Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 15 Eylül perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 15 eylül burç yorumları 15 eylül 2011 günlük burç yorumları 15 eylül 2011 burç yorumu 15 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Hergün olduğu gibi bugündü günlük burç yorumlarınızı Meleklermekanı farkıyla okuyabilirsiniz melekler...15 Eylül 2011 perşembe gününe ait burç yorumlarınız...

  < Konu Resmi..>


  KOÇ BURCU
  21 Mart - 19 Nisan

  Bugün insanlar ne der endişesine kapılabilirsiniz. Başkalarının ne dediği veya ne düşündüğünü çok fazla önemsememelisiniz. İş hayatınızda size yardım edecek, işlerinizi kolaylaştıracak biriyle iş birliği yapacaksınız. Sosyal ortamlarda oldukça zarif ve dikkat çekicisiniz.

  BOĞA BURCU
  20 Nisan - 20 Mayıs

  İlişkinizle ilgili tatsız gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Yaşadığınız sorunları büyütmemeli ve inatçı bir tutum içerisine girmemelisiniz. Öte yandan işinizde kendinizi oldukça güçlü hissedebilir, isteklerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs - 21 Haziran

  Maddi konularda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bunların üzerinde fazla durmamalısınız. İşinizle ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıları gözden geçirebilir ve beklentilerinizi yöneticilerinize karşı dile getirebilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmalısınız.

  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Büyük bir sabırla çalışmaya devam ediyorsunuz. İşinizle ilgili yeni gelişmeleri duydukça daha da hırslı çalışmaya devam edeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiler daha da yoğun olacak. Geleceğe yönelik duygu ve düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU
  23 Temmuz - 22 Ağustos

  Israrcı ve sabırsız olabileceğiniz bir gün. Beklenti ve istekleriniz sizi zorluyor olabilir. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı, işinize odaklanmalısınız. Öte yandan gün içerisinde alacağınız bir haber sizi karamsarlığa ve endişeye itebilir.

  BAŞAK BURCU
  23 Ağustos - 22 Eylül

  Bugün alacağınız bazı haberler sizi mutlu edecek. İşinizle ilgili beklediğiniz bazı gelişmelerin sonuçlanmasınız beklerken alacağınız bazı haberler keyiflenmenize neden olacak. Uzun zamandır görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU
  23 Eylül - 22 Ekim

  Bugün yaşadığınız bazı olaylar duygularınızı hareketlendirebilir. Ancak içinizden yükselen kuvvetli bir isteğin baskısını hissedebilirsiniz. Sabırsız davranabilirsiniz dikkat! Öte yandan yaşamınıza yeni anlamlar katmak için harekete geçebilirsiniz.

  AKREP BURCU
  23 Ekim - 21 Kasım

  Bugün alacağınız bazı haberler sizi mutlu edebilir. Evinizle ilgili uzun zamandır planladığınız bazı değişiklikleri yapabilirsiniz. İşinizde ise kararlı ve planlı çalışmayı sürdüreceksiniz. İş seyahatlerine çıkabilirsiniz.

  YAY BURCU
  22 Kasım - 21 Aralık

  Bugün yaşayacağınız bazı gelişmeler içinizde var olan bazı isteklerinizi daha da arttıracak. Yeni planlar yapabilir, ilginç fikirler geliştirebilirsiniz. Dostlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir, fikirsel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU
  22 Aralık - 19 Ocak

  Gergin ve sinirli olduğunuz bir gün. Dikkatinizi toplamalı ve kendinizi işinize vermelisiniz. Özellikle sevdiğinize karşı geriliminizi yansıtmamalısınız. Dikkat gerektiren bazı işlerinize özen göstermelisiniz. Maddi sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin.

  KOVA BURCU
  20 Ocak - 18 Şubat

  Bugün duygularınız oldukça yoğun. Rutin işlerinizle uğraşırken evinizle ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyerinizde bugün yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Hırslı ve kıskanç bir tavır sergilemekten kaçınmalısınız. Kuruntulu davranışlarda bulunmamalısınız.

  BALIK BURCU
  19 Şubat - 20 Mart

  Bugün keyifli ve eğlencelisiniz. İçinizden yükselen büyük isteklerinizi gerçekleştirmenin yollarını arayacaksınız. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Şanslı olduğunuz bir dönem. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler güzel bir gün :D
   
15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Eylül Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül Günlük Burç Yorumları

  15 eylül burç yorumları Evet meleklerim yeni bir güne daha başladık ve bugünün bize ne getireceği belli değil burçlara inancınız varsa ve mutlaka takip ediyorsanız. İşte sizin için 15 Eylül burç yorumları :) Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Bugün duygusal yönlerinizi saklayarak kendinizi daha mantık çerçevesi içinde...
 2. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 3. 15 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 15 Nisan 2011 Cuma gününe ait burç yorumları arkadaşlar :tik: Sevgili Koç, Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Bu dönem, size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacaktır. Aklınıza güvenmenize rağmen, hatalar açık bir süreç içindesiniz. Özellikle mesleki konularda, sır...
 4. 15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 haziran burç 15 haziran burç yorumları burçlar, 15 haziran burçları, 15 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 haziran 2011 günlük burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz....
 5. 15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 15 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı...

Sayfayı Paylaş