Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 mart burç myburçlar
  Sevgili melekler 14 Mart günü sizi neler bekliyor...Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl ...Aşkta sizi neler bekliyor... Duygusallıkta ne durumdasınız...İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Mart burç yorumlarınız
  yupisyupisyupis

  Koç Burcunda Bugün
  Seyahat planlarınızla ilgili bazı talihsizlikler yaşanabilir. Beklenmedik biçimde ortaya çıkacak bazı aksaklıklar veya daha önce farkında olmadığınız engeller projelerinizle ilgili endişelerinizi arttırabilir. Kendinizi mistik konulara vererek bu tip endişelerden kurtulabilirsiniz.


  Boğa Burcunda Bugün
  Katılacağınız sosyal aktiviteler dahilinde sürprizler yaşayabilir ve başkalarının yapması gereken işleri üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklık gerektiren çalışmalarda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşamüstü uzaktan gelen bir haber sizi sevindirebilir.


  İkizler Burcunda Bugün
  İşinizle ilgili ortaklık gerektiren bir noktada hoşunuza gitmeyecek sürpriz gelişmeler olabilir. Eğitim ve kişisel gelişim konularıyla ilgili projeler geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Akşamüstü, ortaklık konularını içeren hedeflerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.


  Yengeç Burcunda Bugün
  Sağlıkla ilgili olarak uzak bir yerden alacağınız haber sizi üzebilir. Ayrıca yakın çevrenizden beklediğiniz desteği görememek de sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Akşamüstü, ikili ilişkileriniz üzerine yoğunlaşacaksınız. Sevdiğinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.


  Aslan Burcunda Bugün
  Neşeli geçirebileceğiniz, dışarı çıkıp gezebileceğiniz bir gün. Bununla birlikte başkalarından beklentilerinizin karşılıksız kalması sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Riskli harcamalardan uzak durmanız gereken bir gün. Akşamüstü sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

  Başak Burcunda Bugün
  Aileniz ve evinizle ilgili konular yine gününüzü meşgul edecek ve ihmal ettiğiniz bazı işleri halletmek durumunda kalacaksınız. İkili ilişkiler alanında yaşayacağınız sürpriz bir gelişme sizi üzebilir. Akşamüstü biraz rahatlıyorsunuz, çocuklarınızla dışarı çıkıp biraz gezip eğlenmek isteyebilirsiniz.


  Terazi Burcunda Bugün
  Bilgi ve eğitim konularıyla ilgileniyorsunuz. Sizi bu alanlarda geliştirecek aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir veya beklenmedik formalitelerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


  Akrep Burcunda Bugün
  Parasal konulara dikkatinizi vermeye devam ediyorsunuz. Sabah saatlerinde risk içeren harcamalardan uzak durmalısınız. Akşamüstü yakın çevrenizden haber alabilir ufak gezintilere çıkarak kafanızı biraz dağıtabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir.


  Yay Burcunda Bugün
  Sabah saatlerinde burcunuzda olan Ay, yine özgürlük arayışınızı ön plana çıkartacak. Bu durum, aileniz yahut ev hayatınızla ilgili sürpriz bir gelişmeyle çelişebilir ve sizi zorlayabilir. Akşamüstü, para konuları ve harcamalar üzerinde yoğunlaşacaksınız.


  Oğlak Burcunda Bugün
  Sabah saatlerinde yakın çevrenizle ilgili alacağınız haberler biraz üzebilir. Parasal konularda da sıkıntılar yaşanabilir. Bu gelişmeler sizde hayal kırıklığı yaratıp karamsar bir hava içine soksa da, akşamüstü Ay’ın burcunuza geçmesiyle kendinize güveniniz yerine gelecek ve iyi hissedeceksiniz.


  Kova Burcunda Bugün
  Dışarı çıkmak ve yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak arzusu duyuyorsunuz. Bunun yanında hayal gücünüz de oldukça güçleniyor. Birçok ilginç etkinliğe katılabilir veya bunları bizzat düzenleyebilirsiniz. Ancak parasal konularda sizi üzecek beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Akşamüstü karamsar bir havada olacak, biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz.


  Balık Burcunda Bugün
  İş yaşamınızla ilgili konular sizi huzursuz etmeye devam ediyor. Hedefleriniz ve gerçekleştirmek istedikleriniz açısından beklenmedik bazı gelişmeler yaşanabilir ancak kendinizi karamsarlığa kaptırmayın çünkü akşamüstü keyifli olacaksınız. Dostlarınızla buluşup iyi vakit geçirebilirsiniz.
   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak Burcunda Bugün Aileniz ve evinizle ilgili konular yine gününüzü meşgul edecek ve ihmal ettiğiniz bazı işleri halletmek durumunda kalacaksınız. İkili ilişkiler alanında yaşayacağınız sürpriz bir gelişme sizi üzebilir. Akşamüstü biraz rahatlıyorsunuz, çocuklarınızla dışarı çıkıp biraz gezip eğlenmek isteyebilirsiniz.
   
14 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 MArt Günlük burç Yorumları

  14 MArt Günlük burç Yorumları

  14 mart burcu 14 mart burç hangi burç hangi burçtur Koç Burcu (21 Mart - 21 Nisan) Akıcı, rahat, kendinizi kolayca ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi sınırlandırmadan hareket etmeli, değişikliklere direnmemelisiniz. Yeni tanışmalar mümkün. Başkaları ile paylaşımlarınız duygusal ya da maddi olsun dikkat çekici olabilir. Özellikle sabah saatlerinde hareketlerinize dikkat...
 2. 14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 mart ne burcu 14 mart burcu burç yorumu Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 14 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha...
 3. 14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  yeni burçlar 2011 2011 yeni burçlar burç yorumları Günlük burç yorumlarınız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Çalıştığınız iş yeriyle ilgili duygusal çatışmalar içinde olabilirsiniz. Bugün içinizde sebebini çözemediğiniz bir gerilim var. Enerjinizin sizinle uyum içinde olmadığını görüyor ve gereksiz bir şekilde öfkeleniyorsunuz. Çevrenizde sizi kuşatan düşünceler içinde bocalamayı bırakın....
 4. 14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 14 haziran burçları, 14 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 14 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Mesleki konularda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemiyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk...
 5. 14 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 14 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 14 Temmuz 2011 Perşembe gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Duygusal ve yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün içindesiniz. Ay’ın konumu, aşkta güçlü yönleriniz ortaya çıkarıyor. Çevreniz tarafından ilgiyle izlenebilirsiniz. Partneriniz ile olan...

Sayfayı Paylaş