinliklerindeki özgürlük duygusunu harekete geçirici, en saf halinizle davranmanızı sağlayıcıdır. Zevk aldığınız, size mutluluk ve huzur veren, hayatı güzel yanlarıyla görmenizde etkili olan ne varsa, onu dibine kadar yaşamak, doyuma ulaşmak isteyebilirsiniz. Kendi özel ve farklı yanlarınızın, çevrenizdeki kişilerle kabul ve takdir görmesi gurunuzu okşayabilir. Hatta bu fark nedeniyle, bazen bir çocuk gibi davranabilir, beklentileriniz, istekleriniz konusunda diretebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak veya içinizden geldiği gibi hayatınızı yaşamak en büyük arzunuzudur.
  Ruhunuzun derinliklerinde olan herşey bugün açığa çıkarak, sizi aktif olmaya, hatta gerekirse bencil davranmaya bile itebilir. Buna hakkınız olduğunu düşündüğünüz için, otoriter kişilerin engel koymasına müsaade etmeyebilirsiniz. Fakat şunu belirtelim ki, bugünkü enerjiler altında, ne kadar iyimser ve coşkulu davranmak isteseniz de, belli bir noktadan sonra, bulunduğunuz ortam ve şartlar gereği sınırlarınızı bilmeniz, şartlarınıza göre hareket etmeniz gerekebilir. Bu durumu normal karşılarsanız hem gerilmemiş hem de günü keyifli bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

  Başak burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar gün boyu Yay burcunda ilerleyen Ay, kendi görüşlerinizin doğruluğu konusunda inat etmeniz anlamına gelse de, bunun sebebi sorumluluklarınızın üzerinizdeki baskısıdır. Sakin ve soğukkanlı davranarak objektif düşünmek gerekir. Duygusal konularda ego çatışmaları görüleceğinden, kendi sıkıntılarınız nedeniyle sinirinizi başkalarından çıkarmayın. Çünkü bütün bu sıkıntıların altından kalkacak olan yine siz olacaksınız. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Günlük enerjiler altında, fiziksel olarak cansızlık ve keyifsizlik görülebilir. Adım atmanız gereken konularda sizi bir noktada durmaya zorlayan nedenler sinirinizi bozabilir.
  Kendinizi güvende hissetmediğiniz için daha fazla atak davranarak gücünüzü kazanmaya çalışırsınız. Bu durum ise daha fazla yorulmanıza sebep olabilir. İçinizde biriken öfkeyi, amaçlarınızı gerçekleştirmek için kullanmaktansa, en yakınınızda bulunan aile üyelerine yöneltebilirsiniz. Kendi görüşlerinizin onlar tarafından kabulünü bekler, anlayış ve desteklerini üzerinizde hissetmek istersiniz. Benim tavsiyem ise, bugün sadece mantığınızla hareket etmenizdir. Çünkü duyguları ön planda tutarsanız daha fazla sıkıntı duyabilirsiniz.

  Terazi burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler bugün, her konuda aktif olma isteğiniz yakın çevrenizdeki insanların dikkatinden kaçmaz. Güne neşeli ve canlı başlamanız, birçok işin üstesinden gelmenizi sağlayan Ay-Yay burcu etkinliği altında halledemeyeceğiniz bir şey yok gibi. Bugün özellikle yükseleni Yay ve Aslan olan Terazilerin, aşk hayatları açısından akşam saatlerine kadar gayet hoş enerjiler altında olacaklarını söylemek mümkün. Sırf bu yüzden nazar değecek diye korkularınız bile oluşabilir, hatta kimseye bundan bahsetmez, tam anlamıyla ciddileşene kadar da paylaşmayı düşünmeyebilirsiniz.
  Çünkü sadece aşk değil iş konularında da bazen öylesine tersliklerle karşılaşıyorsunuz ki, artık net olarak önünüzü görmeden olan biteni kimseyle paylaşmaktan yana değilsiniz. Günün tümünde etkili olacak enerjiniz size zihinsel açıdan size geniş düşünme ve daha iyimser hareket etme olanağı kazandırır. Bilgi ve tecrübelerinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşırken, düşünce ve isteklerinizin kesinlikle kabul edilmesinden yana tepki koyabilirsiniz.

