Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik:
  Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle alakalı konularda yapılacak ayarlamaların göstergesidir. Ayrıca bu oluşum geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden bu yana yaşananların da tekrar bir gözden geçirilişi anlamına da gelebilir. Eğer siz bir işverenseniz yanınızda çalışan kişilerin sağlık ve iş koşullarıyla yakından ilgilenmeli, sosyal güvencelerini önemsemelisiniz. Eğer siz bir çalışansanız güvencenize önem vermelisiniz, sağlıksız ortamlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Sorunlarınızı üstlerinizle konuşmalı, sizinle birebir ilişkisi olan kişilere özellikle dikkat etmelisiniz.
  Çalışma hayatınızla ilgili yeni değişimler konusunda ne gibi eksikleriniz var, bunları saptamalı, gerekirse bir toplantı veya görüşme talep ederek isteklerinizi dile getirmelisiniz. İşinizden elde ettiğiniz gelir konusunda sorunlarınız varsa, yeni iş olanaklarını araştırmalı, mevcut işinizi geliştirmeli ve size problem çıkaran, sizi üzen ve rahatsız eden, kıymet bilmeyen ve sizi değerinizi anlamayan kişilerden uzak durmalı veya sıkıntılarınızı dile getirmelisiniz. Bu yönde hareket etmeniz halinde, sabır ve iyi niyetinizin karşılığını muhakkak geri bir yansıma şeklinde alabilirsiniz. Yeter ki, abartılı bir hassasiyet içinde davranmayın, sizi gerginleştirecek konularda sakin olmaya çalışın.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Boğa burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar saat 08:49 itibariyle Başak burcunda ilerleyen Güneş ile Yay burcunda seyrini sürdüren Ay arasında meydana gelecek ilkdördün etkisi altında güne adım atıyoruz. Şimdi siz, hem 8 Eylül tarihinden bu yana yaşanan gelişmeleri, verdiğiniz kararları gözden geçirmeli, hem de aşk hayatınız, sanatsal faaliyetleriniz, eğlence hayatınız, borsa, spekülasyon, sportif aktivitelerle ilgili konulardaki projelerinizin daha sağlıklı yürütülmesi adına neler yapabilirsiniz bunları ele almalısınız. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu, kendinize dışarıdan bakabilmeniz ve tarafsız bir şekilde eksiklerinizi görebilmeniz, yanlışlarınızı düzenleme yoluna gitmenizdir.
  Şunu biliniz ki, ne kadar gerçekçi olursanız, başarılı sonuçlar alma oranınız o kadar yüksek olur. Bugünün diğer önemli enerjisi uzak yolculuklar, keşif ve macera tutkunuz, yabancı kişilerle olan görüşmeleriniz, eğitim hayatınız, eşinizin akrabaları, din ve inancınızla ilgili meseleler, ticari ilişkilerinizle ilgili konularda dikkatli düşünmeli, sorumluluklarınızın farkında olmalı ve enerjinizi olumlu işler için kullanmaya özen göstermelisiniz. Abartılı tepkiler göstermeyin, düşünmeden karar almayın ve sonradan pişman olacağınız işlere girişmeyin.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  İkizler burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili İkizler bugün, saat 08:49 itibariyle Başak burcunda ilerleyen Güneş ile Yay burcunda seyrini sürdüren Ay arasında meydana gelecek ilkdördün, eviniz ve ailenizi yakından ilgilendiren meseleler ve iç dünyanızdaki güvence arayışınızla birebir alakalı konuların tekrar gözden geçirilmesi anlamındadır. Yapmanız gereken en önemli şey, iyi bir sonuç alabilmek için öncelikle yolunuza engel çıkarabilecek veya daha sonra sizi zor durumda bırakabilecek kişi ve durumları devre dışı bırakmanız ve dikkatli olmanızdır. Diyelim ki, bir ev kiralamak veya satın almak istiyorsunuz, öncelikle maddi gücünüzü zorlayacak bir karar almamalısınız.
