Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumu 15 temmuz günlük burç yorumu


  Sevgişli meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününü en güzel şekilde geçirmeniz dileğiyle 15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>  Sevgili Koç,
  Çevrenizde hata yapmanızı dört gözle bekleyenler var ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak siz mutlu gelişmelere açık bir gündesiniz ve hata yapmadan yolunuza devam edeceksiniz. Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işleri için bir dönüm noktasındasınız. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.

  Sevgili Boğa,
  Bugün yeni fikirler üretecek ve pratik zekanızla çabuk karar verebilir yapıda olacaksınız. Konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olabilir. Önemli konumlardaki kişilere istediklerinizi kabul ettirebilir, onların desteğini sağlayabilirsiniz. Bu dönemde fiziksel olarak daha hassas ve zayıfsınız.  Sevgili İkizler,
  Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz. Bu sıralar çevrenizde çok duyarlı ve alıngan kimseler olabilir ve siz bu kişileri istemeden kırabilirsiniz. Dostlarınızla birlikte çok eğlenceli bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantıda oldukça çekici ve hoş, karşı cinsten birisiyle tanışabilirsiniz.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün birlikte olduğunuz kişinin sizi çok mutlu edebilecek sürprizleriyle karşılaşabilirsiniz. Ruhsal olarak romantik ve nostaljik bir yapıdasınız. Eğer yalnızsanız bugünlerde kolaylıkla aşık olabilirsiniz. Karşı cinsten çevrenizde sizinle ilgilenen çok sayıda kişi var. Bunlar arasında seçim yapmak size kalmış bir şey.

  Sevgili Aslan,
  Bugün meydana gelebilecek olayları kontrolünüz altında tutmak yönündeki çabalarınız pek işe yaramayabilir. Hesapta olmayan bir buluşma gerekebilir. Çok eğlenceli bir toplantıda karşı cinsten oldukça çekici ve hoş birisiyle tanışabilirsiniz. Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler olabilir.

  Sevgili Başak,
  Bugün hayatınızda önemli bir değişikliği gerektiren olumlu bazı durumlarla karşılaşabilir ve fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak bütün bunlar bazı şeylerden vazgeçmenizi ya da fedakarlık yapmanızı gerektirebilir. Bugün ayrıca uzun süredir el atmadığınız iyice biriken işleri yoluna koymanız gerekiyor.

  Sevgili Terazi
  Kararsız kalmanıza neden olan konuları kafanızda çözüp biran önce harekete geçmelisiniz. İşlerinizin yoğunluğu yüzünden sevdiğiniz bir arkadaşınızın önemli bir gününü unutabilir ve daha sonra da onun sitemiyle karşılaşabilirsiniz. Maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir öneriyi değerlendirebilirsiniz.

  Sevgili Akrep,
  Beklenmedik sorunları halletmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Sebepsiz bir asabi geriliminiz olabilir. Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız. Gelişmeler sizde yeni bir duygusal ilişkinin yolunu açabilir.

  Sevgili Yay
  Özellikle duygusal ilişkileriniz sizi tatmin etmez durumda olabilir. Ufukta büyük bir kavga ya da ayrılık ihtimali yoksa da birlikte olduğunuz kimsenin tutumu size itici gelebilir. Sinirlerinizin oldukça gergin olduğu bir dönemde bulunduğunuz için çevrenizdeki sevdiğiniz kimseleri kırabilirsiniz. Ani sinirsel patlamalara karşı ihtiyatlı olmanız gerekiyor.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün bazı yanlışlıklar ve küçük hatalar yapacağınız bir gününüzdesiniz. Kararsız ve dağınık yapıdasınız. Herhangi bir konuda karar vermeniz gerektiği takdirde çok dikkatli düşünmelisiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca aşırı derecede bağımsızlık arzularına sahipsiniz. Bunun için de her bedeli ödemeye hazırsınız. Kısa süreli fakat heyecanlı aşk ilişkilerine eğilimlisiniz.

  Sevgili Kova,
  Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz. Bugün sizin için birçok birşeyin başlangıcı olabilir. Bir arkadaş toplantısında ya da kalabalık bir ortamda bulunmanız olasıdır. Böyle bir yere gittiğiniz takdirde burada, gitmediğiniz takdirde herhangi bir ortamda sizi çok düşündürecek bir teklif alabilirsiniz.

  Sevgili Balık,
  Başarı kazanmaya, bir şeyler elde etmeye uygun bir gününüzdesiniz. Çevrenizdeki insanlardan beklemediğiniz derecede yardım ve destek görmeye açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Çoktandır istediğiniz ve bugüne kadar belki de birkaç defa, son anda yapamadığınız bir şeyi yapabilirsiniz.


   
15 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Yeni birgün yeni bir umut yeni günde bakalım burçlar istediğiniz dilediğiniz şeyleri söylüyormu melişlerim size özel en doğru 15 Temmuz Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, kariyerinizde otorite konumdaki kişilerle çok farklı görüşlerde olabilirsiniz. Konuşmalarınızda belli belirsiz bir gerilim saklı olabilir. Bu etki açık ve net olarak ortaya çıkmayan ama içten içe kaynayan...
 2. 15 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  15 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 15 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz keyifli bir haftanın başlangıcında gönlünüzce bir hafta geçirmenizi diliyor ve 15 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 15 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün arzulu olmanızın yanında, gücünüz de yerinde olacaktır. Espirili...
 3. 1 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  1 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 1 temmuz 2013 pazartesi günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir hafta geçirmeniz dileğiyle 1 Temmuz 2013 Pazartesi günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. KOÇ burcu 01 Temmuz 2013 yorumu Ortaklaşa para konularını iş alanlarınıza aktarabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda güçlü ilişkiler kuracaksınız. Risk alma gücünüz,...
 4. 8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 8 temmuz 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftanın bu ilk gününde herşeyin gönlünüzce olmasını diliyor ve 8 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek...
 5. 29 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  29 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 29 temmuz günlük burç yorumu Sevgili melekler, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 29 Temmuz 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç: Bugün iş hayatınızda bazı hayal kırıklıkları görülebilir. Siz iş ilişkilerinize gereğinden fazla anlam yüklemeye meyilli olduğunuzdan karşılaşacağınız olaylara içerleyebilirsiniz. Boğa: Aşk hayatınızda...

Sayfayı Paylaş