gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 mart ne burcu 14 mart burcu burç yorumu Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 14 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil:

  KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan

  Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha katlanmanız gerekebilir. Sevgiliniz bu akşam size çok ihtiyaç duyabilir. Bugün iş ortamında yaşadığı gerginliği üzerinden alabilirsiniz.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs

  Sevgiliniz, onu yeterince önemsemediğiniz düşüncesinde. Buna çok kolaycılıkla karşı çıkıyorsunuz. Bunu kabullenip nedenlerini araştırmanız daha yararlı olacak. İş ilişkilerinizin sonsuza kadar böyle gideceğini düşünmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde yapacağınız bazı görüşmeler, karmaşık iş ilişkilerinize bir anda son verecek gibi görünüyor.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran

  İş ilişkileriniz, daha çok şansa dayalı olarak, tekrar yoluna giriyor. Yeni tıkanmalara yol açacak hatalar yapmamaya gayret göstermeli, şansınıza fazla yüklenmemelisiniz. Aşk yaşamınızdaki gelişmelerde sorumluluğunuzu üstlenmeniz, ileriye dönük yapıcı bir tavır olarak görülebilir. Bazı akraba ilişkilerinizde bugünlerde problemler yaşayabilirsiniz.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz

  Kendinize yapay endişeler yaratıyorsunuz. Uzun zamandır çare bulamadığınız yalnızlığınız bunun nedeni oluyor. Bu yalnızlıktan bir an evvel kurtulmalı, aşk geçmişinizdeki bazı vicdani sıkıntılardan arınmalısınız. İş ortamınızda güven kazanamamış biriyle birtakım alışverişleriniz olabilir. Ama herkesin tahmin yürüttüğü ölçüde zararlı çıkmayacaksınız.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos

  Bugünlerde umutlarınız yeniden hareketlenebilir. Bir tartışmayı çok uzadığı için bitirmeye çalışacaksınız. Bu davranışınız iş ilişkilerinizde göz dolduracak. Aşk hayatınızın esenliği tamamen sizin elinizde. Birtakım kararlar vermeniz gerekiyor. Uzaktaki bir yakınınıza haklı bir kızgınlığınız var. Bununla ilgili onay arayan girişimleriniz olacak.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül

  Aşk ilişkilerinde güven kazanmaya ihtiyacınız var. Bu ihtiyacı önemsemediğiniz ölçülerde, basiretinizi bağlayabilirsiniz. Para konularındaki gevşekliğinizin yol açtığı iç kavgalara bir son vermeniz gerekiyor. Bugün akşama doğru sizi çok ilgilendirecek bir iş toplantınız olabilir. İş yaşamınızda yere sağlam basma eğiliminiz, sizi birçok sorundan koruyor.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim

  Arkadaş ekibinize yeni giren birinin verdiği negatif elektrik, bazı şartlanmalarınızla alakalı olabilir. Bu ilişkiye şans tanıyıp, belli ölçülerde geliştirmekten zarar görmeyeceksiniz. Aşk ilişkilerinde bazı güvensizliklerin, sevginin azalmasıyla doğru orantılı olduğu yolundaki görüşünüz, bu tür ilişki içindeki bir çift tarafından hoş karşılanmıyor. Daha yapıcı eleştirilerle yaklaşabilirsiniz.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım

  Aşk yaşamınızda ilginizin yoğunlaşacağı günler içine gireceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizin daha ön planda olduğu yolundaki yakınmaların ciddiye alınması gerekiyor. İş hayatınızdaki yeni düzenlemelerdeki beklentileriniz yerli yerine oturmayabilir. Bununla ilgili bazı çıkışlarınız olacak. Para konularında oldukça titizsiniz. Yakında bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık

  Özgürlük duygunuzu, aşk ilişkisi içinde belli sınırlarda yaşayabilmeniz çok doğal. Aşkın bir tür tutsaklık olduğu şeklinde vardığınız sonuç, neyi ne kadar yaşadığınızla ilgili belirsizliğinizden kaynaklanıyor olabilir. İş yaşantınızda birisiyle karşılıklı olarak suçlamalar içindesiniz. Bu çelişkinin kısa vadede çözülmesi iki tarafında yararına olacak.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak

  Çok ilgili göründüğünüz bir gelişmenin, aslında sizi fazla ilgilendirmediğine inanılıyor. İlginizin nedenlerini açıklamak durumunda kalabilirsiniz. Şansınızı fazla zorladığınız bir konuda tepki almak üzeresiniz. Oysa ki her şey baştan çok belli, sonuca ulaşma olanağınız yok gibi. Muhtemelen önümüzdeki günlerde de ilk geri adımı atacaksınız.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat

  İyi bir gününüzdesiniz. Ama iyimserliği abartı ölçülerinde yaşamaktan kaçınmanız gerekiyor. Özgüveniniz bugünlerde ilginç bir ikilem sergiliyor. Çevreniz, bu konuda fazlasıyla gelişkin olduğunuzu düşünürken, siz bazı kuşkular taşıyabiliyorsunuz. Aşk yaşamınızda açık ve net davranışlara ihtiyaç var. Güvensizliklerin tartışılması gerekiyor.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart

  İçinde iyi niyetler taşıyan bir görüşmeniz var. Ama bu görüşmeyle ilgili bazı art niyet kaygıları içersindesiniz. Bu yaklaşımınız yüzünden, görüşme taşıdığı verimi göstermeyebilir. Yeni kazançlar peşindesiniz. Bu konuda bazı şans kapılarınız şu günlerde aralanabilir. Aşk yaşantınız son zamanlarda kırgınlıklara açık, ama bunu engelleyebilirsiniz.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Teşekkürler adminim burçlarımın çoğu çıkıyor mutlu oluyorum:)
   
14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 MArt Günlük burç Yorumları

  14 MArt Günlük burç Yorumları

  14 mart burcu 14 mart burç hangi burç hangi burçtur Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Akıcı, rahat, kendinizi kolayca ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi sınırlandırmadan hareket etmeli, değişikliklere direnmemelisiniz. Yeni tanışmalar mümkün. Başkaları ile paylaşımlarınız duygusal ya da maddi olsun dikkat çekici olabilir. Özellikle sabah saatlerinde hareketlerinize dikkat...
 2. 14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 ekim burcu 14 ekim burç ne burcu Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler hoppahoppahoppa Sevgili Koç, Kalıcı bir ilişki çıkabilir ama deneyimlerinizi bir daha anımsayın ve aceleetmeyin.. Ama bu zorlukları hırs ve gayret ile aşıyorsunuz, bazı yeniatılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Hatta yeni bir ortaklık teklifi dahialabilirsiniz. Yanlız bu teklife bir cevap vermeden...
 3. 14 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  14 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  14 mart burç myburçlar Sevgili melekler 14 Mart günü sizi neler bekliyor...Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl ...Aşkta sizi neler bekliyor... Duygusallıkta ne durumdasınız...İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Mart burç yorumlarınız yupisyupisyupis Koç Burcunda Bugün Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir. Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak...
 4. 14 Mart Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

  14 Mart Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 14 Mart Perşembe 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz güzel bir perşembe günü geçirmenizi diliyor ve 14 Mart günlük burç yorumlarınızı sizlerle paylaşıyoruz... 7 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Değişik konularda bazı fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlardan özellikle iş ve parayla ilgili olanları derhal...
 5. 14 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  14 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  14 mart günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 mart 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor, 14 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 14 mart 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12 Uğurlu Taş :...

Sayfayı Paylaş