  Görüştüğünüz ev sahibi veya komisyoncuyu iyi seçmelisiniz, evi beğenseniz bile ilerde böyle durumların yaratacağı sorunları göz ardı etmeyiniz. Birisiyle ciddi bir ilişkiniz var ve aynı evde yaşamaya karar verdiniz, o zaman da birlikte olduğunuz kişiyi yakından gözlemleyiniz, düzen ve sadakat konusunda size problemler yaşatabilir mi? veya ebeveynlerinizle ilgili çok önemli bir sorununuz var. Yapmanız gereken içinde bulunduğunuz durumu karşılıklı konuşmak ve sorunları sevgi birliği içinde çözümlemeye çalışmaktır. Bu ve buna benzer şekilde hareket etmeniz ve bu düzenlemeleri yapmanız halinde gayet olumlu sonuçlar alınabilir.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Yengeç burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 08:49 itibariyle Ay ve Güneş arasında meydana gelecek ilkdördün etkisi altında güne başlıyoruz. Bu enerji, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden bu yana planlamaya başladığınız, yakın çevrenizle olan iletişiminiz, eğitim hayatınızla ilgili durumlar, bilgilenmenizi sağlayacak girişimler, haberleşme ve ulaşım, seyahat, düşünce tarzınız, yazılı sözleşmeler veya yeni atılacak imzalar, yazışmalar, kardeşleriniz, komşularınız ve işbirliği yapacağınız insanlarla alakalı her konunun tekrar gözden geçirilmesi ve ayarlanması zamanıdır. Diyelim ki, yeni bir sözleşme ve imza işiniz var. Öncelikle işin mahiyetini, size olan yararını ve elde edeceğiniz gelir konusunda iyi düşünmelisiniz. Kardeşleriniz veya yakın çevrenizi ilgilendiren bir sorun varsa, nasıl halledilirse herkesin yararına olur veya sizin onlara ne gibi katkınız olabilir bunları yeniden saptamalısınız.
  Bugüne dek, kararsız olduğunuz için adım atamadığınız, veya bir türlü çare bulamadığınız mevzular varsa bundan sonrası adına daha sağlam kararlar vermek için düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Bu etki altında yapacağınız ayarlamalar sayesinde yeni girişimlerde bulunmanız mümkün olur. Ayrıca ikili ilişkinizi yakından ilgilendiren konularda, partnerinizle aranızdaki sorunları ele alırken son derece dikkatli davranmalı, birbirinizle olan iletişiminizi güçlendirmeye çalışmalısınız. Herkes kendi payına düşeni yaparsa, ilişkiniz çok daha düzgün temeller üzerine oturabilir.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Aslan burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar saat 08:49 itibariyle Başak burcunda ilerleyen Güneş ile Yay burcunda seyrini sürdüren Ay arasında meydana gelecek ilkdördün, maddi gelir düzeyiniz, para kazanma beceriniz ve bu konudaki yeteneklerinizi hayata geçirmenizi sağlayacak cesaretiniz, yatırımlarınızla ilgili yeni kararlarınız, yaşamınızın kalitesini yükseltecek yeni iş teklifi veya sizin bu konuda yapmanız gerekenlerle ilgili durumların son bir kez daha gözden geçirilme sürecidir. Diyelim ki, işinizden elde ettiğiniz gelir veya tam tersine işsizlik nedeniyle yaşamınızı düzgün bir şekilde geçirmeniz mümkün değil. O zaman derhal yeni iş girişimleri için plan yapmalısınız. Bir başka örnek daha vereyim. Diyelim ki bir kenarda paranız var. O zaman piyasa şartlarına göre nasıl bir yatırım yapmanız gerektiğini uzmanlardan öğreniniz.