  Akrep burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler, Yay burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne başlamanın rahatlığını duyabilirsiniz. Güven duygunuz fazlasıyla ön planda olduğu için, doğal olarak gününüzü bildiğiniz şekilde planlamaktan yanasınızdır. Her konuda temel olarak ele aldığınız nokta benlik duygunuzdur. Sizi en fazla mutlu ve güçlü hissettiren olgu ne ise, o yöne doğru eğilim göstermeniz mümkündür. Fiziksel görünümünüzdeki canlılığınız, hayati kararlarınızı verirken coşkunluk içinde hareket etmenizi sağlayabilir. Bugün, dışarıdaki insanların sizin hakkınızdaki düşünceleriyle, sizin dünyayı algılama biçiminiz konusu son derece önemlidir.
  Eğer huzurunuz yerindeyse doğal olarak neşeli, sorunlarınız varsa düşünceli olmanız gayet doğaldır. Ayrıca içinizden nasıl geliyorsa, o şekilde hareket etme ihtiyacınız yoğundur. Yani kimseye göre değil, bizzat kendi isteğinize göre davranmaktan yanasınızdır. Günlük enerjiniz maddi konularda alacaklarınızı tahsil etmeniz anlamında faydalıdır.

  Yay burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar dün 15:52 itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayan Ay, gün boyu etkisini sürdürmekte. Bu sayede kendinize hedef olarak tayin ettiğiniz bir konuda hamlede bulunabilir ve ele geçirebilirsiniz. İçinizdeki pozitif ateş gücü risk almanıza neden olacağından her ne kadar olumlu bir gün yaşasanız da dikkatli olmakta fayda vardır. Kafanızın içinde bir amaç belirleyin ve nasıl elde edebilirsiniz bunun yollarını araştırın ve elde edeceğinize dair kararlılık göstererek ilerleyin. Tabi ki sıkılmadan tam olarak odaklanmaya çalışın. Ayrıca bu enerji altında fikirlerinizi özgür bir şekilde ifade edebilir, hangi hareketin sizi nereye götüreceğini tahmin edebilirsiniz. İlişkinizle alakalı konularda ise sevdiğiniz kişiyle veya genel olarak çevrenizle paylaşım içinde olmak hoşunuza gidebilir.
  Ayrıca bugünkü enerjiler altında, aktif kimliğinizi deneyimler elde etmek adına yönlendirebilir, keşfetme arzunuzu güçlü bir şekilde sergileyebilir, ruhsal açıdan gayet olumlu bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizle barışık ve popülerliğinizin yüksek olacağı gün içinde karşı cins üzerinde etkili olabilir bakışları üzerinize çevirebilirsiniz. Yolculuklar, yeni kişilerle tanışma olanağı, bilgi edinme, öğrenme ve öğretme olgularında başarı sizden yana olabilir. Cesaret gücünüzün yükselmesi, hızlılığın gerektiği her alanda, herkesten daha çabuk hedefe varmanızı sağlayabilir.


  Oğlak burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar dün saat 15:52 itibariyle etkili olmaya başlayan Ay-Yay burcu enerjisi gün boyu sizinle beraber. Özellikle sabah saatlerinde, kendinizi ifade etme konusunda ne kadar coşkulu olsanız da, bazı durumlar kafanızın içini kurcaladığından hislerinizi dışa karşı belli etmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Bir taraftan yapılması gereken işler, diğer taraftan sizin planlarınız derken yoğunluğunuz fazlasıyla artabilir. Düzeltilmesi gerekenler, aksayan noktalar, daha önce düşündüğünüz fakat bir türlü yürürlüğe koyamadığınız yarım kalan işler gün boyu sizi uğraştırabilir.
  Günün etkili enerjileri altında, kendi derinliklerinizle bağlantı kurabilir ve neyi ne kadar istediğinizi saptayabilirsiniz. Bugüne dek kurduğunuz ilişkileri ve yaşadığınız olaylar bir düşünün ve geleceğinizi yönlendirme adına kimlerden yardım isteyebilirsiniz bunları tekrar gözden geçirin. Bu kişilerden destek istemekten çekinmeyin. Kendi isteklerinizin peşinden gitme cesaretinizi körükleyen Ay-Yay burcu enerjisini olumlu manada kullanmak istiyorsanız öncelikle kendi içinizdeki şüphelerden kurtulmanız şarttır. Çünkü bu enerji altında hiç ummadığınız konularda güzel haberler alabilirsiniz.

