Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  15 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 15 mayıs 2013 burç yorumu  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hayal ettiğiniz igbi bir gün geçirmeniz dileğiyle 15 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  [​IMG]  KOÇ
  Gökyüzü, enerjisi yüksek keyifli bir Pazar gününü müjdeliyor sizlere. Aşk hayatınızda romantik anlar yaşayabilir, yaşamınıza renk katacak, sizi maddi manevi tamamlayacak ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Bugün sezgileriniz kuvvetlidir. Gördüğünüz rüyalar yaşamınızda alacağınız keskin kararlar için size ışık tutacaktır. Bugün sevgi ve aşk günü olsun sizler için!

  Günün Olumlaması: Kendi yaşamımı yüksek irademle, sezgimle, bilgimle, tecrübelerimle idare edebiliyor olmanın gücü ile cesur kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum. Gereksiz her şeyi yaşamımdan kolaylıkla uzaklaştırarak yaşam şartlarımı güzelleştiren bolluğu, bereketi ve aşkı kendime çekiyorum.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Topaz


  BOĞA
  Yakın çevrenizde yaşadığınız olaylarla insan ilişkilerinde kişilerin size gösterdiği tutumları oldukça iyi gözlemlediniz. Şimdi bu gözlemler doğrultusunda davranışlar sergileyecek, size huzursuzluk veren kişilere karşı restinizi çekecek ve ilişkilerinizde radikal kararlarla düzenlemelerde bulunacaksınız. Bugün kendi menfaatleri doğrultusunda sizin suçlayıcı tavırlarda bulunan ve zor durumda kalmanıza sebep olan kişi ya da kişilerin gerçek yüzünün ortaya çıkmasına şahit olabilir ve bu kişilere inanarak size tavır alan kişilerin mahcubiyetine tanıklık edebilirsiniz.

  Günün Olumlaması: Ben kendime, doğrularıma, yeteneklerime, sabrıma, ilahi olana inanmanın ve şükretmenin getirdiği şansa erişmenin huzurundayım. Yaşamımda her şey olması gerektiği hızda ve güzellikte gerçekleşmekte. Benim hayrıma olan her şey kendiliğinden kolaylıkla bana geliyor; sağlık, başarı, huzur, aşk, barış. Her birine “hoş geldin” diyor sevgiyle kabul ediyorum.

  Günün Rengi: Parlak Kırmızı

  Günün Kristali: Yakut


  İKİZLER

  Gökyüzü bugün özel yaşamınızda yaşanabilecek keyifli gelişmeler olabileceğini müjdelemekte. Yeni insanlarla tanışabilir, yakın zamanda tanışmış olduğunuz biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Gölgeli günlerden sonra Güneş yaşamınızı tüm parlaklığı ile aydınlatmaya başlıyor. Beklentilerinizin yavaş yavaş gerçekleşmeye başlaması ile kendinize olan güveniniz tazelenecek. İş ve özel yaşamınızda istikrarlı günler sizleri karşılarken sizi engellediğinize inandığınız başta davranışlarınız olmak üzere alışkanlıklarınızı insanlar hakkında da kararlar alarak uygulamaya geçeceksiniz.

  Günün Olumlaması: Yüreğimdeki küçük çocuğun sesine kulak veriyor, onu özgür bırakıyorum. Yapmacık, bana ait olmayan, beni benden uzaklaştıran her şeyden uzaklaşıyor, içimdeki çocuğun coşkusuyla ruhumu yeniliyorum. Eskimiş, bana yabancılaşmış her şey yaşamımdan çıkıp gidiyor, yerlerine yepyeni şanslı güzellikler geliyor.

  Günün Rengi: Parlak Kırmızı

  Günün Kristali: Kırmızı turmalin


  YENGEÇ

  Kararlarınız netleşecek, işinizle ilgili konularda haklarınıza sahip çıkarak hareket etmenin getirdiği avantajlarla karşılaşacaksınız. İşinizle ilgili beklediğiniz teklif ve haberler ilerleyen günlerle gelecek, maddi olarak da rahatlamaya başlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise gizliliğe önem vermeli, eş ya da sevgilinizle paylaşımlarınıza başkalarının şahit olmamasına özen göstermelisiniz. Aranızda kalması gerekenler dışarıya yansırsa ilişkiniz ciddi anlamda ikinizin de isteği dışında yara alabilir, dikkatli olmalısınız. Beraberliği olmayan Yengeç’ler, bu süreçte duygusal beraberlikler hayal kırıklıklarına sebep olabilir. İş, eğitim ve kariyerinize odaklanmanız sizin faydanıza olacaktır.

