Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  yeni burçlar 2011 2011 yeni burçlar burç yorumları Günlük burç yorumlarınız buyrun melekler :tik:

  Sevgili Koç,
  Çalıştığınız iş yeriyle ilgili duygusal çatışmalar içinde olabilirsiniz. Bugün içinizde sebebini çözemediğiniz bir gerilim var. Enerjinizin sizinle uyum içinde olmadığını görüyor ve gereksiz bir şekilde öfkeleniyorsunuz. Çevrenizde sizi kuşatan düşünceler içinde bocalamayı bırakın. Araştırmacı ruhunuzu körüklemelisiniz. İçsel motivasyonunuzu güçlendirmeye bakın.

  Sevgili Boğa,
  Güneş ve Ay’dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde, isteklerinizi istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Birçok kısa yolların söz konusu olacağı bu günde, başkalarıyla yapacağınız görüşmelerden, istediğiniz sonuçları alabileceksiniz. Partnerinizin de size vereceği desteği göz ardı etmemelisiniz. Onunla birlikte sosyal ilişkileriniz yoğunlaşıyor.

  Sevgili İkizler,
  Bu gün maddesel kazançlarınızı düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizle yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. İşbirliği içinde olacağınız kişilerin ters fikirleri yüzünden, kendiniz içsel bir baskı altında hissedebilirsiniz. Sessiz bir şekilde, olayları mizahi bir tarzda inceliyor ve kendinize bir takım varsayımlar çıkarıyorsunuz.

  Sevgili Yengeç,
  Evinizle ilgili yapacağınız değişimleri ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içinde olabilirsiniz.Bugün partnerinizle bazı konularda farklı düşünceler içinde olacaksınız., Empati yeteneğinizi kullanarak, onu anlamaya çalışmalısınız.Ailenizin sizin üzerinde etkisi yoğunlaşabilir ve sizi, kendi tarzlarına göre etkilemek isteyebilirler.

  Sevgili Aslan,
  Fiziksel yönden çekiciliğinizi karşı cins üzerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bugün zevkleriniz ön planda olacak fakat, birlikte çalıştığınız kişilerin gereksiz kaprisleri yüzünden, gün içinde can sıkı olaylar gelişebilir. Zihinsel aktivitelerinizin engellenmesine izin vermemeli ve yaratıcı yönünüzü yapacağınız işlere yansıtmalısınız.

  Sevgili Başak,
  Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Güneş sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Kişisel çıkarlarınızı baz olarak ele alacak, konular üzerinde yoğunlaşmanız mümkün. Partnerinizle ilişkilerinizde bir gevşeme söz konusu. Kişisel zevklerinizi ön plana çıkarırken, onun tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizi esirgemek istemediğiniz bir gündesiniz.


  Sevgili Terazi
  İşinizle ilgili yeni değişimlere ihtiyaç duyuyorsunuz. Yaptığınız her işe duygusal bir şekilde bağlanıyor ve başarı için her türlü sonuçlarına katlanıyorsunuz. Bugün kendinizi güçlü hissederken, yaptığınız işlere belli bir disiplin getirmek istiyorsunuz. Bilgilerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız.


  Sevgili Akrep,
  İyi niyetli ve dürüst yapınızın takdir görmesi sizin motivasyon kaynağınız. Bugün yapacağınız yolların kar amacına dönüşmesini sağlamanız mümkün. Alacağınız teklifleri akıllı ve mantıklı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bilinçaltınızda sizi etkileyen olaylardan kurtulmalı ve kendinize daha esnek davranmalısınız.İş disiplininiz mükemmelleşiyor.


  Sevgili Yay
  Toplumsal işlerde başarı kazanmak, sizin için kolay bir şekilde gelişecek. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni projelerin gündeme gelmesiyle birlikte, yeni bir motivasyon kazanacaksınız. Kendiniz daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Bugün değişen şartlarınızı yeniden düzenlemelisiniz. Çevrenizi etkilemeyi başaracaksınız.

