gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler 14 Nisan günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Nisan burç yorumlarınız :yahoo::yahoo:
  KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan

  Bazı kaygılarınız var. Kaygılarınızın yersiz olduğunu siz de biliyorsunuz. Bugünlerde bunun üzerine gidecek cesareti bulabilirsiniz. Aşk yaşantınızda biraz tutucu birisiniz. Yeni bir şeyler hissettiğinizde bu tutuculuktan kurtuluyor, ama iş ilişkiyi başlatmaya geldiğinde önünüze pek çok koşul koyuyorsunuz. Daha net, anlaşılır olmaya çalışmalısınız.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs

  Sevgiliniz sizden biraz daha ilgi bekliyor. Sizinle ilgili planlarında ona olumlu yanıt vermeniz yararlı olacak. Soğukkanlılığınız önemli durumlarda sizi çok avantajlı bir duruma sokuyor. İş yaşamınız İş yaşamınızdaki başarılarınızın en büyük dayanağı bu özelliğinizden kaynaklanıyor gibi. Bugünlerde önemli bir kararda yine bu soğukkanlılığınızın yararını göreceksiniz.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran

  İşlerinizdeki hareketlenme sizi çok sevindiriyor. Önümüzdeki günlerde daha da hareketlenecek. Maddi durumunuz, sizi ince hesaplardan kurtaracak gelişmelere açık. Aşk yaşantınızdaki küçük sorunların zaman içinde kendiliğinden çözüleceğini düşünüyorsunuz. Oysa sevgiliniz, küçük de olsa sorunlar üzerinde konuşma yanlısı gibi.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz

  Sevgilinizle uyumunuz tam. Tek sorununuz küçük özel sorunlarınıza başkalarıyla birçok insanı ortak etmeniz. Herkes sizin ilişkiniz hakkında bildiği gibi konuşabiliyor. Bugünlerde onunla kısa bir yolculuk yapabilirsiniz. Bu ikinize de iyi gelecek. Bir yakınınızla fazla ciddiye alınmayacak bir nedenle tartışma yaşayabilirsiniz. Onun iş yaşamınıza ve kişisel dostluk ilişkilerinize çok karıştığı inancındasınız.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos

  İş yaşamınız mükemmele yakın. İşinize olan bağlılığınız sizi başarılı yapmakla beraber, özel yaşamınızı biraz ihmal etmenize neden oluyor. Sizi sevindirecek bir para haberi alabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki monotonluk bir süre daha sürecek gibi görünüyor. Maddi konularda mevcut kaynaklarınızla ilgili yanılgılarınız, sonradan düş kırıklıkları yaratabilir.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül

  Sevgilinizle ilişkinizde bir problem gözükmemekle birlikte, onun sizinle paylaşamadığı sorunları var. Sizin fark etmemeniz onda belli rahatsızlıklara yol açıyor. Yeni tanıştığınız insanlardan, gelecekte hayatınızda önemli yer edecek biri çıkabilir. Akşama toplu bir buluşmanın içinde olabilirsiniz. Sürprizi bol bir gece, size beklenmedik hoşluklar sunabilir.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim

  Para durumunuz giderek düzeliyor, önümüzdeki günlerde önemli bir ihtiyacınızı giderecek miktarlar elinize geçebilir. Aile ilişkilerinizde son günlerin problemleri, önümüzdeki günlerde sürpriz gelişmelerle ortadan kalkacak. Gönül ilişkinizdeki uyum ve coşku giderek artıyor. Duygularını yeterince dile getiremese de gözünün sizden başkasını görmediğinden eminsiniz.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım

  Sevgilinizin sizinle ilgili sorunları var. Henüz dile getirmemiş olsa da bazı rahatsızlıklar yaşadığının farkındasınız. Bugün bu konuyla ilgili bir konuşma geçebilir aranızda. Olumlu bir çözüm gözüküyor. İş dünyanızda planlarınız yavaş, yavaş tutuyor. Bunun harcadığınız emeğin haklı bir karşılığı olduğunu düşünüyorsunuz. Bu durum, ekonomik olarak da size bir rahatlık getirecek.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık

