1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  15 haziran burç 15 haziran burç yorumları burçlar, 15 haziran burçları, 15 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.


  15
  haziran 2011 günlük burç yorumları karşınızda kızlar

  Sevgili Koç,

  Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Ailenizin yaşantınıza saygı göstermesini bekliyorsunuz. Bunu onlara anlatmak zorunda kalmak sizi biraz sıkabilir. Sizin onlardan beklediğiniz anlayış daha sonra iş çevrenizde sizin takdir nedeniniz olacak.

  Sevgili Boğa,
  Sevgiliniz ve eşinizin parasından faydalanma konusunda sevdiğiniz kişi size olanak tanıyacak. Partneriniz para konusunda yılın en parlak günlerini yaşayacak. Partnerinizle paylaşımlarınızın ve satın alma duygunuzun artacağı günler içindesiniz. Gayrimenkul ve maddi ilişkilerinizle ilgili yazılı anlaşmalar yapabilirsiniz.


  Sevgili İkizler,

  Aşk fırsatı her an kapınızda olacak. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Fakat, iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. Yatırımda bulunduğunuz ve maddi beklentiler içinde bulunduğunuz konularda olumlu gelişimler yaşayacaksınız.

  Sevgili Yengeç,

  Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız.


  Sevgili Aslan,
  Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde tüm yaşantınızı elinizde tutmayı başaracaksınız. Çevre şartlarınızı finansal hedeflerinizle bağdaştıracaksınız.. Kişilerle olan uyumlu ilişkileriniz en büyük yardımcınız olacak Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkmaktadır. Bulunduğunuz ortamın elektriğine ihtiyacınız olacak.


  Sevgili Başak,

  Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Her şeye rağmen hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.


  Sevgili Terazi

  Çevre şartlarını, kendi koşullarınızla uyum içinde birleştireceksiniz.Koşacak ve yorulacaksınız fakat sonunda başarınızı kutlayacaksınız. Aslında sizinle aynı düşünceyi paylaşacak kişilerle birlikte bir grup yapabilirsiniz. Çevrenizi daha iyi gözlemleyebileceksiniz. Karşınıza çıkan kişilere şans vermeden önce onları inceleme fırsatı doğuyor.

  Sevgili Akrep,
  Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz.


  Sevgili Yay

  Yakın çevrenize güven duygusu içinde, onlarla yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Birçoğunuz yurt dışı avantajlarını kullanacaklar.. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız..Fakat hep gücünüzü ve çalışma sisteminizi kullanmak zorundasınız. Hiçbir şey kolay gelişmeyecektir.

  Sevgili Oğlak,

  Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir Özgürlüğünüzü sonuna kadar korumalısınız..Deneyimleriniz oldukça bol olacak. Eski bir sevgili ile sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz.  Sevgili Kova,

  Çevrenizi algılayarak çözüyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle romantik günler sizi bekliyor. Bugün duygusal konularda daha fazla odaklaşacaksınız. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapın ve gerisini düşünün.


  Sevgili Balık,


  Bazı kişileri çevrenizden eleyebilirsiniz. Fikirlerinizi benimsemeyen ve size destek vermeyen kişileri yaşantınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Engellerin ortaya çıkmasıyla bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirme yolunda güçlü ve sizden yaşlı kişilerin yardımlarını alırken, bekleyen bazı işlerinizin çözülmelerine katkıları olacaktır.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Haziran Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. Sağlığınıza dikkat etmezseniz bu olumlu günlerde iş yerine sağlık problemlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz....
 2. 15 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran 2010 Günlük Burç Yorumları

  Bakalım kızlar bugün sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :m.c::m.c: Koç Tarzınızdan taviz vermeye hiç niyetiniz yok. Risklere karşı temkinli olmanız gerekiyor. Bugün, katılacağınız toplantılarda sabit ve kendinizden emin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Farklı fikirlerin konuşulduğu...
 3. 15 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  15 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  15 Mart burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Ay Yengeç'te ilerlerken, idealleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok akılcı olmayı yeğlemelisiniz. Bugün aile içi aktiviteler için uygun bir gün olmasına rağmen, arkadaşlarınız konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. Sevgili Boğa, Kardeşler arası bağlarınızı daha...
 4. 15 Haziran 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 15 haziran 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 15 Haziran 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. KOÇ BURCU 15 Haziran 2013 Günlük burç yorumu (21 Mart – 20 Nisan) Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt...
 5. 15 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

  15 haziran günlük burç yorumu, 15 haziran 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir pazar günü diliyor ve 15 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç, Acele davranmalı fakat dolaylı yolları seçmelisiniz. Sizin için en kötü durum kararsızlıktır. Birlikte olduğunuz ya da...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş