Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Kızlar bakalım burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Nisan burç yorumlarınız :surukle: KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan
  Kariyerinizde adım, adım yaşadığınız gelişme, sizi ve yakınlarınızı çok mutlu ediyor. Sizinle dolaylı ilgisi olan bazı olumsuzluklar dışında, iş yaşamınızda önemli bir pürüz gözükmüyor. Sevgilinizle Sevgilinizle unutulmaz günler geçiriyorsunuz. Bitebilir endişesiyle mutluluğunuz ara sıra gölgeleniyor. Endişeleriniz yersiz, beraberliğiniz kısa vadede sorun göstermiyor.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs
  Sevgilinizle bugünlerde uyum içindesiniz. Aşk yaşamınızın daha da hareketlenmesi biraz da size bağlı. Onun bugünlerde ilişkinize kafa yoracak koşulları ve morali yok. Önümüzdeki günlerde iş ilişkilerinizde ummadığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ekonomik sıkıntılarınız geride kalmış gibi görünüyor. Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz gerçekleşecek.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Önemsiz konuların büyütülüp sorun haline getirilmesinden hoşlanmıyorsunuz. Bu da, sizin iş yaşamınızda sürekli eleştiren kişi olmanıza neden oluyor. Gönül ilişkiniz bugünlerde tahmin etmediğiniz boyutlara varabilir. Kendinizi farkında olmadan ciddi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Yakınlarınız bu gelişmeyi destekleyecek.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz
  Aşk ilişkinizde problemleri tartışmıyor, birbirinize göz yumuyorsunuz. Gelecek günlerde bu problemler daha da artabilir. İşyerindeki rekabet ortamı bugünlerde sizi de etkileyecek. Kendinizi bu ortamda biraz sıkıntıda hissedeceksiniz. Para durumunuzda yeni gelişmeler, uzun zamandır tamamlamayı düşündüğünüz eksikleri tamamlamanızı sağlayabilir.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos
  İş ilişkilerinizde becerileriniz kadar, biraz da katılığınızla tanınıyorsunuz. Sizden biraz daha esnek ve hoşgörülü olmanız bekleniyor. Aşk yaşamınızda olumlu bir döneme giriyorsunuz. Artık ilişkiniz iyiye gidiyor, birbirinizi iyice tanıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ilişkinizin niteliği değişebilir. Birbirinize ciddi sözler verebilirsiniz.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül
  Birçok güzelliği bir arada yaşamaya çalışıyorsunuz. Yeni tanıştığınız biriyle yakınlaşmanız olacak. Kısa bir süre içinde renkli bir ilişkiye dönüşebilir. İşyerinizde sizin dışınızda yaşanan bir gerginlik, uzak durmaya çalışmanıza karşın sizin de canınızı sıkacak. Bugüne sarkan görüşmelerinizde maddi anlamda önemli kazanımlarınız olabilir.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim
  İş hayatınızda bazı yeni arayışlara girmek üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde bu konuda yüzünüz gülebilir. Sevgilinizle zevkleriniz ve istekleriniz konusunda yeterince ortaklık kuramadığınızı düşünüyorsunuz. İlişkinizi canlı tutan farklılıklarınız var. Parasal konularda yatırım amaçlı girişimlerinizde fikir anlamında önemli destekler alacaksınız.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım
  Aşk ilişkinizi, bugünlerde büyük bir tatmin içinde sürdürüyorsunuz. Hayatınızda ilk defa her şeyin yolunda gittiği bir ilişkiyi yaşadığınızı düşünüyorsunuz. İşyerinizde bir yöneticinin davranışları giderek canınızı daha çok sıkabilir. Bazı şeyleri alttan almakta yarar göreceksiniz. Birkaç gün içinde bir akraba ziyaretiniz var. Bu, aileye ait bir mülkün satış işi olabilir.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık
  Önümüzdeki hafta yoğun bir iş haftası sizi bekliyor. Duygusal yaşamınızdaki hareketlilik de buna eklenince, oldukça enerjik olmanız gerekiyor. Aile içinden birisiyle yaşadığınız problem önümüzdeki günlerde de sürecek gibi görünüyor. İyi geçirdiğiniz bu haftanın, iş yerinizde yaşayacağınız yeni yorgunluklara faydası olacak. Para konularında küçük sevinçleriniz var.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak
  İş hayatınızın sürekli sorunların, problemlerin konuşulduğu bir yer haline gelmiş olması, gelecek beklentilerinizde umutsuzluklar yaratıyor. Bir para arayışınız olumlu sonuçlanacak. Sevgilinizin sizi kısıtladığını düşünüyor, zaman zaman bunaldığınızı hissediyorsunuz. Ama o da aynı düşüncede. Birbirinizin hayatına fazla müdahale etmemeyi öğrenmeniz yeterli olacak.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat
  İş yaşamınızdaki başarı grafiği giderek yükseliyor. Bu yükseliş ekonomik durumunuza da olumlu olarak yansıyacak. Partnerinizin sevgisinden artık eminsiniz. Küçük endişeleriniz gitgide uzaklaşıyor. Ailenize olan bağlılığınız aşk yaşamınızı zaman zaman sıkıntıya sokuyor. Ama bazı tercihlere de zorlanamayacağınızı da fark etmeniz gerekiyor.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart
  Aşk hayatınız size sürekli yeni gelişmeler sunuyor. Yeni tanışmalar, tuhaf rastlaşmalar arasında hala nedense yalnızlık çekiyorsunuz. Yine de önemli bir gelişmenin eşiğindesiniz. Bir arkadaşınızın koşullarından ötürü size göstereceği tavır sizi üzebilir. Bu tavrı, zor durumunuzda destek olmadığı biçiminde değerlendirecek ve ona tepki duyup haksızlık edeceksiniz.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bence cok cok güzel tesekkürler :)))
   
 3. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Bugün beğenmedim nedense:D
   
15 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Nisan Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, güne normal başlayıp hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz, bir yerlere yetişmeye çalışırken sinirli olmamaya ve sabırlı davranmaya çalışın. Yöneticiniz Mars'ın enerjisi çabuk sinirlenme ve düşünmeden konuşma eğilimi veriyor. Bu etki altında acele kararlar vermekten ve plan yapmaktan da kaçının. Boğa Sevgili Boğa, bugün maddi konularda acele hareket etmeyin. Boğa burcu olarak...
 2. 15 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  yarınki burçlar yarınki burç yorumları falım yarinki burclar Sevgili melekler bakalım 15 Ocak günü sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Ocak burç yorumlarınız:hasta::hasta: Koç Sevgili Koç, tüm dikkatinizi kariyerinize odaklayın, gelen telefon ve haberleri...
 3. 15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı merak ediyorsanız buyrun melekler 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha katlanmanız gerekebilir....
 4. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 5. 15 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 15 Nisan 2011 Cuma gününe ait burç yorumları arkadaşlar :tik: Sevgili Koç, Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Bu dönem, size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacaktır. Aklınıza güvenmenize rağmen, hatalar açık bir süreç içindesiniz. Özellikle mesleki konularda, sır...

Sayfayı Paylaş