Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Aralık Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil:
  Koç
  Sevgili Koç, bugün harcamalarınızda, ödemelerinizde çok dikkatli olun zira düşünmeden acele hareket etme eğiliminde olacaksınız. Uranüs ve Güneş arasındaki sert açının tetiklemesiyle pahalı ve gereksiz bir şey satın almaya karar verebilir ve büyük bir harcama yapabilirsiniz. Bilmediğiniz bazı şeyler bir anda su yüzüne çıkabilir.


  Boğa
  Sevgili Boğa, bugün yakın ilişkileriniz sizi canlandıracak ve harekete geçirecek. Günlük alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve değişen koşullara ayak uydurmanız gerekecek. Esnek olmaya çalışın ve durumlara farklı perspektiflerden bakın. Başkaları sizi motive edecek belki ama bir yandan da sizi sinirlendirebilecek.

  İkizler

  Sevgili İkizler, bugün kariyerinizle ilgili konularda ani kararlar verme ve düşünmeden harekete geçme eğiliminde olabilirsiniz. Plan yapmanız ve uzun vadeli düşünmenizde fayda var zira sonradan pişman olacağınız adımlar atmak istemezsiniz. Partneriniz ve kariyer sorumluluklarınız aynı anda üzerinize gelebilir.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, aşkta iniş çıkışlı bir gün olabilir. Aranızdaki sorunları çözmek için uygun bir gün değil zira ortam karmaşık ve değişken olduğundan bunu daha sakin bir günde bırakmalısınız. İş ortamınızda ve günlük programınızda da ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yurt dışı, mahkeme ve üniversite bağlantılı konulara dikkat.

  Aslan
  Sevgili Aslan, bugün kredi, borç, vergi, sigorta, hisse, miras, tazminat gibi ortak gelir kaynaklarında hiç beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz, her durumda esnek olmaya çalışın ve fevri davranmayın. Eşiniz veya iş ortağınız size destek olacak ve zor düğümleri çözmeniz için yol gösterecek. İkili ilişkiler çok olumlu.

  Başak
  Sevgili Başak, bugün duyarlı sinir sisteminizle ortamdaki elektriklenmeden rahatsız olabilirsiniz. Ailenizin ve yakın ilişkinizin gereksinimleri arasında bocalayabilirsiniz. Eşinizin ya da iş ortağınızın ani tepkileri sizi şaşırtabilir, hassas konuları gündeme getirmeyin ve zaten gergin olan ortamı daha fazla germeyin.

  Terazi
  Sevgili Terazi, maddi konularda zorlanabilirsiniz. Örneğin satın aldığınız evin peşinatı, okul taksidi ya da yeni doğan bebeğiniz için yüklü bir masraf ya da ödeme söz konusu olabilir. Ayrıca bugün iş programınız çok karışık olabilir ve beklemediğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkinizde dikkatli olun.

  Akrep
  Sevgili Akrep, bugün aşkta veya çocuklarla ilgili konularda beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Size çok garip ve tuhaf gelen durumlar olabilir. Sevgiliniz, çocuğunuz ya da eğlence adına yüklü masraflar aniden ortaya çıkabilir. Eve ait konular ise olumlu olacak ve bir anlamda korunacaksınız. Evde sakinleşebilirsiniz.

  Yay
  Sevgili Yay, iş evinizdeki Ay’ın konumu yapacak pek çok işiniz olacağına işaret ediyor. Günlük işleriniz arasında anne ya da babanız veya evle ilgili bir konu ortaya çıkabilir ve hemen ilgilenmenizi gerektirebilir. Bu durum her neyse hiç beklemediğiniz bir şey olacak ve şaşıracaksınız. Kardeş, kuzen gibi yakınlarınız sizi destekliyor.

  Oğlak
  Sevgili Oğlak, bugün aşk iletişim evinizdeki Uranüs’ün sert etkisi bir anda öfkelenip sonradan çok pişman olacağınız sözler söylemenize neden olabilir. İçinizde biriktirdiğiniz kırgınlıklar patlama şeklinde ortaya çıkabilir. Kardeş, kuzen, dayı, amca gibi yakınlarınızla olan ilişkinizde dikkatli olun, parlamaya hazır bir ortam olacak.

  Kova
  Sevgili Kova, bugün birdenbire bir arkadaşınız ya da gurupla hiç anlaşamadığınızı görebilirsiniz ve aranızda bir tartışma çıkabilir. Dernek, kulüp gibi topluluklar ve arkadaşlarınızla aranızdaki para konularında çok dikkatli olmalısınız. Ani bir harcama çıkabilir, ama başka bir arkadaşınız da yardımınıza koşabilir.

  Balık
  Sevgili Balık, bugün sorunlu bir gün olabilir. Üstlerinizle veya müşterilerinizle ya da aile büyüğü gibi otorite figürleriyle olan ilişkilerinize itina gösterin. Birisi önünüze engeller çıkartmaya çalışabilir ve siz de ona haddini bildirmeye kalkabilirsiniz. Kavga etmek yerine daha diplomatik bir yol seçmelisiniz. Fevri davranabilirsiniz   
 2. * MuCiZé *

  * MuCiZé * Forum Okuru

  Aslan Sevgili Aslan, bugün kredi, borç, vergi, sigorta, hisse, miras, tazminat gibi ortak gelir kaynaklarında hiç beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz, her durumda esnek olmaya çalışın ve fevri davranmayın. Eşiniz veya iş ortağınız size destek olacak ve zor düğümleri çözmeniz için yol gösterecek. İkili ilişkiler çok olumlu.

  tşkler,bugün tam benlik gibi :D:D:D
   
15 Aralık Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Aralık Günlük Burç YOrumları

  15 Aralık Günlük Burç YOrumları

  Koç Sevgiliniz hayatınızda başka biri olduğundan şüpheleniyor. Ona, yanlış kurgular içinde olduğunu anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgili davranmak olacak. İlişkinizde son günlerde onun karşısında pek güven verici durmuyorsunuz! İşinizde can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak için, biraz gayret ederek konsantre olmalı ve öncelik sırasıyla görevlerinizi yerine getirmeye kendinizi zorlamalısınız....
 2. 3 Aralık Burç Yorumları

  3 Aralık Burç Yorumları

  Burcunuzdaki bugünki gelişmeler neler merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, devlet gibi bir kurum veya otorite konumundaki bir kişinin baskı ve gerilimini hissedecek ama yolunuza devam edebileceksiniz. Eşiniz veya beraber olduğunuz kişi ya da iş ortağınız sizi destekleyecek. Birlikte uzun vadeli kararlar alabilir ve sağlam temeller kurabilirsiniz. Partneriniz size...
 3. 20 Aralık Burç Yorumları

  20 Aralık Burç Yorumları

  aralık burc yorumları 20 aralık burç yorumları Hafanın son günü burç yorumlarınızı okumak isteyenlere özel 20 Aralık Günlük Burç Yorumları :tik: Koç (21 Mart - 20 Nisan) Duygularınızı kontrol etmek için gayret gösterin. Aniden gösterdiğiniz tepkilerden daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalısınız. Spor yapın ya da açık havada yürüyüşlere çıkın. Veya...
 4. 22 Aralık Burç Yorumları

  22 Aralık Burç Yorumları

  22 aralık burç yorumları Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 22 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, Güneş, Oğlak burcuna yani sizin onuncu evinize geçiyor. Onuncu ev yıldız haritasının tepe noktasında yer...
 5. 15 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız kızlar :f040::f040::f040: Sevgili Koç, Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Sevgili Boğa, Ay...

Sayfayı Paylaş