14 Şubat Sevgililer Günü Sevgilinize alternatif hediye önerileri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
14 Şubat Sevgililer Günü Sevgilinize alternatif hediye önerileri
hediye kartı sözleri sevgililer günü için ucuz hediyeler en ucuz sevgililer günü hediyesi hediyeleri hediyesi
Sevgilinizde yanlış bir izlenim bırakmamak için doğru hediyeyi almanız şart. Bunun için beraberliğinizin boyutu çok önemli. İşte bu tür durumlarda uygulayabileceğiniz alternatif hediye önerileri…
Kuru kuru aşk kalbe zarar… Sevgilinize hediyeler almak, aşkınıza farklı bir heyecan katar. Ama hediye alırken birlikte olduğunuz insanla aranızdaki ilişkinin boyutu da son derece önemli. İşte bütçenize ve ilişkinizin türüne göre alacağınız hediyeler…
İşyeri flörtü
İşyerindeki flört kadar hiçbir şey gününüzü eğlenceli yapamaz. Ona vereceğiniz hediye özenle seçilmeli.
- Ucuz olsun: Size önerimiz evde pişirilmiş bir kek ya da sıcacık kurabiye. Böylece hem gururu okşanmış olacak, hem de ofisteki diğer kişilerden farklı olduğunu anlayacak.
- Ölçülü olsun: Eğer sizden hoşlanıyorsa, bu onun beklediği bir işaret olabilir. Size karşı bir şey hissetmiyorsa da bu nazik hediye sizi çok fazla açığa vurmayacaktır. İşte müzik dinlemekten keyif alıyorsa, ona kullanışlı küçük bir radyo verebilirsiniz.
- Pahalı olabilir: Ona, hayranı olduğu bir müzik grubuna ait bir tişört ya da şapka alarak alabilirsiniz. Bu, onunla ilgili ayrıntılara dikkat ettiğinizi gösterir.
Uzaktaki sevgili
Bu hediyenin asıl görevi, ona sizi düşündürmekten çok çevresindeki diğer kadınları fark etmesini engelleyebilecek olması.
- Ucuz olsun: Gösterişli bir karta yazılmış aşk mektubu, gerçekten çok işe yarayabilir. Eğer yazacağınız mektupta onun ne kadar mükemmel biri olduğunu anlatırsanız, kendisini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.
- Ölçülü olsun: İkinizin güzel bir resmine ne dersiniz? Siz en iyisi onun da seveceğini tahmin ettiğiniz bir fotoğraf gönderin.
- Pahalı olabilir: Sizi daha sık ziyaret etmek için teşvik edecek bir bavul seti, oldukça iyi bir hediye olabilir. Bir bavul seti, aynı zamanda sizi bir tatile götürmesi için ona fikir verebilir. Konser biletini ise alternatifler arasına bile almayın.
Terk etmek üzereyseniz
O artık eski sevgililer arasındaki yerini almak üzere. Bu yüzden ona özel bir hediye vermeyin.
- Ucuz olsun: Ona bulabileceğiniz en komik e-kartı yollayın. Hem, oldukça ucuz olan bu hediye için onu görmenize de gerek kalmaz.
- Ölçülü olsun: Yollarınızı ayırmak üzere olduğunuz sevgilinize, ikinizin çerçeveli bir resmini verin. Hediyeniz ayrılık sonrasında sizden ona hatıra olarak kalabilir.
- Pahalı olabilir: Ona pahalı ama çirkin bir ceket alın. Nasılsa kendisini giymek için mecbur hissedecek ve siz de onu her gördüğünüzde gülüp eğleneceksiniz. Ancak hala onu düşündüğünüzü hissettirecek bir hediye almanız hiç de iyi bir fikir olmaz.
Evlilik düşünceniz varsa…
Gözünüz ondan başkasını görmüyor. O zaman alacağınız hediye ilişkinizi de ileriye dönük beklentilerinizi ifade etmek için en iyi yol olacaktır.
- Ucuz olsun: Mum ışığı, şarap, çiçekler ve siz. Ona hediye olarak bir yemek davetinde bulunabilirsiniz.
- Ölçülü olsun: Ona her gün giyebileceği bir şey hediye edin. Şapka, gömlek, tişört… Böylece ne zaman aldığınız kıyafetleri giyinse sizi ve aşkınızı düşünecektir.
- Pahalı olabilir: Neden güzel bir tatil ayarlamıyorsunuz? Yapacağınız bu sürpriz kaçamak sonrasında, ilişkiniz bir adım daha ileri gidebilir.
Çıkmaya yeni başladıysanız…
İlişkiniz yeni başladıysa, alacağınız hediye sizin ne kadar düşünceli biri olduğunuzu göstermeli. İşte size onu düşündüğünüzü ama olayları çok da fazla ciddiye almadığınızı gösterecek birkaç hediye önerisi.
- Ucuz olsun: Kendi elinizle harika lezzetler yaratabilirsiniz. Pişireceğiniz kurabiye ile sadece düşünceli olmadığınızı aynı zamanda iyi yemek yapabildiğinizi de gösterebilirsiniz. Böylece sevgilinizin kalbini muhteşem bir yemekle yeniden fethedebilirsiniz.
- Ölçülü olsun: Beğendiğiniz bir kitabı alabilirsiniz. Ancak, bu bir aşk romanı olmasın. Bu hediye hem sizin kültürel yönünüzü gösterecek, hem de sevdiğiniz bir şeyleri onunla paylaşmanızı sağlayacak.
- Pahalı olabilir: Piyasada her ikinize de keyif verecek birçok oyun bulabilirsiniz. Ayrıca bu oyunlarla hem aranızdaki uyumu sınayabilir hem de evde kaldığınız zamanlarda doyasıya eğlenebilirsiniz. Ancak bu arada bağlılık anlamı taşıyan ya da yoldan çıkartıcı bir şeyler vermeyin. Bir mücevher özellikle de yüzük ya da kişisel olan herhangi bir şey, mesela iç çamaşırı, sizin için hiç de iyi bir seçim olmaz.
Kararsızsanız…
Hiç çıkmadığınız ama aranızda bir şeylerin olduğunu da inkar edemeyeceğiniz biri. O halde, alacağınız hediye bir iz bırakmalı.
- Ucuz olsun: Hiçbir zaman modası geçmeyecek bir hediye önerimiz var size: Karışık bir CD. Sizin için özel olan şarkıları seçin. Seçiminizde çok dikkatli olun, çünkü bu şarkılar aynı zamanda müzik zevkinizi de göstermeli. Bu arada, romantik mesajlar veren birkaç şarkı da hiç fena olmaz.
- Ölçülü olsun: Ortak bir noktanızı düşünün ve ona göre hediye seçin. Özellikle birlikte yapmaktan hoşlandığınız bir şeyler vardır; müzik, spor ya da film. Bunlardan birine alacağınız 2 bilet sayesinde, yeni bir buluşmayı da garantilemiş olursunuz.
- Pahalı olabilir: Kaliteli bir içki vermek yanlış bir seçim olmaz. Eğer dışarıda içki içmekten keyif alıyorsa, onun için bir kulübün özel üyelik kartını hediye edebilirsiniz. Böylece en azından arkadaşlığınız şerefine kadeh kaldırmak için bahaneniz olacaktır.
 
Üst