  Bazen önümüze fırsatlar çıkar ancak biz kabul etmekte tereddüt ederiz. Alıştığımız düzeni sürdürür boş yere zaman kaybederiz. Oysaki işin mahiyetini ve size sağlayacağı yarar ve zararı araştırırsanız geleceğinizi teminat altına almış olabilirsiniz. Böyle bir durumda inat etmenin bir yararı yoktur. Kimileriniz sadece iş hayatına önem vermekte ve hayatın güzel yanlarını yaşamaktan kendini alıkoymakta olabilir. O zaman gelin bugün, çalışmak kadar eğlenmeye de vakit ayırmanız gerektiği hususunda kendinizi gözden geçiriniz. En küçük ayrıntıyı kaçırmadan herşeyi mantıklı bir şekilde ele alınız. Bu bilinçli haliniz size faydalar olarak geri dönebilir.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Başak burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar güne, burcunuzda ilerleyen Güneş ile Yay burcunda seyrini sürdüren Ay arasında saat 08:49 itibariyle oluşacak ilkdördün etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum 8 Eylül tarihinden bu yana yürürlüğe koymak istediğiniz yeni plan, o tarihten bu yana yaşanan gelişmeler ve şu andaki şartlarınız üzerinde yapılması gereken düzenlemelerin işaretidir. Peki bu nasıl yapılabilir? Öncelikle kararlı olmak gerekir. Kendinizi iyi tanımak, eğilimlerinizi, tavırlarınızı, cesaret gücünüzü iyi özümsemek lazımdır. Bunu yapabilmenin yolu, sorumluluk almaya istekli olmaktan geçiyor. Koca bir dünyada yalnız olmadığınızı ve herkes size karşı olsa bile, sizin güveninizi kaybetmeden amacınıza kilitlenmeyi bilmelisiniz. Ancak böylece yeni adımlar atabilir, eskiyi devre dışı bırakabilirsiniz.
  Buradaki püf nokta, problemlerinizin kaynağına inmek ve en başta değiştirmeniz gereken kişinin, kendiniz olduğu gerçeğini unutmamaktır. Günlük enerjinin bir diğer etkisi, aşk konusunda kimi zaman abartılı düşünmenize neden olması, maceraya sürüklemesi, asıl yapmanız gerekenlerden uzaklaştırması veya var olan ilişkinizle ilgili konularda inişli çıkışlı bir ruh haline sebep olmasıdır. Öncelikle siz, kendinize karşı ne kadar samimisiniz. Geçmişten kurtulmak mı istiyorsunuz yoksa geçmişe bağlanmak mı? yaşadığınız ne kadar gerçek ve bu gerçek sizi ne kadar temsil ediyor. Eğer bilinçli bir şekilde bunları cevaplarsanız biliniz ki yolunuz açıktır. Hala şüpheler içindeyseniz o zaman bir şeyler yerine oturmuyor demektir.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Terazi burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden bu yana başlattığınız veya düşünme sürecine girdiğiniz, yeni girişimleriniz, ustalaşmak istediğiniz alanlar, yaşamınızla ilgili temizlenmesi gerekenler, aileniz ve birlikte olduğunuz kişiyle alakalı düşünceleriniz, ego saplantılarınız ve kendinizle yüzleşmeleriniz, gizli saklı mahrem konularınız, yeni bir hayat kurmadan önce yapılması gerekenler düzenlemelerin işaretidir. Şimdi siz bugüne dek göz ardı ettiğiniz bazı durumları tekrar ele alarak problemlerin ana kaynağına inmeli, planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kimsenin etkisi altında kalmadan önyargısız ve objektif bir şekilde kişileri, olayları süzgeçten geçirmelisiniz.
