Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  14 temmuz burç 14 temmuz burcu 2010 burç yorumu 2010 yorumları
  Bakalım kızlar 14 Temmuz Çarşamba günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c:

  Koç
  14. Temmuz.2010
  21 Mart – 19 Nisan

  Yaratıcılık ve kendini gösterme açısından şanslı bir gündesiniz. İçinizden yükselen bir enerji ile işlerinize yoğunlaşabilir, ortaya ilginç şeyler çıkarabilirsiniz. Günün geri kalanını en hoşlandığınız işleri ya da hobileri yaparak devam ettirebilir, sosyal aktivitelere katılabilir, enerjinizi yükseltebilirsiniz.

  Boğa

  14. Temmuz.2010 20 Nisan – 20 Mayıs
  Aile üyeleri ile iletişimin önem kazandığı bir gün. Özellikle ikili diyaloglarda dikkatli olmalı, kırıcı ve hoş olmayan ifadelerden uzak durmalısınız. Geçmişinize dair bazı konular açılabilir, kendinizi sorgulanıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Durumun aslında böyle olmadığını kendinize kabul ettirmeniz gerekebilir.

  İkizler
  14. Temmuz.2010
  21 Mayıs – 21 Haziran

  Çevre ile olan iletişiminiz, sözleriniz, yapacağınız anlaşmalar gün boyunca büyük önem taşıyabilir. Yakın arkadaşlar ile bir araya gelebilir, kurduğunuz diyalog ile ilişkinizdeki sağlamlığı katmerleyebilirsiniz. Sizin için oldukça olumlu etkilerin olduğu, iletişimin büyük önem taşıdığı,neşeli ve pozitif enerji taşıyan bir gün.
  Yengeç
  14. Temmuz.2010
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Parasal konular halen gündeminizi meşgul ediyor olabilir. Yatırımlarınız ve onları ne yapacağınız gündeme gelebilir, yeni yatırım ve birikim yolları arayabilirsiniz. Ancak bazı yatırımlar konusunda dikkatli olmazsanız sonradan pişmanlık yaratabilecek yanılgıların içine düşebilirsiniz. Harekete geçmeden önce iki defa düşünmeniz gereken bir gündesiniz.


  Aslan
  14. Temmuz.2010
  23 Temmuz – 22 Ağustos
  Doğuştan gelen yeteneklerinizin ve kişisel özelliklerinizin size fayda getirebileceği bir gündesiniz. Sergilediğiniz özellikler ile hem iş ortamında, hem de kendi çevrenizde ön plana çıkabilir vetakdir toplayabilirsiniz. Öte yandan arkadaşlarınız arasında bazı olumlu ve olumsuz eleştiriler de alabilirsiniz.


  Başak
  14. Temmuz.2010
  23 Ağustos – 22 Eylül
  Üzerinizde bir süredir devam eden olumsuz duygular bugün de etkisini göstermeye devam edebilir. Endişeli bir ruh haline bürünebilir, geçmiş meseleleri kendinize dert edebilirsiniz. Olumsuz duygular, kayıp hissi peşinizi bırakmayabilir. Ancak kontrolü ele alabilir ve bu duygulardan kurtulmayı başarabilirsiniz.


  Terazi
  14. Temmuz.2010
  23 Eylül – 22 Ekim

  Dostluk ve arkadaşlığın önem kazandığı bir gün. Bir arkadaşınız sizden yapabileceğiniz bir yardım isteyebilir, ona destek olabilirsiniz. Akşam saatleri için ortak bir organizasyon düzenleyebilir, favori arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelerek geçmişten ve geleceğe dair planlarınızdan, ümitlerinizden bahsedebilirsiniz.

  Akrep
  14. Temmuz.2010
  23 Ekim – 21 Kasım
  İş vereniniz ile birlikte bir projede ortak çalışmak zorunda kalabilir, kendinizi lüzumsuz bir gerginlik, endişe içinde bulabilirsiniz. Çalıştığınız ortam nedeniyle moraliniz bozulabilir. Üstelik çalışmalarınızın karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz. Bunlara kulak asmayın ve çabalamaya devam edin.


  Yay
  14. Temmuz.2010
  22 Kasım – 21 Aralık
  Güne yurt dışı ile ilgili oldukça olumlu haberler alarak ve haberlerle ilgili yoğun bir iletişim trafiğine girerek başlayabilirsiniz. İş yerinizde dış ticaret veya yurt dışı konularında ilginç ve size fayda sağlayabilecek gelişmeler yaşanabilir, işin içinde sizin de katkınız olabilir. Kendinizi gösterme fırsatı bulacağınız bir gün olabilir.

  Oğlak
  14. Temmuz.2010
  22 Aralık – 19 Ocak
  Değişim arzuları içinde bulunduğunuz, adeta kendinizi yok edip baştan yaratmak gibi isteklere çekildiğiniz bir gün. Sevdiğiniz kişiye karşı olan tutkunuz hiç beklenmedik bir şekilde artabilir, sizi de şaşırtabilir. Maddi konularda yanılgılara düşebileceğiniz için dikkatli olmalı, özellikle de yatırımlarınız konusunda iki kere düşünmelisiniz.


  Kova
  14. Temmuz.2010
  20 Ocak – 18 Şuba
  Ev içerisinde eşiniz ile küçük sürtüşmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizin sahip olduğu bazı özellikler konusunda olmadık yerden küçük bir sürtüşme yaratabilir ancak yıkıcı değil, yapıcı davranarak olayı tatlıya bağlayabilirsiniz. Sizi kıskanabilecek kişilere karşı koz vermemeye dikkat etmelisiniz.


  Balık
  14. Temmuz.2010
  19 Şubat – 20 Mart

  Gün boyu kendinizi çalışma ve üretme gücü açısından verimsiz, yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi faydalı kılmak adına daha yoğun bir tempo ile çalışmaya zorlayabilir, ancak olumsuz neticeler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde devamlı hizmet aldığınız bir mekanda beklenmedik bir sorun yaşayabilir, müşkül duruma düşebilirsiniz.   
 2. lopezli

  lopezli Hamiş Melek

  Kayıt:
  23 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  45
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  8
  Evt dogru artioooo üffff, tsk ederiiiiim
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürlerrrr :)))
   
14 Temmuz 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünkü etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.Duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, akşamüzerine kadar Ay on ikinci evinizde dolaşmaya devam edecek. Ay'ın bu konumu yalnız kalma arzusu verebilir ve kalabalık gruplar içinde kendinizi o...
 2. 14 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burumu okumadan güne başlamam diyorsanız buyrun 14 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın Oğlak burcundaki enerjisi sorumluluklarınızı ve kariyerinizi ön plana almanıza neden olacak. Hareketli ve renkli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle otorite konumundaki kişilerle ilişkinizde rahatlama olabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Ancak ikili...
 3. 14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 mart ne burcu 14 mart burcu burç yorumu Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 14 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :dil::dil: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha...
 4. 14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  14 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler 14 Nisan günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 14 Nisan burç yorumlarınız :yahoo::yahoo: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Bazı kaygılarınız var. Kaygılarınızın yersiz olduğunu siz de biliyorsunuz. Bugünlerde bunun üzerine gidecek cesareti...
 5. 14 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 14 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 14 Temmuz 2011 Perşembe gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Duygusal ve yaratıcılığınızı mükemmel kullanacağınız bir gün içindesiniz. Ay’ın konumu, aşkta güçlü yönleriniz ortaya çıkarıyor. Çevreniz tarafından ilgiyle izlenebilirsiniz. Partneriniz ile olan...

Sayfayı Paylaş