Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  15 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan


  Bugün herşeyi düzeltmek veya yeniden yapmak için güç ve yeteneğe de sahipsiniz. Ancak duygusal hayatınızı da ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Romantik bir yapı içine girip diğer konuları sıkıcı bulabilirsiniz. Karşı cinsle kontak kurabilme açısından da oldukça şanslısınız. Aslında, enerjinizi birçok konuda doğru yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Ayrıca sürprizlere açıksınız. Sevdiğiniz bir kişinin güzel bir jestiyle karşılaşabilirsiniz.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Bugün konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olabilir. Önemli konumlardaki insanlara istedikleriniz kabul ettirebilir, her türlü desteği sağlayabilirsiniz. Elinizdeki, sizi uğraştıran herşeyi başarıyla tamamlayıp, ileriye yönelik planlar yapabilirsiniz. Sıkıntı veren ve artık hayatınızdan çıkartılması gereken bazı şeylerden kurtulabilirsiniz. Çevrenizde karışık olaylar meydana gelebilir ancak siz bundan etkilenmeyeceksiniz.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Bugün etkilemeyi düşündüğünüz kimselerin dikkatini çekebilmek için oldukça fazla efor sarfetmeniz gerekebilir. Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz. Yakınlarınızın tavsiyelerini yabana atmayın. Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz. Aşırı harcamalar yapmaya eğilimlisiniz. Özellikle sevdiğiniz kişiler nedeniyle yapacağınız harcamalar parasal açıdan sıkışmanıza sebep olabilir.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz


  Bugün istirahat düzenizi korumanız ve düzenli beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz yakılarınızın sizin için hazırladıkları bir süpriz olabilir ve bu kişilerin yardımıyla uzun süredir sahip olmak istediğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızı arayıp sorduğunuz veya bir araya geldiğiniz takdirde çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bu arada mektup ya da telefonla size ulaşacak süprizlerle dolu ilginç haberler alabilirsiniz.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Çalışkanlığınız ve kendinize güvenen tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz. Ancak bu kez yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle zaafa düşebilirsiniz. Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyacanlandırabilir. Yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir. Herşeye rağmen, duyduklarınıza tepkiniz ölçülü olsun. Bir tanışmadan çok uyumlu sonuçlar çıkacak ve sözkonusu kimseyle pek çok ortak nokta bulacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde asabi tutumlar sergilemekten kaçınmalısınız.

  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Sebepsiz bir gerilim içinde olabilirsiniz. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız. Eşiniz veya sevgilinizle bazı görüş ayrılığınız olabilir. Son zamanlarda zannettiğinizden fazla dedikoduya sebep olmuş olabilirsiniz. Üzücü bir duruma içgüdülerinizle çözüm bulabilirsiniz.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim


  Uzakta yaşayan ve sevdiğiniz kimselerden sizi şaşırtan ve sevindiren haberler alabilirsiniz. Oldukça önemli bir karar vermek ya da tercihte bulunmak durumunda kalmanız olasıdır. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız yapabileceğiniz en kötü şey başkalarından fikir danışmanızdır. Bu gibi şeylerin size faydası yok. Kimsenin etkisinde kalmadan, mantığınızdan çok duygularınıza güvenerek kararınızı, içinizden geldiği gibi vermeniz gerekiyor.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Bugün alacağınız teklifleri iyi değerlendirmeniz, kendinizi veya karşınızdaki kimseyi yanıltmadan samimi olarak tartmanız ve cevap vermeniz gerekiyor. Duygusal ilişkileriniz de bugün için sizi sevindirecek gelişmelere açıktır. Bazı konularda ciddi sözler verebilir, yeni bilgiler edinebilir ve yeni yeni projeler için kafa yorabilirsiniz. Bugün sizin için birçok yeni şeyin başlangıcı olabilir.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Bugün uzun süreden beri beklettiğiniz bazı planlarınızı yürürlüğe koyabilir, isteklerinizi elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Aileniz ya da diğer sevdiğiniz kimseler için bazı fedakarlıkları göze almanız olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde fedakarlıklarınızın boşa gitmediğini de göreceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin bazı tutumları sizi son derece duygulandırabilir.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak


  Başarı kazanmaya, yeni fikirler edinmeye, birşeyler elde etmeye ve çekişmeli durumlarda üstün gelmeye uygun bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkileriniz için de şanslı bir gündesiniz. Eğer duygusal ilişkilerinizde bozuk giden bir durum varsa onu düzeltebilir, yalnızsanız mutlu bir ilişki gerçekleştirebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kimseye karşı açık davranışlar sergilemeye ve şüphe uyandırıcı şeylerden kaçınmaya çalışmalısınız.

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  Aşk hayatınız yeni gelişmelere açıktır. Süregelen bir ilişkinizi en olumlu şekle sokabilir ya da yeni bir arkadaşlık başlatabilirsiniz. İleriye yönelik olumlu kararlar vermeniz ve karşı cinsle çok iyi anlaşmanız kesindir. Olayların üzerine doğrudan gitmeniz herşeyi daha çok çıkmaza sokmaktan başka işe yaramaz. Diplomatik yolları kullanırsanız karlı çıkarsınız.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Gelecek için hazırlık ve plan yapabilmek için iyi zamandasınız. Gerçekçisiniz. Her tür alım satımda şansınız açıktır. Konuşma ve ikna gücünüz yüksektir. Yararlı kontaklar kurabilirsiniz. Alışılmadık ve renkli dostluklar kurabilirsiniz. Bütün hayatınızı değiştirecek olan büyük sürprizlere hazır olmalısınız. Yine de bu olumlu gelişmeleri hemen bir gün içinde beklememelisiniz. Zaman her şeyi düzenleyecektir.
   
  Son düzenleme: 17 Eylül 2012
15 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün uzun süredir...
 2. 13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  13 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız..

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün parasal...
 3. 20 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  20 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün,...
 4. 21 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...

  21 Eylül 2012 Cuma Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...
 5. 22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  22 Eylül 2012 Cumartesi Burç Yorumlarınız...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan...

Sayfayı Paylaş