  Sizin için neler gerekli, kimlerin önemi var, nasıl bir yaşam sürmek istiyorsunuz, hatalarınız nedir veya hangi yanlışların içindesiniz. Bütün bunları tekrar ele alarak, en ince detayına kadar gözlemlerseniz bundan sonraki yeniay sürecinde girişimde bulunmanız kolay olabilir ve önünüze çıkabilecek engelleri savuşturabilirsiniz. Günlük enerjinin bir diğer etkisi ise, aileniz, yuvanız ve duygu dünyanızla ilgili konularda fazlasıyla iyimser düşünerek abartılı girişimlerde bulunmak yerine, herşeyi en ince detayına kadar düşünmeli yanlış kararlar vermemeye özen göstermelisiniz. Böyle bir tutum içinde olmanız sizi zihinsel olarak rahatlatır, sorumluluklarınızla kolaylıkla baş etmenizi sağlar ve iletişim açısından rahatlatır.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Akrep burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden başlattığınız planların, meydana gelen gelişmelerin, yaşamsal mücadelenizin, hedeflerinizin, dostlarınız ve grup ilişkilerinizin, ideallerinizin tekrar gözden geçirilmesi anlamındadır. Ne olursa olsun, kararlılık ve cesaretle bunları ele alabilirseniz, büyükleriniz, arkadaşlarınız ve popüleriteniz sayesinde altından kalkamayacağınız bir şey olamaz. Yeter ki kararsızlık göstermeyin ve girişimde bulunmaktan çekinmeyin. Sorunları hasıraltı ederek yaşamaya devam ederseniz, biliniz ki bu durumlar kendini tekrarlamaya devam edecek ve yine sizi bir şekilde rahatsız edecektir. Önünüzde aşmanız gereken birçok engelle baş edebilmek için öncelikle hayatınızı yeniden şekillendirmeli ve yapılandırmalısınız. Bütün bunların farkında olarak yapacağınız tüm gözden geçirmelerin oldukça işinize yarayacağını söylemek mümkün.
  Günlük enerjinin bir diğer etkisi ise, yakın çevrenizle olan ilişkinizi pozitif yönde etkileyecek olan durumlar sayesinde, iletişim, bilgilenme, seyahat, iş görüşmeleri, eğitim ve kardeş ilişkilerinizle ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu enerjinin abartıya yol açan bir yanı vardır. Bunun bilincinde olarak her ne olursa olsun, dikkatli olmayı, düşünmeyi ve sorumluluklarınızın farkında olmayı ihmal etmeyiniz. Sizden büyük kişilerle iletişiminizi güçlü tutunuz, üzerinizdeki hakimiyet kurması muhtemel insanlarla iyi geçininiz. Özellikle iş ve eğitiminizi ilgilendiren konularda doğru tercihlerde bulununuz.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.  Yay burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar saat 08:49 itibariyle Güneş ve burcunuzda ilerleyen Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden planların, mesleki kariyerinizle alakalı hedeflerinizin hayata geçirilmesi ve yeni girişimlerde bulunulması adına, düzenlemeler yapmanız gereken zamandır. Öncelikle yapmanız gereken, üstlerinize sunacağınız projelerinizi, yenilikçi fikirlerinizi tekrar ele almanız, pürüzlü konuları gözden geçirmeniz, gerekirse büyüklerinizden veya konusunda deneyimli kişilerden destek istemeniz ve eksiklerinizi tamamlamanızdır. Sizi tatmin etmeyen ve zaman kaybettiren durumlar içindeyseniz şu anki göreviniz devam ederken, içten içe yeni iş başvuruları için araştırmada bulununuz. Yeteneklerinizi, aldığınız eğitiminizi ve bugüne dek olan tecrübelerinizi de göz önüne alarak, kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğiniz bir meslek için kollarını sıvamalısınız.
