1. vuRAN

vuRAN Forum Okuru

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında vuRAN tarafından paylaşıldı.

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ
    5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK
    İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR.
    ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR.
    BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK.
    ÇILDIRMAK ÜZEREYİM.
    HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Vuran,
    Kan testinde çıkmadı ise kesinlikle hamileliğiniz yoktur. Genelde mevsimsel geçişler, hastalık sonucunda kullanılan her türlü ilaçlar ve ruh halinizdeki ciddi değişimler, üzülme vs mens tarihinizde oynamalar yapar.

Buraya kadar yazdıklarımız sizde yok ise doktorunuz ile durumu görüşmenizde fayda var.

Saygılar.

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba slm arkadaslar 16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. bebeğimiz olsun istiyorum daha 1.5 aylık evliyiz yaşım 26 bana yardımcı olun test yapmadan nasıl anlarız bide daha adetime 1,5 hafta felan var midem bulandı bugun halsızım
  2. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin
  3. 15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi

15 gündür adet olmuyorum hamilelik olabilir mi

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum 5 aylık evliyim 15 gündür adet olmuyorum idrar testi negatif çıktı ilk 7 günlük gecikmede kan testi yapmıştım negatifi oda kist falanda yok böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı lütfen söylermisiniz
  4. Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hayirli aksamlar bir sorum olacakti Son adet tarihim 10 haziran adetim geceli 15 gun oldu iki kere gebelik testi yaptirdim biri pozitif biri negatifti 11.gunumde kan testi yatim 0.26 yani negatif bu degerin artma ihtimali varmi basina boyle birsey gelen varmi adt olacakmisim gibi sancilarim oluyor ama geciyor gogsum 2 gundur sisti agriyor dokununca . Bir akil verin
  5. Adetime 15 gün var hamile olabilirmiyim ?

Adetime 15 gün var hamile olabilirmiyim ?

arkadaslar yaklasık 10gündür kasık agrısı cekiyot-rum ve akıntım cok fazla mide bulantısı bide sol taraftaki kasıgım catlayacak sanki bas dönmeside varr cok hafif acaba hamile olabilirmiyim adetten hemeen sonra birliktelik yasamıstık ilgilenenelere cok tesekkür ederim

Sayfayı Paylaş