15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 15 Eylül perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 15 eylül burç yorumları 15 eylül 2011 günlük burç yorumları 15 eylül 2011 burç yorumu 15 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar
Hergün olduğu gibi bugündü günlük burç yorumlarınızı Meleklermekanı farkıyla okuyabilirsiniz melekler...15 Eylül 2011 perşembe gününe ait burç yorumlarınız...

burclar-238.jpg


KOÇ BURCU
21 Mart - 19 Nisan

Bugün insanlar ne der endişesine kapılabilirsiniz. Başkalarının ne dediği veya ne düşündüğünü çok fazla önemsememelisiniz. İş hayatınızda size yardım edecek, işlerinizi kolaylaştıracak biriyle iş birliği yapacaksınız. Sosyal ortamlarda oldukça zarif ve dikkat çekicisiniz.

BOĞA BURCU
20 Nisan - 20 Mayıs

İlişkinizle ilgili tatsız gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Yaşadığınız sorunları büyütmemeli ve inatçı bir tutum içerisine girmemelisiniz. Öte yandan işinizde kendinizi oldukça güçlü hissedebilir, isteklerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz.

İKİZLER BURCU
21 Mayıs - 21 Haziran

Maddi konularda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bunların üzerinde fazla durmamalısınız. İşinizle ilgili konularda yaşadığınız sıkıntıları gözden geçirebilir ve beklentilerinizi yöneticilerinize karşı dile getirebilirsiniz. Sabırlı ve sakin davranmalısınız.

YENGEÇ BURCU
22 Haziran - 22 Temmuz

Büyük bir sabırla çalışmaya devam ediyorsunuz. İşinizle ilgili yeni gelişmeleri duydukça daha da hırslı çalışmaya devam edeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiler daha da yoğun olacak. Geleceğe yönelik duygu ve düşüncelerinizi dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU
23 Temmuz - 22 Ağustos

Israrcı ve sabırsız olabileceğiniz bir gün. Beklenti ve istekleriniz sizi zorluyor olabilir. Enerjinizi yapıcı yönde kullanmalı, işinize odaklanmalısınız. Öte yandan gün içerisinde alacağınız bir haber sizi karamsarlığa ve endişeye itebilir.

BAŞAK BURCU
23 Ağustos - 22 Eylül

Bugün alacağınız bazı haberler sizi mutlu edecek. İşinizle ilgili beklediğiniz bazı gelişmelerin sonuçlanmasınız beklerken alacağınız bazı haberler keyiflenmenize neden olacak. Uzun zamandır görüşmediğiniz bazı arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

TERAZİ BURCU
23 Eylül - 22 Ekim

Bugün yaşadığınız bazı olaylar duygularınızı hareketlendirebilir. Ancak içinizden yükselen kuvvetli bir isteğin baskısını hissedebilirsiniz. Sabırsız davranabilirsiniz dikkat! Öte yandan yaşamınıza yeni anlamlar katmak için harekete geçebilirsiniz.

AKREP BURCU
23 Ekim - 21 Kasım

Bugün alacağınız bazı haberler sizi mutlu edebilir. Evinizle ilgili uzun zamandır planladığınız bazı değişiklikleri yapabilirsiniz. İşinizde ise kararlı ve planlı çalışmayı sürdüreceksiniz. İş seyahatlerine çıkabilirsiniz.

YAY BURCU
22 Kasım - 21 Aralık

Bugün yaşayacağınız bazı gelişmeler içinizde var olan bazı isteklerinizi daha da arttıracak. Yeni planlar yapabilir, ilginç fikirler geliştirebilirsiniz. Dostlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir, fikirsel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

OĞLAK BURCU
22 Aralık - 19 Ocak

Gergin ve sinirli olduğunuz bir gün. Dikkatinizi toplamalı ve kendinizi işinize vermelisiniz. Özellikle sevdiğinize karşı geriliminizi yansıtmamalısınız. Dikkat gerektiren bazı işlerinize özen göstermelisiniz. Maddi sıkıntılarınızı fazla büyütmeyin.

KOVA BURCU
20 Ocak - 18 Şubat

Bugün duygularınız oldukça yoğun. Rutin işlerinizle uğraşırken evinizle ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyerinizde bugün yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Hırslı ve kıskanç bir tavır sergilemekten kaçınmalısınız. Kuruntulu davranışlarda bulunmamalısınız.

BALIK BURCU
19 Şubat - 20 Mart

Bugün keyifli ve eğlencelisiniz. İçinizden yükselen büyük isteklerinizi gerçekleştirmenin yollarını arayacaksınız. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Şanslı olduğunuz bir dönem. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
 
Üst