  Tabii ki bunları planlarken, detayları asla gözden kaçırmamalı, kuşku ve kuruntularınızla kendinizi tedirgin etmemeli, güven duygunuzu dimdik ayakta tutmaya çalışmalısınız. Böyle bir tutum içinde davranırsanız ve olumlu yönde planlar yapabilirseniz sonuç sizin açınızdan mükemmel olabilir. Gün içindeki diğer enerjiniz ise, parasal konularda dikkatli olmalı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmeli, abartılı enerjiler altında, nasılsa bir sorun çıkmaz ümidiyle harcamalarda bulunmamalısınız. Sahip olduğunuz değerlerinizi korumaya, özen göstermeye çalışınız. Bunlara dikkat etmeniz halinde ilerisi adına doğru kararlar verebilirsiniz.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.  Oğlak burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden başlattığınız planların, dış dünyayla ilişkileriniz, uzak yolculuklarınız, yüksek eğitim ve farklı ufukları keşif, araştırma ve macera konularında, yayıncılık, hukuk, iş gezileri, dış ticaret, yabancılarla olan işbirliği ve görüşmeler, dini inancınız ve hayat görüşünüz hakkındaki girişimleriniz adına yapılacak düzenlemelerinin işaretidir. Yüksek eğitiminizle ilgili konularda yapacağınız bazı tercihleri, bundan sonra seçmeyi düşündüğünüz mesleği merkez alarak yapabilirseniz, ileriki yıllarda sorumluluklarınızın veya güçlüklerin altından kalkmanız daha kolay olabilir. Başka bir ülkeye iş, eğitim veya evlilik yoluyla yerleşmek gibi niyetiniz varsa, iyice araştırmalı, hangi sorunlarla baş edeceğinizi önceden bilmeli, ailenizden uzak kalmanın sizin üzerinizde yaratacağı psikolojik durumların farkında olmalı, birlikte olduğunuz kişiyi daha yakından incelemelisiniz.
  Mesleki konularda bağlantı kuracağınız şirketlerin maddi güçlerini öğrenmeli, ticaret konusunda daha dikkatli adımlar atmalı, mesleki hayatınızda üst bir konuma geçmenizi sağlayacak yabancı dil veya akademik eğitiminizi önemsemelisiniz. Bu konularda eğer olumlu şekilde planlama yapar ve gerekli kişilerden danışmanlık alarak kendinizi güçlendirebilirseniz alacağınız sonuçlar gayet tatminkar olabilir. İkili ilişkinizle ilgili konularda gerginlik yaratan sorunları daha hoşgörülü ve ılımlı bir şekilde ele alınız. Abartılı tepkilerden uzak durunuz.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Kova burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden başlattığınız planların, evlilik, ortaklık veya başka kaynaklar vasıtasıyla edindiğiniz gelirleriniz, mevcut olan durumunuzda oluşabilecek tersliklerle ilgili çalışmalarınızın, cinsel hayatınızın, bankalarla ilgili sorunlarınız, miras, nafaka problemleriniz veya eşinizin iş durumu ile ilgili konuların gözden geçirilmesi zamanıdır. Bu konular o tarihten bu yana oldukça yoğun bir şekilde gündeminize oturmuş durumda. Kimileriniz bu süreçte yeni bir kredi almayı düşünüyor olabilir, kimileriniz ise borçlarını veya ödemesi gereken vergiler konusunda telaşlanmış durumda Benim tavsiyem konusunda deneyimli kişilere danışmadan borsa ve spekülatif alanlarda yatırım yapmamanız, şimdiyi değil önünüzdeki dönemi merkez almanızdır.
  Elden veya kredi yoluyla bütçenizi aşan borçlar altına girmeyiniz. Kimlerle işbirliği yapmaktasınız, hangi hedef üzerinde ilerlemek niyetindesiniz bütün bunları gerçekçi manada gözden geçirmenizdir. Bir geçiş sürecindeyiz. Bazen herşey gözümüze farklı görünebilir. Ancak aslı astarı da olmayabilir. İşte bu yüzden ne olursa olsun iki kez düşününüz. Sonunda üzülmek yerine, başında temkinli olmak her zaman iyidir.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Balık burcu 15 Eylül 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, geçtiğimiz 8 Eylül(Yeniay) tarihinden bu yana özellikle ilişkinizi ilgilendiren konular, yoğun bir şekilde gündemdeydi ve hala aynı şekilde devam ediyor. Size öncelikle ilişkinizi ve beraber olduğunuz kişiyi incelemenizi, aksayan yönleri saptamanızı, bu konuda yapmanız gerekenleri ayrıntılı bir şekilde ifade etmeye çalışmıştım. İşte o günden bu yana gündelik yorumlardan da takip ettiğiniz gibi, bir çok gelişme daha yaşanmış olabilir. Belki de, kimileriniz ilişkinizi düzenlemek adına karşılıklı konuştunuz, kimileriniz araya mesafe koydu, kimileriniz ise hala düşünmekteler. Bugünkü enerji altında yapılması gereken öncelikle bu ilişki yüreğinizde ve beyninizde devam ediyor mu sorusuna cevap aramak. Yaşananları tarafsız bir şekilde ele alarak böyle devam etmesi halinde ileride neler olabilir sorusuna cevap aramaktır. Bu durumda geçmiş size rehberlik edebilir. Ancak bu aşamada durumları bir de karşı taraf açısından düşünmek lazımdır.
