Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın ilk iş günü burcunuzdaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için 15 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları :tik:
  Sevgili Koç,
  Bugün birçok alanda şanslı olduğunuz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Eğer dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmaya gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya uygunsunuz. Uzak bir yere davet edilmeniz de olasıdır. Önce kararsız kalabilirsiniz ancak kabul ettiğiniz takdirde son derece eğlenebileceğinizden şüpheniz olmasın. Birkaç işi birarada yapmak zorunda da kalabilirsiniz.


  Sevgili Boğa,
  Bugün yeni başlangıçlara ve yeni fikirlere açık bir gününüzdesiniz. Olumlu kararlar verebilir, tereddüt ettiğiniz konularda bilginizi çoğaltarak karar verebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda bazı yeni sorumluluklar sizi sıkabilir. Karşınızdaki kişi yakın ilgi beklerken, sizin işlerinizle fazla uğraşmanız, biraz da gözünüzün dışarıda olması onun kırılmasına neden olabilir. Ayrıca harcamalarınızı ölçülü tutmaya çalışmanız gerekiyor. İçinizden gelen aşırı masraf yapma tepkilerini kontrol altında tutamazsanız sununda bütçenizde büyük bir delik açmış olursunuz.


  Sevgili İkizler, Parasal konuları hallediyorsunuz. Ayrıca beklemediğiniz bir yerden elinize para geçecek. Böylelikle bazılarınız sevdikleri kimselere düşündükleri hediyeyi alabilecekler. Aile ilişkilerinizin de iyi gitmesi moral takviyeniz olacak. İş hayatında olaylar istediğiniz yönde ve hızda ilerleyecek. Önemli diyebileceğimiz değişiklikler görülmüyor. yanlız başarılarınız karşısında ummadığınız bir ikramiye ile karşılaşabilirsiniz. Dedim ya, daha çok parasal olaylar öne çıkıyor.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün duygusal olarak kötümser bir yapı içinde bulunmanız ya da herşeye olumsuz yönden bakmanız mümkündür. Çevrenize küsüp içinize de kapanabilirsiniz. Bu tür duyguların esiri olursanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka birşeye yaramaz. Bugün sizin daha çok arkadaşlık ilişkisine ve insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Çünkü yeni gelişmeleri dengelemek ve onları düzene koyabilmek için çaba sarfedeceksiniz.

  Sevgili Aslan,
  Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla beklemediğiniz güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmaya çalıştığınız kadar eğiliminiz de çok fazla ama genelde topluma açılma eğilimindesiniz. Birlikte olduğunuz kimsenin de ailevi sorunları sona erecektir. Böylelikle eski neşesi ve morali geri gelecektir. Beraber hoş vakit geçirebilirsiniz. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz.

  Sevgili Başak,
  Bugün istemediğiniz bir sürü hareket ve davranışda bulunmak zorunda kalacaksınız. Göstereceğiniz olumlu davranışlarla durumu atlatabilirsiniz. Haftanın son gününde bir haber gelebilir. Bir komşu ya da dosttan kaynaklanan sorun gündeme geldiğinde gelişmeler aile içine de yansıyacaktır. Hatta size karşı bazı kimselerin açıkca tavır alması da mümkün. Eski çevrenizden birisi ile ilişkinizi tazeleyebilirsiniz ve süre gelen ilişkilerinizin daha da iyiye gitmesi gözlenebilir. Bir projeniz gündemde ise onu hemen uygulamaya çalışmalısınız. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim.


  Sevgili Terazi,
  Bugünlerde istekleriniz ve arzularınız hakkında konuşmaktansa onları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi deneyin. Enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekeceksiniz. Yaratıcılığınızı bir konu üzerine yoğunlaştırmak ve takip etmek sizin için bugün önemli ve bu etki sizi ilgilendiren başka bir ilgi alanı çıkana ve yeninin cazibesi geçene kadar sürecek. Aile ilişkilerinizin de düzenli devam ettiğini hatırlatırız. bu dönemde daha çok grup çalışmaları ve birlikte çalışmalar öne çıkıyor. İşte beklediğinizin aksine oldukça verimli ilişkiler kuracak ve birlik çalışmalarına katılacaksınız.

  Sevgili Akrep,
  Bugün sosyal ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gününüzdesiniz. Çevrenizdekilerle uyum içinde çalışabilir, hatta varolan bazı anlaşmazlıkları kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer uygun bir zemindeyseniz, biriyle beraberliğiniz olsa bile, karşı cinsten bazı kişiler size yakınlık gösterebilirler. O kişilere biraz cesaret verirseniz yeni bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Fiziksel zayıflığınız nedeniyle hastalıklara açık bir durumdasınız. Sağlığınızı güçlendirecek sizi hastalıklara karşı güçlendirecek şeyler yapmalısınız.