  Sevgili Oğlak,
  Güneş’in burcunuzda ilerlemesi, her anlamda neşeli ve çekici bir dönem sizin için başlıyor. İsteklerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda baskıcı davranabilirsiniz. Ay, ailenizle ilişkilerinizi olumlu şekilde etkiliyor. Bugün onlara olan bağlılığınızı ortaya çıkaracak, konular gündeme gelebilir.Duygusal bağlarınız güçleniyor.

  Sevgili Kova,
  Çevrenizde yapacağınız işlerin ses getirmesini istiyor ve bazı planlarınızı gizli tutmayı seviyorsunuz. Bugün dikkat çekmek için fazla bir şey yapmanıza gerek kalmadan gözler üzerinizde olacak. Güneş bilinç altınızı etkilerken, başlarken, karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim söz konusu olacak. Duygularınızı gizlemeyi başarıyorsunuz.

  Sevgili Balık,
  Oğlak’ta ilerleyen Güneş, maddi konulara daha fazla değer vermeye başlamanızı sağlayacak. Olaylara mantıklı ve temkinli yaklaşıyorsunuz. Bugün çözümleyici ve araştırmacı yönlerinizi ortaya çıkarmak için aceleniz yok. Olayları inceliyor ve kendinize yeni bir şans vermek için, önce karşınızdaki kişileri denemek istiyorsunuz.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkurler :)
   
 3. sudembeyaz

  sudembeyaz Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  6 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  3.543
  Beğenilen Mesajlar:
  122
  Ödül Puanları:
  63
  teşş pasimmmmmmmmmm
   
 4. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  sende olmasan pasim burcumuzu nerden okucaz sağoll
   
 5. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Sevgili Başak, Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Güneş sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Kişisel çıkarlarınızı baz olarak ele alacak, konular üzerinde yoğunlaşmanız mümkün. Partnerinizle ilişkilerinizde bir gevşeme söz konusu. Kişisel zevklerinizi ön plana çıkarırken, onun tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizi esirgemek istemediğiniz bir gündesiniz.
  tşklerr pasikam :))

   
14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Ocak Günlük Burç Yorumları

  14 Ocak Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bugün Ay'ın boşlukta olduğu saatlerde sevgilinizle uzun vadeli ortak planlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Uzak bir seyahat bu planın bir parçası olabilir. Aşkta yoğun duyguların ortaya çıktığı bir gündesiniz. Alternatif olarak eğer varsa çocuğunuzla ilgili uzun vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Ay akşam burç değiştirdikten sonra yapmanız gereken çeşitli günlük işlere...
 2. 14 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burumu okumadan güne başlamam diyorsanız buyrun 14 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın Oğlak burcundaki enerjisi sorumluluklarınızı ve kariyerinizi ön plana almanıza neden olacak. Hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle otorite konumundaki kişilerle ilişkinizde rahatlama olabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Ancak ikili...
 3. 14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 haziran 2011 burç yorumları burçlar, 14 haziran burçları, 14 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 14 haziran 2011 günlük burç yorumları sizlerle melekler. Sevgili Koç, Mesleki konularda iddialı olacak ve bildiğiniz konulardan taviz vermek istemiyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk...
 4. 14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 Eylül çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 14 eylül burç yorumları 14 eylül 2011 günlük burç yorumları 14 eylül 2011 burç yorumu 14 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda günlük burç yorumlarını, aylık burç yorumlarını ve yıllık burç yorumlarınızı okumuştunuz melekler...Bu yazımızda ise 14...
 5. 14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 14 ekim cuma Günü Günlük Burç Yorumları 14 ekim burç yorumları 14 ekim 2011 günlük burç yorumları 14 ekim 2011 burç yorumu 14 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın son iş günü 14 Ekim Cuma gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 14 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler... Koç...

Sayfayı Paylaş