  Partnerinizin kendiyle alakalı sorunları var mı? Çünkü o da yenilikler yapmak veya ilişkinizi gözden geçirmek niyetinde olabilir. Mantık ve duygular arasındaki dengenin gayet net bir şekilde sağlanması gereken zamandayız. Bilinçli bir şekilde yol almak için, yolu iyi görmek şarttır. Acele etmeden olanı biteni iyice gözden geçiriniz. Bir yandan her şey güzel olsun derken diğer taraftan güzel olmadığı için ne kendinize ne de karşı tarafa yüklenmemek lazımdır. Ancak şunu unutmayalım ki, gülü seviyorsak dikeninden şikayet edemeyiz. Eğer dikeninden şikayetçiysek o zaman gülü sevmek zorunda değiliz.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


   
 2. LAMİYA

  LAMİYA Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  1.628
  Beğenilen Mesajlar:
  8
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  istanbul
  günaydın pasika; bu günkü burcum bana çok karışık geldi nedense... özellikle ilgilendim çünkü bu gün benim doğum günüm..

   
 3. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay burcu 15 Eylül 2010 yorumu
  Sevgili Yaylar saat 08:49 itibariyle Güneş ve burcunuzda ilerleyen Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, geçtiğimiz 8 Eylül tarihinden planların, mesleki kariyerinizle alakalı hedeflerinizin hayata geçirilmesi ve yeni girişimlerde bulunulması adına, düzenlemeler yapmanız gereken zamandır. Öncelikle yapmanız gereken, üstlerinize sunacağınız projelerinizi, yenilikçi fikirlerinizi tekrar ele almanız, pürüzlü konuları gözden geçirmeniz, gerekirse büyüklerinizden veya konusunda deneyimli kişilerden destek istemeniz ve eksiklerinizi tamamlamanızdır. Sizi tatmin etmeyen ve zaman kaybettiren durumlar içindeyseniz şu anki göreviniz devam ederken, içten içe yeni iş başvuruları için araştırmada bulununuz. Yeteneklerinizi, aldığınız eğitiminizi ve bugüne dek olan tecrübelerinizi de göz önüne alarak, kendinizi en iyi şekilde ifade edeceğiniz bir meslek için kollarını sıvamalısınız.
