Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  15 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları Bakalım bugün bizi neler bekliyor...15 Şubat 2011 günlük burç yorumları kızlar :tik:

  Sevgili Koç,
  Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Partnerinizle aranızda güç savaşı var. Olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Yoğun temponuzu arttıracak yeni bir sisteme ihtiyacınız var.

  Sevgili Boğa,
  Ay’ın konumu, sizi hassaslaştırıyor ve duygusal konularda çevrenize karşı daha tutarsız olmanıza neden oluyor. Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz.


  Sevgili İkizler, Orijinal düşünceli kişileri sevmenize rağmen, hemen samimi olamıyor ve kişileri kendi bağlamınızda irdeliyorsunuz. Bugün, maddi konularda ilginç araştırmalar içinde olacak ve özgürlüğünüzü kanıtlayacak ve farklı kişilerin fikirlerin yola çıkarak, kazançlarınızı belirleyici işler yapacaksınız.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün, Ay burcunuzda ilerliyor ve duygusal konularda belirgin bir kişilik vurguluyor. İsteklerinizde artış var ve çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. İlişkinizi yeni boyutlara taşımak için karşınıza bir fırsat çıkacak. Bu kez akıllı davranmalısınız. Sizi sürekli ümit içinde bırakan beklentilerinizi rayına oturtmak üzeresiniz.

  Sevgili Aslan,
  Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Bugün, sabit düşünceler içinde hareket etmemeli ve zevklerinize esneklik kazandırmalısınız. Hedefleriniz konusunda sır vermek istemediğiniz ve duygularınızı gizleme ihtiyacı içinde olacağınız bir gün.

  Sevgili Başak,
  Karşı tarafın size vereceği gücün çok önemli olduğu bir gün. Bazı işlerinizin ertelenmesine tahammülünüz olmadığı için, çevrenizi de bu konuda sıkıştırabilirsiniz. Hoşnut olmadığınız bu durum için, dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Akıl almaya ihtiyacınız var. Artık eski alışkanlıklarınızı değiştirecek yeteneğe sahipsiniz. Girişimciliğiniz iyi ses getirecek.

  Sevgili Terazi
  Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor Başlatacağınız çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Fikirlerinizden ödün vermek istemiyor ve özgürlüğünüzü kullanma konusunda taviz vermiyorsunuz. Bugüne sığdırmak istediğiniz birçok planlarınız var. Seçimlerinizi özenli yapmalısınız.

  Sevgili Akrep,
  Duygusal konularda derin bir kavrayış yeteneğine sahipsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, içsel derinliğinizin artışına neden olacak. Bugün, bazı konularda sır olmak isteyebilir araştırmalarınızı gizleme gereği duyabilirsiniz. . Duygusal ilişkilerinizde yüksek bir talep altında kalacaksınız.. Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün.


  Sevgili Yay
  Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız.Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Size destek verecek kişilerinde, aynı özelliklere sahip olmasını beklemeniz son derece doğal. Bilinç altı potansiyelinizi gün geçtikçe yükseliyor..Beslenmenize daha fazla özen göstermelisiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Duygusal yaşantınızla ilgili yeni açılımlar söz konusu.. Karşınıza çıkacak kişinin geçmişi ile ilgili konuşmalar yapmanız onu daha rahat tanımanıza neden olacak. Bugün, Ay’ın konumundan dolayı, bazı abartılı duygularınızın ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz. Formunuzdaki düşüş organizmanızdaki yorgunluğa işaret ediyor.

  Sevgili Kova,
  Her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve zevkleriniz için harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Duygusal beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekecektir. Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var.

  Sevgili Balık,
  Ay kombinasyon burcunuz Yengeç’te ilerlerken duygusal hatalara açık bir gün içindesiniz. Bazı olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün bir çok ortamlara katılacak, konuşmalarınızla insanları etkileyeceksiniz. Beslenmenize dikkat etmeli ve, alerjik durumlarınız için, bir doktora görünmelisiniz.   
15 ŞUbat 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  15 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk iş günü burcunuzdaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için 15 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları :tik: Sevgili Koç, Bugün birçok alanda şanslı olduğunuz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gününüzdesiniz. Eğer dargın olduğunuz kimseler varsa onlarla barışmaya gerginlikleri yumuşatmaya ve anlaşmazlıkları tatlıya bağlamaya uygunsunuz. Uzak bir yere davet...
 2. 15 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 15 Nisan 2011 Cuma gününe ait burç yorumları arkadaşlar :tik: Sevgili Koç, Çevrenizle bütünleşmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığınız bir gerçek. Bu dönem, size rahatsızlık veren konulardan uzak kalmalısınız. Karşınıza çıkan her konu, daha sonra başınızı ağrıtacaktır. Aklınıza güvenmenize rağmen, hatalar açık bir süreç içindesiniz. Özellikle mesleki konularda, sır...
 3. 15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Haziran 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 haziran burç 15 haziran burç yorumları burçlar, 15 haziran burçları, 15 haziran 2011 günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 haziran 2011 günlük burç yorumları karşınızda kızlar Sevgili Koç, Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz....
 4. 15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 15 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 15 Temmuz 2011 Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Evinizle ilgili değişiklikler yaşamak istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Aile yakınlarınızın sizden sakladığı...
 5. 15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  15 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 15 Eylül perşembe Günü Günlük Burç Yorumları 15 eylül burç yorumları 15 eylül 2011 günlük burç yorumları 15 eylül 2011 burç yorumu 15 eylül günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Hergün olduğu gibi bugündü günlük burç yorumlarınızı Meleklermekanı farkıyla okuyabilirsiniz melekler...15 Eylül 2011 perşembe gününe ait burç...

Sayfayı Paylaş