  Aşk ilişkinizde mutluluk içindesiniz. Son derece coşkulu sürdürüyor, kızgınlıkları, tartışmaları da aynı yoğunlukta yaşıyorsunuz. İş yaşamınızda bir yetki sorunu, önemli bir problem olarak önünüzde önünüzde duruyor. Bu problem bir süre daha sürebilir. Para konularında sabırlı olursanız, gelişmelerin sizin istediğiniz gibi sonuçlanması ihtimali oldukça fazla. Geliriniz artacak gibi gözüküyor.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak

  İş yerinizdeki olumlu gelişmeler hem kariyerinizi hem de ekonomik durumunuzu iyileştirecek gibi görünüyor. Çalışkanlığınızdan çok yetenekleriniz ve insan ilişkilerinizdeki başarınız göz dolduruyor. Aşk ilişkinizde bazı kusurlarınız var, bunları görmezden gelemezsiniz. Bir süre daha aldırmaz, umursamazsanız sevgilinizin şikayetleri iyice artacak gibi görünüyor.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat

  Bir arkadaşınız sizinle önemli bir şeyler paylaşmak istiyor. Ona yararı olabilir düşüncesiyle iyi niyetli bazı girişimleriniz, yanlış anlamalara yol açabilir. İş hayatınızın günlük sorunları bugünlerde gözünüze olduğundan büyük görünecek, duygusal yorgunluklar eforunuzu düşürebilir. Aşk yaşamınızda sandığınızdan daha etkileyici ve ciddi bir ilişki içindesiniz.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart

  İçinizdeki geçmiş kırıntılarla yeni bir aşk ilişkisi başlatma niyetinde görünüyorsunuz. Bu durum, bir dönem çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Gelecek planlarınıza bugünlerde bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Yurtdışında yaşayan arkadaşınızın size enteresan teklifleri olacak. İlgi duyacak ve iş yaşamınıza yeni bir yön vereceksiniz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  hımmm güzel bir gün teşekkürler :))
   
 3. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.382
  Beğenilen Mesajlar:
  394
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Doğru çıktı bazıları şaşırdım :) teşekkürler
   
 4. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  14 burçlarının keyfi nasıldır

  14 Nisan da doğanların burcunu istiyorum.20 Nisan değil 14nisan
   
 5. toi avec moi

  toi avec moi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Kasım 2010
  Mesajlar:
  303
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  18
  insallah 14 nisan boyle olmaz.
   
14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Nisan Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan Günlük Burç Yorumları

  14 nisan hangi burç Koç Sevgili Koç, Ay bugün sizin gibi canlı ve hevesli bir ateş burcu olan Yay'da ve kendinizi iyi hissedeceğiniz enerjiler veriyor. Bugün bakış açınız daha geniş ve genel olarak hayata yaklaşımınız daha iyimser. Aşk ilişkinizde veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda uzun vadeli ve sağlam temelleri olan planlar yapmak isteyebilirsiniz. Boğa Sevgili Boğa, Ay bugün...
 2. 14 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mayıs Cuma Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için :ehi: Koç Burcu Günlük Yorumu Bugünlerde yaşamınıza yeni biri girebilir. Yanlız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Anlaşmanız özveride bulunmanıza bağlı. Para konusunda şanslı bir gün. Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir. Boğa Burcu Günlük Yorumu Bugün sizin için...
 3. 14 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Son günlerde kıskançlığınız had safhada. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Sevgilinizin size olan duygularının değişmesi söz konusu değil. İşinizde bir görev değişikliği söz konusu. Bu değişiklik sizin aleyhinize olacak. Önerilerinizi sakınmadan dile getirmeniz yararınıza olabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almakta...
 4. 14 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2011 gününe burç yorumlarınızı okuyarak başlamak isteyen meleklere özel burç yorumları :tik: Sevgili Koç, Kişisel enerjinizi kullanmadığınız zaman motivasyonunuz çok çabuk bozulabiliyor. Bugün, arkadaşlarınızla ortak bir girişimcilik örneği sergileyebilirsiniz. Yapacağınız organizasyonlarda, kendinizi farklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Başkalarının yaptığı işi beğenmediğiniz...
 5. 14 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  14 nisan 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 14 nisan günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir haftasonu diliyor ve 14 Nisan 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 14 Nisan 2014 Pazartesi KOÇ Burcu Yorumu Kişiliğinizin ön plana çıkmasından hoşlanıyorsunuz. Bugün egolarınız çok yüksek ve...

Sayfayı Paylaş