14 şubat sevgini haykır

PaSikA

Yeni Üye
Üye
14 şubat sevgini haykır
Melekler 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor belki sizde eşinize, nişanlınıza veya sevgilinize olan aşkınızı burda haykırmak istersiniz...

sevgililer-gunu-1007.png

14 Şubat sevgililer günü size ne ifade ediyor şiir, mesaj ve güzel sözlerinizi bekliyoruz kızlar :tik:

Hııımm bakalım kim kazanacak ben katılmayı düşünmüyorum derslerim çok yoğun düşünecek birşeyim yokki:uhu: şimdiden başarılar meleklerime

arkadaşa katılıyorum...bize hergün 14 şubat...
Canım eşim,sevgilim,sevdiğim,can yoldaşım,hayat arkadaşım...
Seni her gün her saat her dakika her saniye ve salisede özlüyorum,seviyorum...
Bazen kavgalarımız tartışmalarımız olmuyor mu oluyor tabiki tuz,acı biber... :D
Bunca kabalığın,odunluğun bazen romantikliğin,çocukluğunla, kısaca HERŞEYİNLE seviyorum seni...
Sevgili melekler size tavsiyem, kavga ettiğinizde sinirlenseniz dahi sakin olun...hiçbirşey yapamıyorsanız karşılık vermeyin daha da büyütmeyin...kendinize meşgul edecek oyalayacak birşeyler bulun kadınların işi bitmez...ister müzik dinleyin ister dolabınızı düzenleyin bulaşık,çamaşır,ütü vs...Ben öyle yapıyorum...İnanın eşim yaptıklarından pişman oluyor ses tonu değişiyor,sessizleşiyor...Benimle iletişim kurmaya çalışıyor...Ne de olsa eşim,aynı yatağı paylaşıyoruz ve daha özel şeyler...Özel durumlarınızda kısıtlama yapmayın yatak ayırmayın...Evliliğinizin tadını çıkarın..Erkekler çocuktur,büyütün,siz eğitin,öğretin...
Sağlıcakla kalın melekler...

Geri