  Günün Olumlaması: Karanlık girdaplardan ışığa yürümenin aydınlığı tüm ruhumu sarıyor. Yaşadığım her şeyi adil bir yaklaşımla değerlendiriyor, kendimi yeniliyor, sürekli öğrenerek gelişiyorum. Böylelikle bana sunulan ruhsal planla bütünleşiyor, doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum…

  Günün Rengi: Parlak Kırmızı

  Günün Kristali: Lapis Lazuli


  ASLAN


  Yakın çevrenizde yaşanacak tartışmalardan mümkün olduğu kadar uzak durmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. Özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu yaşayabileceğiniz bir dönem. Aynı anda yoğun duyguların karmaşası sizleri yorabilir. Yaşamınıza aniden giren biri ve devam eden birlikteliğiniz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. Öncelikle kendinizle baş başa kalmalı ve duygularınızı sorgulayarak kararlar almalısınız. Aksi halde ciddi anlamda başınız ağrıyabilir ve sizi tanıyan, size güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

  Günün Olumlaması: Gökkuşağının muhteşem renginin sarmalında dolaşan ruhumun derinliklerinde saklı hazineyi fark ediyor ve ona sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin, en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle, bütünün hayrına kullanıyorum.

  Günün Rengi: Parlak Kırmızı

  Günün Kristali: Carnelian


  BAŞAK


  Gökyüzü oldukça keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. Güne huzurla uyanır, gün içinde ilişkilerinizde uyumun getirdiği huzur ve memnuniyeti deneyimlersiniz. Bugün işinizle ilgili beklediğiniz bir haberi alabilir ve planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Emek verdiğiniz, engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın ve dürüstlüğünüzün karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz. Hızlı ve güvenli bir başarı süreci sizleri karşılıyor. Sağlığınızla ilgili hassas bir süreçtesiniz. Dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

  Günün Olumlaması: Ruhumu, yeteneklerimi ve duygularımı özgür bırakıyor, yüreğimi acılarından, hüzünden, karanlıklardan sevgiyle arındırıyorum. Emeklerim şansa, şansım bol para ve berekete dönüşüyor.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Kalsedon

  TERAZİ

  Emeklerinizin boşa gitmediğini görmek sizleri yeniden ayağa kaldıracak. Bu süreçte iletişime önem vermeli ve ön plana çıkabilmek için her fırsatı değerlendirerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise başkalarının sebep olduğu huzursuzlukların ilişkinize verdiği zararları aşabilmeniz için gökyüzü sizi tüm enerjisiyle destekliyor. Biraz anlayış, iletişim ve dürüstlükle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

  Günün Olumlaması: Her gelen günle kendimi daha çok seviyorum. Kendime değer veriyor ve ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor, kendimle barışıyorum. Yediveren gülleri gibi her gün bir yeteneğim ve özelliğim gün yüzüne çıkıyor, hayat yolunda başarılarıma bir yenisini ekleyerek yenileniyorum.

  Günün Rengi: Parlak Kırmızı

  Günün Kristali: Peridot


  AKREP

  Gökyüzü bugün, özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız projeleri daha verimli bir şekilde sonuca ulaştırabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi, ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmak olmalıdır.

  Günün Olumlaması: Negatif ruhların olumsuz enerjilerine karşı en kuvvetli korumam olan inançlarımdan aldığım güçle korunuyor, hiç kimsenin ruhsal enerjimi bozmasına izin vermiyorum.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Akik

  YAY

  Bugün kendinizi baskı altında hissedebilir, yakınlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Size karşı tutumları sinirlerinizi bir hayli gerse de sakin kalmayı başarmalı ve ikili tartışmalar içine girmekten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise duygusal konularda önemli kararlar almamalısınız. Anlık öfke ya da tam sevginizin bir anda yükselmesiyle, ciddi problemlerle karşı karşıya kalacağınız geri dönüşü güç kararlar söz konusu olabilir. Kalbinizi duygularınıza teslim etmemeniz gereken bir gündesiniz.

