Etiketler:
 1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  14 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  14 eylül hangi burç 14 eylül burç burcu ne burcu Sizde güne burcunu okumadan başlamayan meleklerdenseniz buyrun o zaman bakalım bugün sizi neler bekliyor :)




  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Enerjiniz sizin için uzun vadede yararlıdır, ani gelişimlerde kurduğunuz ilişkiyle ilgili bir problem çıkmayabilir. Gelişmeleri daha farklı bir yaklaşımla ele almalısınız. Dikkatli olmalı ve ani kararlardan kaçınmalısınız. Kendinizi kontrol altında tutmalı ve davranışlarınızla kendinize zarar vermemeye özen göstermelisiniz. Sıkıntılı anlarınızda kendinizi zorlamamalısınız.




  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)

  Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyin. Boğanın hayalleri ötekilere benzemez. Sonuçları farklıdır. İnsanlardan beklemediğiniz derecede yardım ve destek görmeye açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Çoktandır istediğiniz ve bugüne kadar belki de birkaç defa, son anlarda olamayan birşeyi elde edebilir ya da yapabilirsiniz.



  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

  Çekiciliğinizin yoğun olduğunu söyleyebilirim. Ama çekingen tarafınızı geri plana yollamalısınız. Uzun zamandır ortaya atamadığınız bir düşünceniz üzerindeki ayrıntılar ortaya çıkacak veya belirginleşecektir. Bu günlerde insanlara çekici gelen bir yapınız var. İlişkilerinizle ilgili bazı şuuraltı gerginlikleri yaşayabilirsiniz.




  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

  Bugün bir tercih yapmak durumunda kalmanız olasıdır. Başkalarına bağımlı olmak ya da yeni deneyimler yapmak arasında kalabilirsiniz. Bazı konularda hislerinizi zorlamanız, sizi ve davranışlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir, beraber olduğunuz kişiye karşı olan davranışlarınızdaki kapris ve tartışmacı tutumlar, yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir. Aile ilişkilerinizin da düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir.





  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)

  Dalgın olabilirsiniz, muhafazakarlığa eğilimlisiniz, fazlaca içe kapanıksınız. Genelde aşırı bir aktivite gösteriyorsunuz. ilişkileriniz ve özel yaşamınız hareketlenecektir. Olaylar aniden karşınıza çıkabilir, bu nedenle heyecanınızı kontrol etmesini öğrenmeniz gerekecek. Yakın geleceğe oldukça romantik ve duygusal bir giriş yapacaksınız.





  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunları iyi değerlendirmek ise sizin zamanlamanıza bağlı olacaktır. Bu gün, daha duyarsız olmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bunun da bir çözüm olmayacağını hatırlatmalıyım. Aşk hayatınız biraz durulabilir. Hatta işinize yoğunlaşmanız gerekebilir.





  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)

  Kendinizi aldatmanızın çok kolay olduğu bir döneminizdesiniz. Yanlış kararlar alabilirsiniz. Küçük bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Bazı kimseler için ya da bir insan için fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aslında olgunluğunuzu denemek için bunun bir sınav olduğunu düşünün.






  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Her iki cins için de paranın çok önemli olduğu günler içindesiniz. Dayanın, bunu aşacaksınız. Ne zaman mı? Daha kararlı olduğunuz zaman. Kararsız kaldığınız konularda daha iyi gözlemlerde bulunun, ince noktaları ve detayları yakalamanız gerekiyor. Bugün, şimdiye kadar harekete geçmediğiniz bazı konularda harekete geçebilir ve mükemmeli elde edebilirsiniz.





  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)

  Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız küçük sürprizler size olan sevgilerini ikiye katlayacaktır. Günün ikinci yarısında ani şehiriçi yolculuklar yapmanız olasıdır. Bir konuda daha uzun bir süre beklemeniz gerekiyor. Israrcı olmayın ve zorlamayın. Bugün geleceğe yönelik maddi girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.






  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

  Önemsiz sayılabilecek rahatsızlıklara karşı zamanında önlem alırsanız, ileride karşınıza çıkabilecek sağlık sorunlarını bertaraf etmiş olacaksınız. Hareketlerinizde ve konuşmalarınızda belli bir ahenk ve ayrıca sürükleyici bir hava olmalı ki insanları etkileyebilesiniz. İstemeden sarfettiğiniz sözler nedeniyle çevrenizdeki insanların tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Yakın akraba ziyaretleri ve bazı kutlamalar gündemde olacaktır.




  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)

  Düşüncelerinize hakim olmalısınız. Yani onları siz yönlendirmelisiniz, onlar sizi değil. Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretebilirsiniz. İş hayatınızda ise aceleci olmamalısınız. Biraz da dış görünümünüze önem verin. Her konuda zorlamalar olacak fakat sonra işler iyi gelişecek.




  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)

  Çok eski bir dosttan sevindirici bir haber alacaksınız. Belki de bu haberin ardından ilginç bir buluşma gelebilir. Gelişmelerin hızına ayak uyduramadığınız için öncelikle hoş olmayan sürprizler gibi gelebilir. Konuşma ve iletişime yönelik sezgileriniz artacaktır, bu denemde yeni tanışmalar ve gelişmeler sizin için doğal olacak.


   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
14 Eylül Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 14 Nisan günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Nisan burç yorumlarınız :yahoo::yahoo: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bazı kaygılarınız var. Kaygılarınızın yersiz olduğunu siz de biliyorsunuz. Bugünlerde bunun üzerine gidecek cesareti...
 2. 14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz burcu 2010 burç yorumu 2010 yorumları Bakalım kızlar 14 Temmuz Çarşamba günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Koç 14. Temmuz.2010 21 Mart – 19 Nisan Yaratıcılık ve kendini gösterme açısından şanslı bir gündesiniz. İçinizden yükselen bir enerji ile...
 3. 14 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 eylül hangi burç Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :sobe::sobe: Koç burcu 14 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar sizin gibi ateşli dürtülere sahip bir burç için, Yay burcunda ilerleyen Ay günleri her zaman motive edici ve enerjinizi yükselticidir. Deyim yerindeyse üstünüzde şeytan tüyü var desek yeridir....
 4. 14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 Eylül çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 14 eylül burç yorumları 14 eylül 2011 günlük burç yorumları 14 eylül 2011 burç yorumu 14 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık burç yorumlarını ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 14...
 5. 14 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  14 eylül günlük burç yorumu, günlük burç yorumu, 14 eylül cumartesi burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunuzu dilediğinizce geçirmeniz ümidiyle 14 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 14 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün yapacağınız görüşmeler, gideceğiniz yerlerde karşılaşabileceğiniz olaylar ya da insanlar kısaca hemen...

Sayfayı Paylaş