Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 14 haziran burçları, 14 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.  14 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler.
  Sevgili Koç,

  Mesleki konularda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemiyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Yağlı besinlerden kaçınmalısınız.

  Sevgili Boğa,
  Günlük yaşantınız renkli bir hale getirmek istiyorsunuz. Duygularınız paylaşmayacak ve ketum olmayı tercih edeceksiniz. Fakat çevreniz sizi rahat bırakmayabilir tam tersi bir durum ortaya çıkabilir. Bugün, dış çevreye açılabilirsiniz. Unutmayın bulunduğunuz alanların dışında ilginç bir aşkla karşılaşabilirsiniz.

  Sevgili İkizler,
  Bugün, aşk ve duygusal konulara kapalı olacağınız için, toplumsal hayatınız ön plana çıkacak. Maddi durumu iyi olan kişilerden etkileneceksiniz. Size destek verenler çok daha çekici gelecek. Hediyeler ve armağanlar aldığınız zaman çok daha kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bu dönem, sosyal ilişkilerinizde artış yeni kişiler tanımanıza neden olacak.

  Sevgili Yengeç,
  Bu dönem, sözleşmeler ve yazılı anlaşmalar önem kazanacak. İmza atarken, kendi kişisel şartlarınızdan çok karşı tarafın istekleri baskın çıkacak. Özellikle bugün, önemli kişilerle görüşecek bir çoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini alacaksınız.

  Sevgili Aslan,
  İş hayatınzda yaşayacağınız yoğunluk sizi farklı kulvarlara taşıyacak. Ortaklıklara açıksınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Öz disiplininiz güçlenirken, rahat ortamları tercih edeceksiniz. Katılacağınız toplantılarda yiyeceklerinizi fazla abartmamalısınız.

  Sevgili Başak,
  Özgürlük duygularınız sizi farklı boyutlara götürecek karşınız çıkan kişilerin orijinal yönleri, akılcı kimliklerinden etkileneceksiniz. Kısa süreli bu aşklara fazla bağlanmamalı ve geçici duygular için kendinizi yıpratmamalısınız. Başlatacağınız ilişiklerin sağlıklı olmayacağını unutmamalısınız.

  Sevgili Terazi
  Kariyeriniz ve iş hayatınız pekiştirecek kişilerle görüşmeye devam edeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda ışıltılı olmanızdan kaynaklanan bir kalabalık topluluğu sürekli sizi takip edecek herşeye rağmen tercihlerinizi doğru kullanmalısınız. Alacaklarınızı tahsil etmek istiyorsanız, bir süre daha beklemelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  İş hayatınızda beklediğiniz performansı çevre ilişkilerinizle bütünleşebileceksiniz. Katılacağınız sosyal aktivitelerde karşılaşacağınız kişilerden güzel bir elektrik alabilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları için uygun bir gün. İyi değerlendirmelisiniz. Farklı fikirler ilginizi çekerken, en doğruyu bulma çabaları içinde olacaksınız.

  Sevgili Yay
  Maddi imkanları geniş ve kariyer sahibi sizi güçlü kılacak aşk kapınızda.. Yavaş ve temkinli bir şekilde ilerleyerek sosyal hedeflerinize ulaşacaksınız... Bu birlikteliklerden olumlu çıkarlar sağlayacaksınız. Aşk ve iş aynı anda karşınıza çıkacak. Fırsatları doğru değerlendirmelisiniz. Ayrıca cillt sağlığınıza biraz daha fazla önem verin.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün, kısa mesafeli yollarda ve küçük grup toplantılarında karşılaşacağınız kişilerden etkileşim alabilirsiniz. Ciddi bir havada başlayan beraberlik sonradan enerjik bir hale gelecektir. Bu günlerde, bir çok parti ve aktivite dolaşacaksınız. Duygusal yaşamınızla ilgili değişimler yapmalısınız. Bazı olaylar istediğiniz gibi olacak.

  Sevgili Kova,
  Kişisel enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gün içindesiniz.. Karşınızdaki kişiler sizin konuşma ve ikna kabiliyetinizden oldukça olumlu bir şekilde etkilenecekler. Beden diliniz çok iyi kullanacaksınız. Başlattığınız bir ilişki varsa, daha sonra kesinlik kazanacaktır. Karşılıklı ciddi adımlar atabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Bu gün, sosyal ilişkilerinizde yumuşak geçişler var ve iş ilişkilerinizde de, yapıcı davranacaksınız. Arabuluculuk görevinizi tam olarak yerine getirmeye çalışırken, iş arkadaşlarınız arsında gerekli işbirliğini sağlayacaksınız. Farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :(
   
14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Haziran Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran Günlük Burç Yorumları

  Melişlerim bugun sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugunki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız. Koç (21-03/20-04) İşinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bunları paylaşabileceğiniz yakın ve güvenilir bir dost seçmelisiniz. Onun desteği sizin daha rahat karar almanıza yardımcı olacaktır. Dostlarınızı ihmal etmeyin Boğa (21-04/21-05)...
 2. 14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü günlük burcunuz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buyrun melişler 14 Haziran Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç: bir ay boyunca özellikle maddi konularda desteklenecek olan koçlar para konusunda güçlü kişilerin yol göstericiliği ve maddi katkıları ile rahatlayacaklar.zeka ve sağ duyu ile kendilerine gelecektede maddi imkanlar sunabilecek projelere adım atabilirler.imza...
 3. 14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  yeni burçlar 2011 2011 yeni burçlar burç yorumları Günlük burç yorumlarınız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Çalıştığınız iş yeriyle ilgili duygusal çatışmalar içinde olabilirsiniz. Bugün içinizde sebebini çözemediğiniz bir gerilim var. Enerjinizin sizinle uyum içinde olmadığını görüyor ve gereksiz bir şekilde öfkeleniyorsunuz. Çevrenizde sizi kuşatan düşünceler içinde bocalamayı bırakın....
 4. 14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 Eylül çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 14 eylül burç yorumları 14 eylül 2011 günlük burç yorumları 14 eylül 2011 burç yorumu 14 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık burç yorumlarını ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 14...
 5. 14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 ekim cuma Günü Günlük Burç Yorumları 14 ekim burç yorumları 14 ekim 2011 günlük burç yorumları 14 ekim 2011 burç yorumu 14 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın son iş günü 14 Ekim Cuma gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 14 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç...

Sayfayı Paylaş