  Tabii ki bunları planlarken, detayları asla gözden kaçırmamalı, kuşku ve kuruntularınızla kendinizi tedirgin etmemeli, güven duygunuzu dimdik ayakta tutmaya çalışmalısınız. Böyle bir tutum içinde davranırsanız ve olumlu yönde planlar yapabilirseniz sonuç sizin açınızdan mükemmel olabilir. Gün içindeki diğer enerjiniz ise, parasal konularda dikkatli olmalı, kaynaklarınızı iyi değerlendirmeli, abartılı enerjiler altında, nasılsa bir sorun çıkmaz ümidiyle harcamalarda bulunmamalısınız. Sahip olduğunuz değerlerinizi korumaya, özen göstermeye çalışınız. Bunlara dikkat etmeniz halinde ilerisi adına doğru kararlar verebilirsiniz.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


  Wowww işe başlıyorum onu anlatıyo resmen yahu :))

   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  emeğine sağlık cok güzel yorumlanmıs :)
   
 5. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Başaklar güne, burcunuzda ilerleyen Güneş ile Yay burcunda seyrini sürdüren Ay arasında saat 08:49 itibariyle oluşacak ilkdördün etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum 8 Eylül tarihinden bu yana yürürlüğe koymak istediğiniz yeni plan, o tarihten bu yana yaşanan gelişmeler ve şu andaki şartlarınız üzerinde yapılması gereken düzenlemelerin işaretidir. Peki bu nasıl yapılabilir? Öncelikle kararlı olmak gerekir. Kendinizi iyi tanımak, eğilimlerinizi, tavırlarınızı, cesaret gücünüzü iyi özümsemek lazımdır. Bunu yapabilmenin yolu, sorumluluk almaya istekli olmaktan geçiyor. Koca bir dünyada yalnız olmadığınızı ve herkes size karşı olsa bile, sizin güveninizi kaybetmeden amacınıza kilitlenmeyi bilmelisiniz. Ancak böylece yeni adımlar atabilir, eskiyi devre dışı bırakabilirsiniz.
  Buradaki püf nokta, problemlerinizin kaynağına inmek ve en başta değiştirmeniz gereken kişinin, kendiniz olduğu gerçeğini unutmamaktır. Günlük enerjinin bir diğer etkisi, aşk konusunda kimi zaman abartılı düşünmenize neden olması, maceraya sürüklemesi, asıl yapmanız gerekenlerden uzaklaştırması veya var olan ilişkinizle ilgili konularda inişli çıkışlı bir ruh haline sebep olmasıdır. Öncelikle siz, kendinize karşı ne kadar samimisiniz. Geçmişten kurtulmak mı istiyorsunuz yoksa geçmişe bağlanmak mı? yaşadığınız ne kadar gerçek ve bu gerçek sizi ne kadar temsil ediyor. Eğer bilinçli bir şekilde bunları cevaplarsanız biliniz ki yolunuz açıktır. Hala şüpheler içindeyseniz o zaman bir şeyler yerine oturmuyor demektir.
  Not: Mars gezegeni bugün güçlü olduğu Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu etkili enerjinin burcunuz üzerindeki yansımalarını Eylül aylık yorumunuzda geniş bir şekilde bulabilirsiniz. Fırsat bulduğunuzda gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum  tşklerrr canım benim....

   
15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Eylül Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül Günlük Burç Yorumları

  15 eylül burç yorumları Evet meleklerim yeni bir güne daha başladık ve bugünün bize ne getireceği belli değil burçlara inancınız varsa ve mutlaka takip ediyorsanız. İşte sizin için 15 Eylül burç yorumları :) Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi daha mantık çerçevesi içinde...
 2. 15 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  yarınki burçlar yarınki burç yorumları falım yarinki burclar Sevgili melekler bakalım 15 Ocak günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Ocak burç yorumlarınız:hasta::hasta: Koç Sevgili Koç, tüm dikkatinizi kariyerinize odaklayın, gelen telefon ve haberleri...
 3. 15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı merak ediyorsanız buyrun melekler 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha katlanmanız gerekebilir....
 4. 15 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Kızlar bakalım burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Nisan burç yorumlarınız :surukle: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kariyerinizde adım, adım yaşadığınız gelişme, sizi ve yakınlarınızı çok mutlu ediyor. Sizinle dolaylı ilgisi olan bazı olumsuzluklar dışında, iş yaşamınızda önemli...
 5. 15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 15 Eylül perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 15 eylül burç yorumları 15 eylül 2011 günlük burç yorumları 15 eylül 2011 burç yorumu 15 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Hergün olduğu gibi bugündü günlük burç yorumlarınızı Meleklermekanı farkıyla okuyabilirsiniz melekler...15 Eylül 2011 perşembe gününe ait burç...

Sayfayı Paylaş