  Günün Olumlaması: Biliyorum ki gecem günle aydınlandığında yeni heyecanlar sarar yaşamımı ve olumsuzluk giysimi karanlık gece ile ardımda bırakarak aydınlığın verdiği beyazlıklarla arınırım.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Dumanlı kuvars

  OĞLAK

  Çevrenizde bulunan insanları fikirleriniz ve azminizle büyüleyeceksiniz adeta. Bu olumlu gelişmeler maddi olarak size fazlasıyla geri dönecek ve sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın size olan yaklaşımından şüphe etmeniz yersiz. Durduk yere huzurunuzu kaçıracak tavırlar içine girmemelisiniz.


  Günün Olumlaması: Dipsiz kuyuların karanlığına esir olmuş ruhların negatif enerjilerinin tesirinden kurtulmuş olmanın özgürlüğü ve huzurundayım. Yeni kararlar alıyor, sahip olduğum yüksek inançlarımla uygulamaya geçiyor ve büyük hedeflerime sevgiyle bağlı kalarak azimle ve sevinçle çalışmayı seçiyorum.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Labradorit

  KOVA

  Gökyüzü bugün, öfkenizden kaynaklanabilecek sorunlara işaret etmekte, pire için yorgan yakmaya kalkmayın. Sizin gibi doğru sözcüklerle kendini ifade eden insanların sevip saygı duyduğu biri öfkesinin esiri olmamalı. Mümkünse kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın ve sakinleşmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise ani bir şekilde ayrılık kararı aldığınız insanla bir araya gelebilir, yaşananları sakinlikle değerlendirerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

  Günün Olumlaması: Ruhumun derinliklerinde saklı kalan küçük çocuğun o güzel ve hiç bitmeyen güzel enerjisini bulup yaşamıma şans, ışık, yoldaş olması için saklı yerinden çıkarıyor, kendime rehber ediyorum. Bu sayede daha olumlu düşünüyor, paylaşıyor ve üreterek yaşamımı zenginleştiriyorum.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Kırmızı Mercan

  BALIK

  Gökyüzü kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanakla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Cesur olmalı ve size sunulan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz, mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi ve sizi yükseltmesinden daha doğal bir sebep olamaz. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanla birlikte yeni kararlar alabilir, bir uygulamanın içinde birlikte yer almayı tercih edebilirsiniz.

  Günün Olumlaması: Sabır, sevgi, saygı; bu üç önemli olgunun getirdiği gücü tüm benliğimde hissediyor, işime, sevdiklerime ve kendime karşı uyguluyorum. Bütünün parçası olmaktan mutluyum. Bütünün hayrına yaptığım ve dilediğim tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için çalışıyor, gerçekleşeceğine inanıyorum.

  Günün Rengi: Kırmızı

  Günün Kristali: Lapis Lazuli
   
15 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  15 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  15 mayıs burç 15 mayıs hangi burç günlük yorumları burcu hangi Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Aniden bir davet alacaksınız. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Aksi halde sözleriniz yüzünden güç durumda kalabilirsiniz. Kimseye bir söz vermeyin. İşleriniz sizi yoracak ama başarının tadını çıkaracaksınız....
 2. 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bahar aylarını yaşadığımız bu güzel Mayıs gününü en güzel şekilde geçirmenizi diliyor ve 1 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Bugünlerde, bazı finansal anlaşmalar ya da yatırım fırsatları üzerinde çalışıyor...
 3. 8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 8 mayıs günlük burç yorumu 8 mayıs 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün eçirmeniz dileğiyle 8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 8 Mayıs 2013 Koç Burcu Yorumu Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s....
 4. 22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 22 mayıs günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, keyifli bir gün geçirmenizi diliyor ve 22 Mayıs Çarşamba 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Bazı negatifliklerin etkisi etrafınızdaki insanlarla iletişimde olmanızı engelliyor ve bazı planları ertelemek zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bu durum sizi olumsuz etkiliyor...
 5. 15 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  15 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  15 ocak günlük burç yorumu, 15 ocak çarşamba günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haftanın en güzel şekilde geçmesini diliyor, 15 Ocak 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sosyal çalışmalar ve ortaklıklar açısından bazı fırsatlar yakalamanız olasıdır. Ancak ortaklıklar da...

Sayfayı Paylaş