14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 14 Eylül çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 14 eylül burç yorumları 14 eylül 2011 günlük burç yorumları 14 eylül 2011 burç yorumu 14 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık burç yorumlarını ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 14 Eylül Çarşamba gününe ait burç yorumlarınızı bulabilirsiniz
burclar-1572.jpgKoç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sizi duygusal açıdan bağlayan gelişmeler var. Özellikle geçmişte yaşananların üzerinizdeki izleri yıpratıcı olacaktır. Biraz sabırlı hareket etmeniz ve risk almamanız yararınıza. Bazı hazırlıklar yaptığınız bugünü işlerinizi tamamlamaya çalışarak geçirmelisiniz. Kendinize yeni hedefler belirlemek üzere yarın harekete geçmeye başlıyorsunuz.

Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Size başarı ve tatmin sağlayacak gelişmeler var. Geleceğe yönelik planlarınızda akıcı ilerlemelerle mutlu olacaksınız. Sosyal çalışmalar ve başkalarına faydalı konular da hayatınıza hareket getiriyor. Başkaları ile fikir alışverişi içinde olduğunuz bu dönem başarılarınız dikkat çekiyor. Yeni kişilerle bir araya gelebileceğiniz olanaklar bulabilirsiniz.

İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Çabalarınızla dikkat çekebileceksiniz. İş hayatında tutarlı olduğunuz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Üzerinde ciddiyetle durmanız gereken konular ve üstlerle ilişkiler yapıcı sonuçlar alabileceğinizi gösteriyor. Gerek iş gerekse eve ait konularda esnek olmanız gerekecek. Ailevi sorumluluklar ise bazı stresleri beraberinde getirecektir.Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hayata daha yeni ve deneyimci gözlerle bakıyorsunuz. Yenilikler ve farklı kişilerden öğrenebileceğiniz çok şey olacak. Kısa ya da uzun yolculukların öne çıktığı son günlerde iletişim konuları ağırlık kazanmış durumda. Kişisel gelişiminize ışık tutan her gelişmeyi önemsemelisiniz. Zira eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön vermeniz gereken koşulları zorlamanız gerek.Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Beraberliklere daha yapıcı gözlerle bakmalısınız. Özellikle eşin duygusal durumuna karşı duyarsız kalmamanızda yarar var. Borç alacak konularının getirdiği sorunlar ise dikkat gerektiriyor. Özellikle yatırımlar bu dönem istediğiniz yönde ilerlemeyebilir. İş hayatından gelebilecek yeni kaynaklar size bir süre rahat hareket etme imkanı getirecektir.

Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ortaklaşa işler ve ilişkiler gündeminizde önemli bir yer tutuyor. Beklentilerinizi yüksek tutmamalı, daha fazla uyum geliştirmelisiniz. Yeni anlaşmaların öne çıkacağı şartları değerlendirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Yakın arkadaşlıkların getirdiği yenilenmeler ise önünüzü açacaktır. Başkalarından destek bulabileceğiniz fırsatlar var.


Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Haftaya oldukça yoğun başlıyorsunuz. İş yükünüz artabilir ve hizmet etmeniz gereken konular sizi zorlayabilir. Biraz daha planlı olmanız ve kafa karışıklığı yaratan işleri dikkatle toparlamanız gerek. İş ortamında yeni olana açık durmalı, yeteneklerinizi sergilemeye bakmalısınız. Beraber çalışılan kişilerin duygusal durumları sizi yeterince zorlayacaktır.


Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatınıza hareket ve heves getiren gelişmeler var. Yaratıcı yanlarınızla dikkat çekebilecek, güzel sonuçlar almaktan hoşnut olacaksınız. Sosyal hayatın getirdiği yeni organizasyonlar ise çok canlı geçebilir. Size yeni hobiler kazandıracak faaliyetler çok verimli sonuçlar getirecektir. Aşk hayatınızda tutkunun yerini daha yapıcı ilişkiler alabilir.Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Günlük işleri ve tamamlanması gereken konuları ele almalısınız. Ailevi konular ve ilişkiler açısından hareketli zamanlarınız devam ediyor. Zira yerleşimle ilgili pek çok değişiklik sizi meşgul etmekte. Aynı anda birden fazla sorunu aşma çabası içinde olmalısınız. Kariyerinizi ön plana çıkaran gelişmeler ise size yeni sorumluluklar taşıyor. İş hayatı öncelik kazanabilir.Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Hareket ve iletişim günlük hayatınıza esnek zamanlar taşıyor. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar bulmalı, düşüncelerinize yaratıcılık katmalısınız. Özellikle eğitim çalışmalarında yenilikler ve farklı girişimler göze çarpacak. Kısa yolculuklar ya da konuşmalar sayesinde yakın çevrenizde değişiklikler yapmakta kararlı görünüyorsunuz.

Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi durumunuzu düşünürken daha dikkatli olmalısınız. Yatırım planları yaptığınız bu dönem sizin dışınızda gelişmeler öne çıkabilir. Beklediğiniz paralarda gecikmeler sizi kısıtlayacatır. Bütçenizi dağıtabilecek harcamalara ise dikkat. Bu dönem iş hayatına gereken önemi vermelisiniz. Zira işten gelebilecek kazançlarınız size güven verecek.

Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Haftaya son derece hareketli başlıyorsunuz. Ay burcunuzda ilerliyor ve size gereken cesareti veriyor. Son derece kararlı olacak, girişkenliğinize güvenerek hareket edebileceksiniz. Kişiliğinizi ortaya çıkarabileceğiniz olanaklar sayesinde adımlarınız hızlanıyor. İkili ilişkilerinizde daha sakin ve akılcı bir tutum içindesiniz. Aşk hayatınızdaki akıcılık sürüyor.
 
Üst