Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  14 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Burççu Lavişten ....:)

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz fakat önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlardı. Bugünlerde, söz konusu faaliyetlerin bazı belirtileriyle karşılaşabilirsiniz. Altında olduğunuz Astrolojik etrkiler size, insanlara karşı güvensizlik hisleri vermektedirler. Hiçbir ard niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz. Bu tutumdan direk bir zarar görmeseniz bile birçok konuda kendinizi engelliyorsunuz. Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz. Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs

  Yanlış kararlar vermeye açık bir dönemdesiniz. Bu sıralarda bazı ailevi sorunlarınız olabilir. Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz. İş konularında iyisiniz ve bazı küçük başarılar kazanmanız olasıdır. İyi niyetli yaklaşımlarınız takdir edilmiyor. Karşınızdaki kimselere yaklaşmaya çalışmanızda fayda yok. Sizin için en iyisi ilgisiz kalmaktır. Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar. Aksi takdirde yanlış değerlendirileceksiniz. Bugün kısa yolculuklarda şanssızsınız. Hertür aksilik olabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran


  Çevrenizdeki kişi ve olaylara karşı fazla meraklı davranışlar içinde olmaktan kaçınmalı, daha doğrusu merakınızı belli etmemelisiniz. Eğer siz üzerine giderseniz bir çok şeyi sizden saklayabilirler ya da yanlış yansıtabilirler. Halbuki bunlar sizi direk ilgilendiren konulardır. İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz olasıdır. Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir. Bunun yerine elinizdekinden memnun olup, imkanlardan istifade etmeye gayret ederseniz daha kazançlı olursunuz. Nasıl olsa şikayetleriniz hiçbirşeyi etkilemiyor bari kendinize dert etmeyin. Bugünlerde ve belki de bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen durumlara sokabilir.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Amaçsız ve kararsız bir günde olmanız olasıdır. Durmadan karar değiştirmeniz ve bu yüzden de hiçbirşey yapamanız mümkündür. Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz. Unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacak derecede büyüyebilirler. Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu gibi sorunlarınız olmaz. Anne ya da yakınınız olan başka bir yaşlı kadın yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir. Bugün duygularınızı açabilmeniz zordur.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün karşı cins ilişkilerinde şanslı olduğunuz gibi maddi konularda da rahat ve başarılısınız. Bugün duygusal yapıda olmanız mümkündür. Bazı gerekli alışverişler yapabilirsiniz. İhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan istifade etmeye gayret edin. Özellikle bozuk ya da zayıf giden sosyal ve duygusal ilişkileri düzeltmek için çok uygun bir gün fakat mesleki konularda da başarılı olabilirsiniz. Özellikle kadınlarla zor anlaşabileceğiniz bir gün ve bir kadın sizi oldukça sinirlendirebilir. Alkollü içkiler ve bir tedavi ya da ağrı için alınan uyuşturucu ilaçlardan da uzak olmaya gayret etmelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül


  Parayla ilgili konularda şanslısınız. Elinize bir miktar para geçebilir veya önümüzdeki günlerde gelecek olan paranın belirtilerini görebilirsiniz. İyi etkilerine rağmen bugün sizin için iç sıkıcı olabilir. İçinizden gelmese de bazı dostlarınızı ararsanız bu sıkıntıyı atabilirsiniz. Siz bir erkek seniz karşı cins ilişkilerinde, kadınsanız maddi konularda şanslısınız. Şanslı olduğunuz alanı hesaba alarak hareket ederseniz teşebbüslerinizde başarılı olursunuz. Sevdiğinizin bir dostunuzun sizi araması veya evinize misafir gelmesi mümkündür.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Bugün yolculuklarda şanslı ve rahatsınız. Bir yere giderek halletmeniz gereken şeyleri bugüne odaklarsanız herşeyin çok kolay olaccağını görebilirsiniz. İş ve belki de alımsatımla ilgili şeylerde bazı kazançlarınız olabilir. Eğer üzerinde durduğunuz ve gelişme seviyesinde olan bazı karşı cins ilişkileriniz varsa bugün veya en geç bir, iki gün içinde dananın kuyruğu kopabilir. Olumlu gelişmeler ufuktadır ve her duruma hazır olmalısınız. Eğer siz erkekseniz bu gün fiziksel olarak ayrıca güçlüsünüz. Ayrıca bugün ve yarın Yolculuk ve hareketli ortamlarda bulunmaya yatkınsınız. Bu iki gün içinde oldukça hareketli olabilirsiniz. Hisleriniz mantığınızdan daha güçlüdür.