  Sevgili Yay,
  Bunun dışında bu dönem kendinize dönük hisleriniz ve duygularınız var.. İçinde bulunduğunuz gerginlik size yoğun duygular getirse de daima herşeyin tatlıya bağlanabileceğini hep anımsayın. Hastanede bir yakınınız varsa, ilgilenin. Günün sonunda her şey olumlu başlayacak. Uzun süredir beklediğiniz bir haber sevindirici bir neticeyle size ulaşınca memnun olacaksınız. Fakat bu iyi dönem bir günle sınırlı kalacak. Bu nedenle günün ilk saatlerini iyi değerlendirmeniz yerinde olacaktır. Karşı tarafa boyun eğerseniz bundan sonra durumu düzeltemezsiniz. Bu nedenle sakin olmalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olacaktır. Tatsız bir haber canınızı epey sıkacak ya da bir tanıdığınızın derdini hissedeceksiniz. Bunun dışında kişisel yönden oldukça verimli olabileceksiniz. Bu dönem daha çok edindiğiniz tecrübelerin birikimini kullanacaksınız. Ama önünüze fazla fırsat çıkmayabilir. Bu gün imkansız ve uygulama ihtimali olmayan fikirler ortaya atabilirsiniz. Bu sizi bazı gerçeklerden uzaklaştırabilir. Özellikle de günün ikinci yarısında fırsat bulacaksınız.


  Sevgili Kova,
  Her türlü olayda kendi fikir ve kararlarınız ile baş başa kalacaksınız. Bu nedenle gözünüzü dört açmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bilgi edinme isteğinizdeki yoğunluk sizi ilginç hobilere ve ilgi alanlarına götürebilir. Tüm bu devre içinde sansınızın size sunduğu kolaylıklar yerine çok çalışmalı ve kendi insiyatifinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Bir ödemede zorlanabilirsiniz.


  Sevgili Balık,
  Fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz. Hatta kendinizde aşırı bir enerji yoğunluğu hissedebilirsiniz. Bu enerji yoğunluğunu üstünüzden atabilmeniz için değişik yöntemler kullanmak isteyebilirsiniz. Yanlız bu ani gelişmelerin yanında zihinsel yönden güçlü ve aktif olduğunuzu söylemeliyim. İnsiyatifinizi yitirmeyin. Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin görünüyorsunuz. Öte yandan bedensel açıdan oldukça faal ve hareketlisiniz.


   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Sevgili Yengeç, Bugün duygusal olarak kötümser bir yapı içinde bulunmanız ya da herşeye olumsuz yönden bakmanız mümkündür. Çevrenize küsüp içinize de kapanabilirsiniz. Bu tür duyguların esiri olursanız, bununla mücadele etmeniz gerektiğini unutmayın. İçine kapanıklık sadece can sıkıntınızı arttırmaktan başka birşeye yaramaz. Bugün sizin daha çok arkadaşlık ilişkisine ve insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Çünkü yeni gelişmeleri dengelemek ve onları düzene koyabilmek için çaba sarfedeceksiniz.

  Teşekkürler..

   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Sevgili Aslan, Başkalarıyla ilişki kurma çabasında olacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla beklemediğiniz güzel bir gece yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmaya çalıştığınız kadar eğiliminiz de çok fazla ama genelde topluma açılma eğilimindesiniz. Birlikte olduğunuz kimsenin de ailevi sorunları sona erecektir. Böylelikle eski neşesi ve morali geri gelecektir. Beraber hoş vakit geçirebilirsiniz. Geçen haftaların yorgunluğunu ve bitkinliğini üzerinizde hissedeceksiniz.

  Sevgili Başak,
  Bugün istemediğiniz bir sürü hareket ve davranışda bulunmak zorunda kalacaksınız. Göstereceğiniz olumlu davranışlarla durumu atlatabilirsiniz. Haftanın son gününde bir haber gelebilir. Bir komşu ya da dosttan kaynaklanan sorun gündeme geldiğinde gelişmeler aile içine de yansıyacaktır. Hatta size karşı bazı kimselerin açıkca tavır alması da mümkün. Eski çevrenizden birisi ile ilişkinizi tazeleyebilirsiniz ve süre gelen ilişkilerinizin daha da iyiye gitmesi gözlenebilir. Bir projeniz gündemde ise onu hemen uygulamaya çalışmalısınız. Bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederim.
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  sıkıcı bir gün!
   
15 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burç yorumlarınızı merak ediyorsanız buyrun melekler 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumlarınız :tik: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Kapıları bir bir açıyor, maddi sorunlarınızı geride bırakıyorsunuz. Daha önceleri bir arkadaşınıza karşılık beklemeden sunduğunuz dostluğun, bugünlerde karşılığını göreceksiniz.İş yaşantınızdaki yoğunluğa bir süre daha katlanmanız gerekebilir....
 2. 15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül BUrç yorumlarınız kızlar :tik: Koç burcu 15 Eylül 2010 yorumu Sevgili Koçlar saat 08:49 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu oluşumun anlamı, çalışma hayatınız, gündelik işleriniz, birebir iş ilişkileriniz, sağlığınız ve sorumluluklarınız, psikolojik durumunuz, iş yeri ortamını birlikte paylaştığınız insanlarla olan ilişkinizle...
 3. 15 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yağmurlu bir cuma sabahında günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Eğer siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için onların bu tür yani sizi sınıyormuş gibi bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı. İsterseniz boş verir ve hiç birşey olmamış gibi hareket edersiniz ki, bu tutumunuz olayın büyümesini önleyecektir; İsterseniz olayın...
 4. 15 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Aralık Günlük Burç Yorumlarınız kızlar :f040::f040::f040: Sevgili Koç, Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, burcunuzda ilerlerken, bir çok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, bir çok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Sevgili Boğa, Ay...
 5. 15 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları Bakalım bugün bizi neler bekliyor...15 Şubat 2011 günlük burç yorumları kızlar :tik: Sevgili Koç, Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle aranızda güç savaşı var. Olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Yoğun temponuzu...

Sayfayı Paylaş