  Kova burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, Ay-Yay burcu etkinliği gün boyu devam edecek. Özellikle bayan burç mensupları popüler olmalarını sağlayan enerjiye sahipler. Etrafınızda bulunan karşı cins üzerinde epey etkili olmanız sonucu isteklerinizi kolayca elde edebilirsiniz. Ait olma duygunuzun güçlü olduğu bugün, sahip olduğunuz her şeyi en iyi şekilde savunabilirsiniz. Kimsenin sizin değer verdiğiniz bir şeyi elinizden alması mümkün değildir. Hareketli oluşunuzla bir yerde uzun süre durmanız mümkün değildir. Sürekli kıpır kıpır halinizle küçük yaramaz bir çocuğu andırabilirsiniz.
  İş konularında ise, size göre yenilikte bulunmak ve diğer insanlar tarafından tanınmak için bu coşkulu halleriniz oldukça işe yarayabilir. Fakat sizi rahatsız eden asıl konu, tek başınıza hareket etmeniz konusunda şartların henüz tam olarak sizden yana işlemeyişidir. Tabii ki bu durum bugün de canınızı sıkabilir. Çünkü siz küçük tepeleri fethetme peşinde değilsiniz. Kendinizi aşmaktan yanasınız. Bu ise, ancak bağımsız davranarak mümkün olabilir diye düşünmektesiniz. Evet haklısınız. Ancak dışa karşı renk vermeyiniz. Etrafınızdaki insanların sizi yakından takip ettiklerini biliniz. Eğer bir planınız varsa gerçekleştirene kadar her olasılığı gözden geçiriniz.

  Balık burcu 14 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar dün 15:52 itibariyle etkili olmaya başlayan Ay-Yay burcu seyri altında güne uyanmaktasınız. Otorite konumunda bulunan kişilerle olan ilişkiniz ve her türlü alışverişinizde temkinli olmanız gereken bugün, hayatı pozitif yönünden ele almanız faydalıdır. İşinizle ilgili konularda her ne kadar özgür hareket etmek isteseniz de, içinde yer aldığınız sistem kurallara uymanız adına size baskıda bulunabilir. Onlar yani gücü elinde bulunduranlar işleri kendi istedikleri şekilde yapmanızdan yanadırlar. Bu durum yaratıcılığınıza vurulan bir darbe anlamındadır.
  Size göre, çizdiğiniz plan dahilinde hareket edilmesi halinde, hem yenilikleri uygulamak kolay olacak hem de daha fazla insana ulaşılmış olacaktır. Fakat nedense bunu kabul etmekten yana değillerdir. Böyle bir hal karşısında, eğer bildiğinizi okumaya çalışırsanız bu kişilerle aranızın bozulma ihtimali yüksektir. Onlara uymanız halinde ise, kulağınızı arkadan göstermeniz gerekecektir. Günü olumlu bir şekilde geçirmenin yolu ise, yeteneklerinize güvenmek ama çıkarlarınızı düşünerek oyunu kuralına göre oynamaktır.


   
 2. tavuk_kavurma

  tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2008
  Mesajlar:
  929
  Beğenilen Mesajlar:
  115
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  wayy beahh enteresan bi yorum olmuşş :D sağoll bebemm yafrumm :D

   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
14 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Eylül Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül Günlük Burç Yorumları

  14 eylül hangi burç 14 eylül burç burcu ne burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor :) Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Enerjiniz sizin için uzun vadede yararlıdır, ani gelişimlerde kurduğunuz ilişkiyle ilgili bir problem çıkmayabilir. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız. Dikkatli olmalı ve...
 2. 14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 mart ne burcu 14 mart burcu burç yorumu Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 14 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha...
 3. 14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 14 Nisan günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Nisan burç yorumlarınız :yahoo::yahoo: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bazı kaygılarınız var. Kaygılarınızın yersiz olduğunu siz de biliyorsunuz. Bugünlerde bunun üzerine gidecek cesareti...
 4. 14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz burcu 2010 burç yorumu 2010 yorumları Bakalım kızlar 14 Temmuz Çarşamba günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Koç 14. Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Yaratıcılık ve kendini gösterme açısından şanslı bir gündesiniz. İçinizden yükselen bir enerji ile...
 5. 14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 Eylül çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 14 eylül burç yorumları 14 eylül 2011 günlük burç yorumları 14 eylül 2011 burç yorumu 14 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık burç yorumlarını ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 14...

Sayfayı Paylaş