  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Esas olarak sakin ve hareketsiz bir gündesiniz fakat olayları zorladığınız takdirde bazı konularda büyük başarılar kazanabilirsiniz. En azından bugün size karşı olan bir şey ya da kişi yok. Sizin üzerinizde olan kimselerden bazı talepleriniz varsa bugün teşebbüse geçin. Yakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz. Olabilecekleri en mantıklı şekilde tahmin etmeye çalışmalı ve hazırlıklarınızı yapmalısınız. Uyanık davrandığınız takdirde başkalarından önce davranmış olursunuz. Bu sizin için son derece şanslı ve mutlu bir dönem olabilir. Bu yüzden bu günkü ve belki de önümüzdeki iki gün içindeki gelişmeleri dikkatli takip etmelisiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Fiziksel olarak yorgun ve yetersiz, düşünsel olarak dağınık olabilirsiniz fakat karşı cins ilişkilerinde oldukça şanslı bir gündesiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan bazı işleriniz sorunlu olabilir. Ayrıca sakar ve kazalara açık durumdasınız. Bazı konularda anlama zorluğu da çekmeniz olasıdır. Bunlara dikkat ederseniz bugün zararsız ve hatta oldukça da kazançlı bir gün olabilir. Bugün gereksiz alış veriş, gereksiz masraflar ve alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz fakat bu gibi şeylerden fazla zarar görecek yapıda değilsiniz. Tabii kararınızı bilmeniz ve aşırıya kaçmamanız şartıyla.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Hiç ilgisi olmayan konuları üzerinize alınıp, çevrenizdeki kimselere karşı sert tutumlar takınabilir ya da küsebilirsiniz. Aynı şekilde, düşüncesiz sözler sarfetmeye de eğilimlisiniz. Kötü konuşmaktan başka kendi sırlarınızı da ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz karşıcins ilişkileri, kadınsanız parasal açıdan şanslı olabilirsiniz. Bunun dışında bugün, erkekseniz parasal, kadınsanız duygusal açıdan da hareket kazanmanız ve bu alanlarda sürpriz olaylar yaşamanız olasıdır. Yani şanslı olduğunuz alanların dışında da başarılı olabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  İletişimle ilgili konularda şanslısınız. En merak ettiğiniz konulardaki bilgi ve haberler size kolaylıkla ulaşabilir. Kafanız bilgi almaya, yeni şeyler öğrenmeye ve herhangi bir konunun en ince detayını yakalamaya açıktır. Yoğun bir çalışma dönemi içine girmektesiniz. Önceden göremediğiniz bu dönem sizi oldukça terletecek fakat sonuç olarak meddi ve manevi ödüller alabileceksiniz. Bugünü ve önümüzdeki birkaç günü kendinizi disipline ederek yoğun konsantre ile geçirmeniz tavsiye edilir.

  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bugün, sizin gününüz değil. Size de sıra geleceğini bilin ve sakin olun. Bugün sevdiğiniz türden bir eğlencede bulunmanız ve kendinizi yenileyebilecek derecede güzel vakit geçirmeniz olasıdır. Günlük rutin faaliyetlerinizde de bir çok şeyden olumlu sonuç alarak kendinizi güçlü hissetmeniz mümkündür. Anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. Eğer birlikte olduğunuz kimse Oğlak, Boğa ya da Başak gibi toprak gurubu burçlardan birisine mensup bir kimseyse onunla inatlaşma içine girmeniz olasıdır. Birlikte olduğunuz kimse Yay, Aslan, Koç gibi Ateş gurubu insanıysa onunla çok mutlu bir gün geçirebilirsiniz ve eğer İkizler, Terazi, Kova gibi Hava gurubu burçlarının insanıysa kavga edebilirsiniz. Su gurubu burçlardansan herşey kendi normal akışındadır.


   
  Son düzenleme: 16 Temmuz 2012
14 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Burççu Lavişten ....:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 14 TEMMUZ burç yorumları

  14 TEMMUZ burç yorumları

  14 temmuz burç 14 temmuz hangi burç burcu hangi ne burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan İş arkadaşlarınızın hakkınızdaki olumlu düşünceleri motivasyon yaratacak. Onlarla olan ilişkileriniz de daha iyiye gidecek. Yeni planlar yapmak için ideal bir gündesiniz. Hayata ve insanlara karşı pozitif yaklaşımlarınız herkes tarafından takdir edilecek ve karşılığını da göreceksiniz. Boğa 20 Nisan - 20...
 2. Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız..Temmuz ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Astroloji bilmek, rüzgarın nereden estiğini bilmek gibidir. Astroloji bilgisi sayesinde sizi destekleyen...
 3. Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği,...
 4. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 5. 12 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Ben Lavişten...

  12 Eylül 2012 Çarşamba Burç Yorumlarınız....Ben Lavişten...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Duygusal...

Sayfayı Paylaş