gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 14 haziran burçları, 14 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.  14 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler.
  Sevgili Koç,


  Mesleki konularda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemiyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Yağlı besinlerden kaçınmalısınız.
  Sevgili Boğa,
  Günlük yaşantınız renkli bir hale getirmek istiyorsunuz. Duygularınız paylaşmayacak ve ketum olmayı tercih edeceksiniz. Fakat çevreniz sizi rahat bırakmayabilir tam tersi bir durum ortaya çıkabilir. Bugün, dış çevreye açılabilirsiniz. Unutmayın bulunduğunuz alanların dışında ilginç bir aşkla karşılaşabilirsiniz.

  Sevgili İkizler,
  Bugün, aşk ve duygusal konulara kapalı olacağınız için, toplumsal hayatınız ön plana çıkacak. Maddi durumu iyi olan kişilerden etkileneceksiniz. Size destek verenler çok daha çekici gelecek. Hediyeler ve armağanlar aldığınız zaman çok daha kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu dönem, sosyal ilişkilerinizde artış yeni kişiler tanımanıza neden olacak.

  Sevgili Yengeç,
  Bu dönem, sözleşmeler ve yazılı anlaşmalar önem kazanacak. İmza atarken, kendi kişisel şartlarınızdan çok karşı tarafın istekleri baskın çıkacak. Özellikle bugün, önemli kişilerle görüşecek bir çoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini alacaksınız.

  Sevgili Aslan,
  İş hayatınzda yaşayacağınız yoğunluk sizi farklı kulvarlara taşıyacak. Ortaklıklara açıksınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Katılacağınız toplantılarda yiyeceklerinizi fazla abartmamalısınız.

  Sevgili Başak,
  Özgürlük duygularınız sizi farklı boyutlara götürecek karşınız çıkan kişilerin orijinal yönleri, akılcı kimliklerinden etkileneceksiniz. Kısa süreli bu aşklara fazla bağlanmamalı ve geçici duygular için kendinizi yıpratmamalısınız. Başlatacağınız ilişiklerin sağlıklı olmayacağını unutmamalısınız.

  Sevgili Terazi
  Kariyeriniz ve iş hayatınız pekiştirecek kişilerle görüşmeye devam edeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek herşeye rağmen tercihlerinizi doğru kullanmalısınız. Alacaklarınızı tahsil etmek istiyorsanız, bir süre daha beklemelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  İş hayatınızda beklediğiniz performansı çevre ilişkilerinizle bütünleşebileceksiniz. Katılacağınız sosyal aktivitelerde karşılaşacağınız kişilerden güzel bir elektrik alabilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları için uygun bir gün. İyi değerlendirmelisiniz. Farklı fikirler ilginizi çekerken, en doğruyu bulma çabaları içinde olacaksınız.

  Sevgili Yay
  Maddi imkanları geniş ve kariyer sahibi sizi güçlü kılacak aşk kapınızda.. Yavaş ve temkinli bir şekilde ilerleyerek sosyal hedeflerinize ulaşacaksınız... Bu birlikteliklerden olumlu çıkarlar sağlayacaksınız. Aşk ve iş aynı anda karşınıza çıkacak. Fırsatları doğru değerlendirmelisiniz. Ayrıca cillt sağlığınıza biraz daha fazla önem verin.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün, kısa mesafeli yollarda ve küçük grup toplantılarında karşılaşacağınız kişilerden etkileşim alabilirsiniz. Ciddi bir havada başlayan beraberlik sonradan enerjik bir hale gelecektir. Bu günlerde, bir çok parti ve aktivite dolaşacaksınız. Duygusal yaşamınızla ilgili değişimler yapmalısınız. Bazı olaylar istediğiniz gibi olacak.

  Sevgili Kova,
  Kişisel enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gün içindesiniz.. Karşınızdaki kişiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden diliniz çok iyi kullanacaksınız. Başlattığınız bir ilişki varsa, daha sonra kesinlik kazanacaktır. Karşılıklı ciddi adımlar atabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Bu gün, sosyal ilişkilerinizde yumuşak geçişler var ve iş ilişkilerinizde de, yapıcı davranacaksınız. Arabuluculuk görevinizi tam olarak yerine getirmeye çalışırken, iş arkadaşlarınız arsında gerekli işbirliğini sağlayacaksınız. Farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :(
   
14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Haziran Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Melişlerim bugun sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugunki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız. Koç (21-03/20-04) İşinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bunları paylaşabileceğiniz yakın ve güvenilir bir dost seçmelisiniz. Onun desteği sizin daha rahat karar almanıza yardımcı olacaktır. Dostlarınızı ihmal etmeyin Boğa (21-04/21-05)...
 2. 14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 14 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç: bir ay boyunca özellikle maddi konularda desteklenecek olan koçlar para konusunda güçlü kişilerin yol göstericiliği ve maddi katkıları ile rahatlayacaklar.zeka ve sağ duyu ile kendilerine gelecektede maddi imkanlar sunabilecek projelere adım atabilirler.imza...
 3. 14 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 şubat 2011 burç yorumları 14 Şubat Sevgililer Gününde bakalım burcunuz aşkla ilgili neler söylüyor :tik: Sevgili Koç, Bugün bilinçaltınız yoğun., duygusal yönleriniz ağır basacak ve kişiliğinizle ilgili değişimlere açıksınız. Maddi konuyla ilgili sorunlarınızı çözümlemek adına fazla çaba sarf ediyorsunuz. İlginç fikirleriniz var fakat yaşama geçirme konusunda acele etmemelisiniz....
 4. 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 14 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu son gününde iyi bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 14 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir....
 5. 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  14 haziran cumartesi günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 haziran burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 14 Haziran 2014 Koç Burcu Yorumu Ortaya koymak istediğiniz konularda biraz rahatlamalısınız. Durumunuzu gözden geçirebilir ve seçeneklerinizi...

Sayfayı Paylaş