1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  15 Mart burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç,
  Ay Yengeç'te ilerlerken, idealleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok akılcı olmayı yeğlemelisiniz. Bugün aile içi aktiviteler için uygun bir gün olmasına rağmen, arkadaşlarınız konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın.

  Sevgili Boğa,
  Kardeşler arası bağlarınızı daha da güçlendirme çabası içinde olacağınız bir gün. İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız.Uzun süredir beklediğiniz performansı sağlamak için uygun zeminleri hazırlamak zorundasınız. Amaçlarınıza uygun hareket etmelisiniz.

  Sevgili İkizler,
  Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün, birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir.. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır.

  Sevgili Aslan,
  Gücünüzün desteklenmesini bekliyorsunuz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız. Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Olabilecek olaylara karşı kendinize gereken esnekliği sağlamalısınız. Kişisel çekim gücünüz çok fazla.

  Sevgili Başak,
  Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var. Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz için önemli olacak. Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla, sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

  Sevgili Terazi
  Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Duygusal baskılara gelemiyor olmanıza rağmen, kendi davranışlarınıza yansıtmak istemiyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu olacaktır.

  Sevgili Akrep,
  Bugün gireceğiniz ortamlarda mesleki bilginizi ortaya koyacak davranışları benimsiyor ve çevrenize hakim olmak istiyorsunuz. Pratik düşünmenize rağmen düşünceleriniz paylaşmak konusunda çekimsersiniz Yolları kapsayan ve kültür yapınızı destekleyecek planlar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlardan davet alacaksınız. Olumlu değerlendirmelisiniz..

  Sevgili Yay
  Görüşeceğiniz kişilerin farklı özelliklerine ve size kazandıracağı prestijlere değer veriyor, ve hırslarınızda aşırıya kaçacaksınız. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor, yeni kaynaklardan faydalanmak istiyorsunuz. Bastırdığınız duygularınızın sizi rahatsız etmesinden etkilenmek istemiyorsanız, yaratıcılığınızı akıllıca kullanmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki akılcı bir yaklaşımı seçin. Bugün kendinize güveneceğiniz ortamları seçiyorsunuz. İkili ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeli geçmişte yaptığınız hataları gözden geçirmelisiniz.

  Sevgili Kova,
  Düşüncelerinizin doğruluğunu kanıtlamak zorunda kalmak istemiyor ve bireysel davranışlara yöneliyorsunuz. Bazı kişilere marjinal gelebilirsiniz. Partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızın karışmasına neden olacaktır. Aranızda sorun haline gelen güven konularını tekrar konuşmalısınız. Karşılıklı anlayışa dayayan bir platform oluşturmalısınız.

  Sevgili Balık,
  Bugün maddi konularda yeniliklere açık olacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız..Seçim yapmak ve kendinizi sınayacak sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz..


   
15 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Mart Günlük Burç Yorumları

  15 Mart Günlük Burç Yorumları

  15 mart burcu 15 mart ne burcu burç 20010 burç yorumları yorumları Koç Sevgili Koç, genelde sabırsız, ateşli bir yapınız vardır ve bugün Güneş ve Uranüs arasındaki elektriklenme sizi daha da telaşlı yapabilir. Karmaşık bir gün olabilir onun için planlı hareket etmeye ve tepkisel davranmamaya çalışın. Ani patlamalar yaşarsanız bunlar bilinçaltınıza attığınız korku ve kızgınlıkların bir...
 2. 15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı merak ediyorsanız buyrun melekler 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha katlanmanız gerekebilir....
 3. 15 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları Bakalım bugün bizi neler bekliyor...15 Şubat 2011 günlük burç yorumları kızlar :tik: Sevgili Koç, Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle aranızda güç savaşı var. Olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Yoğun temponuzu...
 4. 7 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  7 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  7 mart burç yorumları mart 2011 burç yorumları 7 Mart Pazartesi Günü günlük burcunuzu okuyarak güne başlamak isteyen melekler için Sevgili Koç, Çevrenizi istediğiniz gibi yönlendirme çabası içinde olacaksınız. Olumlu gayretleriniz yanlış anlaşılsa bile, siz işin sonucunu beklemelisiniz. Ailenizin sorunları karşısında, kısa yoldan yapıcı çözümleri hayata geçirmek istiyorsunuz. Bugün, akşam...
 5. 15 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  15 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  15 mart günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 15 mart 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hafta sonlarının en güzel şekilde geçmesi dileğiyle 15 Mart 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 15 mart 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş