gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 14 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız :tik:
  Koç:
  bir ay boyunca özellikle maddi konularda desteklenecek olan koçlar para konusunda güçlü kişilerin yol göstericiliği ve maddi katkıları ile rahatlayacaklar.zeka ve sağ duyu ile kendilerine gelecektede maddi imkanlar sunabilecek projelere adım atabilirler.imza gerektirecek bazı konular gündeme gelebilir özellikle para ile ilgili konularda fakat retro merkür nedeni ile düşünülmeyen aksaklıklar çıkabilir.aşk evi aylardır açı alan ve tutkulu kavgalı ilişkiler yaşayan koçlarda tansiyon yine düşmeyecek hatta kavgalar biraz daha şiddetlenecek diyebiliriz fakat bunun yanı sıra sevdiğinden kopamama ve güçlü tutkularda ve fiziksel çekimde ilişkiye renk katacak. Tartışmayı seven monotonluktan nefret eden koçlar her ne kadar huzur istiyorum desede yine de tam istedikleri gibi bir ilişkinin içinde olacaklar.
  Sağlık olarak karın bölgesi bağırsaklar hassas, dişler ve kemiklerde sorun çıkarabilir.mayıs ayı çevre ilişkilerini hareketlendirecek bir çok kısa yolculuk fırsatı sunacak özlediğiniz sevdiklerinize sarılma zamanı diyebiliriz.kardeşler , kuzenler komşularla fikir alışverişleri , küçük sürprizler ziyaretler ayın olumlu katkıları.

  Boğa:
  merkürün boğa burcunda retro hareketi dolayısı ile unutkanlık had savhada olabilir ve iletişimle ilgili bir çok konuda olumsuz durumlar boğaları beklemekte tüm iletişim araçlarınız bozulabilir , beklediğiniz haberler gelmez ve imza gerektiren her konu sürümcemede kalabilir.ayrıca bu süreçte önemli konularda imza atılmamalı ve kimseye kefil olmamalıdırlar.okula gidenler için dersleri anlamakta güçlük aklından geçenle söylediğinin farklı oluşuna kendisi bile şaşırabilir , kendini ifade etmede zorluklar ve yanlış anlaşılmalar.mayıs ayı maddi anlamda güzel getiriler sunabilir özellikle kadınlar ve kadınlarla ilgili her konu parasal gelişmelere neden olabilir.ev_aile sorunları aylardır süren boğalar için bu süreç bir süre daha devam edecek ..aşk ve sevgi işlerinde geçmişi hatırlama ve kişiden yaşça büyük kişiler bir anda hayatlarına girebilir.
  İkizler:
  ikizler burcunun kendisi ile sürekli ilgilenmesi kuaför, güzellik salonları estetik cerrahlarını ziyaretini sıklaştıracak açılar ve bu konularda çok fazla para harcama tamamı ilekendilerine yönelicekleri bir süreç ve bu süreçte kendileri ile o kadar meşgul olurlarki www.gelsinler.net etraflarında olan biteni pek fark etmezler yalancı_dolandırıcı ve fesat kişilerinde zarar verme eğiliminde olduğu bir süreçtir ayrıca vergi_sigorta unutulmuş resmi ve gyri resmi borçların unutulması başlarını ağrıtabilir ve ödeyeceklerinden daha fazlasını ödemek zorunda kalabilirler.kardeş ve yakınlarla aylardır süren bir takım sorunlar bu süreçte daha yoğunlaşarak tatsızlıklara sebep olabilir.
  Yengeç:
  kadınlardan gelebilecek düşmanlıklar ve kıskançlıklara karşı dikkatli olunması gereken bir zaman dilimi üstelik bu kötülüğü hak edecek hiçbir şeyde yapmadınız ve belki iyiliğinizde dokundu o yüzden hüsrana uğrayacağınız düşmanlıklar sizi bekliyor siz siz olun bu zaman diliminde çok güvenmediğiniz hiç kimseye bir şey söylemeyin.aylardır süren parasal sıkıntılar ve aşırı harcamalar bir süre daha devam edecek maddi anlamda ferahlayacağınız bir zaman dilimi değil..ve yakınlarınız bu süreçte özellikle sağlık sorunlarına bir hayli yatkın ve sizide onların sağlık sorunları ile uğraşma bekliyor.

  Aslan: merkürün boğa burcunda retro hareketi dolayısı ile unutkanlık had savhada olabilir ve iletişimle ilgili bir çok konuda olumsuz durumlar aslanları beklemekte tüm iletişim araçlarınız bozulabilir , beklediğiniz haberler gelmez ve imza gerektiren her konu sürümcemede kalabilir. ayrıca bu süreçte önemli konularda imza atılmamalı ve kimseye kefil olmamalıdırlar.ebeveynlerle fikirsel tartışamalar, iş yerinde işlerin birbirine karışması ve otoritelerden gelen kızgın uyarılar gelebilir üstelik sizde hiçbir neden olmasa bile çok öfkeli ve kızgınsınız hiç kimseyi bulamazsanız kendinizle kavga edecek kadar.bu süreçin en önemli getirilerinden biri yeni arkadaşlıklar ve eski arkadaşlıklardanda faydalar dostlarınızın yanında olacağı sizi onore edeceği ve ihtiyacınız olan bir çok şeyi sunabileceği güzel bir süreç.
  Başak:
  3 yıldır satürn etkileri ile zorlu yıllar yaşayan başaklar kısa bir süre rahat nefes aldı ama satürnün retro olarak yeniden başak burcuna girişi halledilmemiş sorunları yine su yüzüne çıkarabilir ve sağlığınız yine hassas dönemde.bazı olumsuzlukların yanında rahatlamak için gidilecek tatil ve uzun yolculuk fırsatları ile rahatlama ve yeni insanları tanıma görülür üstelik bu yeni tanışılan kişiler size gelecekle ilgili projelerinizdede yardımcı olabilir.iş arayan başaklar için güzel fırsatlar çıkabilir bu fırsatları genelde kadın yakınlar yaratır.
  Terazi:
  maddi manevi başkalarından gelecek büyük faydaların olacağı geleceğe taşıyabileceğiniz işlere adım atma ..gizli ilişkilere meyil ve sevgililerle çıkılacak yolculuklar kısa tatil ve geziler hoşça vakit geçireceğiniz anlar.her anlamda güçlü libido ve öz güvenin yerinde olması ile istenilen hedef ne ise ona doğru emin adımlar.
  Akrep:
  merkürün boğa burcunda retro hareketi dolayısı ile unutkanlık had savhada olabilir ve iletişimle ilgili bir çok konuda olumsuz durumlar akrepleri beklemekte tüm iletişim araçlarınız bozulabilir , beklediğiniz haberler gelmez ve imza gerektiren her konu sürümcemede kalabilir. ayrıca bu süreçte önemli konularda imza atılmamalı ve kimseye kefil olmamalıdırlar.eşler ve ortaklarla şiddetli tartışmalar, yanlış anlamalar bu ayın olumsuz getirileri.
  Yay:
  evli bekar yayların ilişkilerindeki olumsuzlukların giderilmesi için harika bir zaman dilimi sevgi ile bir çok sorun ve sıkıntı ortadan kalkabilir ve yayları romantik anlar bekleyebilir.bu arada aşka fazlaca dalan yayların boyun-boğaz ve akciğerlerle ilgili bazı sağlık sorunları biraz canlarını sıksada geçici bir süreç olduğu unutulmamalı ve kısa bir tedavi ile yola kaldığı yerden devam etmeliler.
  Oğlak:
  yoğun aşk ve özlem duyguları soğuk görünen oğlakları bir anda coşturabilir ve partnerlerinin hiç beklemediği bir şekilde romantik yapabilir.mektupla_mesajlar_mailler hepsi duygu dolu olacaktır yalnız merkürün boğa burcundaki retrosu haberlerinizin gecikmesine ve iletişimdeki yanlışlıklara sebep olabilir dikkatli olun sevgilinize mesaj atacağım derken alışveriş yaptığınız esnafa göndermeyin mesajlarınızı.
  sağlık olarak sinir sistemi ve üreme organlarınız bir parça hassas dikkatli olmakta fayda var.

  Balık:
  Bir çok anlamda olumlu değişiklikler yaşayan balıklar için bu ayda kısa yolculuklar ve sevilen kişilere ulaşma anlamında oldukça güzel açıların alındığı bir zaman dilimi.ev_aile_ebeveynlerle güzel ilişkiler maddi faydalarda bu ayın getirilerinden.evli balıkların birkaç aydır düzelmiş gibi görünen sorunları hortlayabilir ve bu süreçte bazı kararlara doğru gidebilirler.sağlık olarak zorlu açılar alan balıklar aylardır kesik_yara_yanma gibi sorunlara yatkındılar ve bu ay içinde bu etkiler bir hayli yoğunlaşacak.ayrıca bazı balıkları küçük operasyonlar bekleyebilir.
  Kardeş ve yakınlarla bol ama zorlu iletişimler , araba_telefon vb bir alet ve eşyanın bozulması canınızı sıksada bu sürecin bitmesine az kaldı deyip kendinizi avutmanızı tavsiye ederim.   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hımm tesekkürler :S
   
14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Haziran Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Melişlerim bugun sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugunki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız. Koç (21-03/20-04) İşinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bunları paylaşabileceğiniz yakın ve güvenilir bir dost seçmelisiniz. Onun desteği sizin daha rahat karar almanıza yardımcı olacaktır. Dostlarınızı ihmal etmeyin Boğa (21-04/21-05)...
 2. 14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 ekim burcu 14 ekim burç ne burcu Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler hoppahoppahoppa Sevgili Koç, Kalıcı bir ilişki çıkabilir ama deneyimlerinizi bir daha anımsayın ve aceleetmeyin.. Ama bu zorlukları hırs ve gayret ile aşıyorsunuz, bazı yeniatılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Hatta yeni bir ortaklık teklifi dahialabilirsiniz. Yanlız bu teklife bir cevap vermeden...
 3. 14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 14 haziran burçları, 14 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 14 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Mesleki konularda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemiyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk...
 4. 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 14 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde iyi bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir....
 5. 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  14 haziran cumartesi günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 haziran burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 14 Haziran 2014 Koç Burcu Yorumu Ortaya koymak istediğiniz konularda biraz rahatlamalısınız. Durumunuzu gözden geçirebilir ve seçeneklerinizi...

Sayfayı Paylaş